Файна пані• 28 августа 2022

Як я сьогодні опозорилася! Срач вдома

Дівчата, мушу виговоритися.
У бабусі сьогодні ювілей, 80 років. Вона живе у мами. А я в будинку навпроти.
Учора все поприбирала, попилососила. Увечері спекла торт бабусі, прибрала кухню і лягла спати.
Зранку встала, вирівняла торт.
Всі миски, шпателі і тд залишила на столі, пусті банки з вершків, пудри і тд. Динита на кухонним столом малювала, купа іі малюнків, олівців і всякоі фігні, печива.. дитині 7!, не малеча.
У вітальні розкидані подушки, гора стірки нескладеноі і дитяче барахло на журнальному столі.
Бардак був капець, правда.
Мама дзвонить піти ій допомогти, я допомагала, посиділа з першими гостями (свекри), перемила мамі посуд.
Повернулася додому, і .. приіхали нові гості, бабушині подрудки і родичі.
я заварила собі каву сіла, і ..до мене заходить моя тітка, принесла шоколадку дитині. Тітка в мене буда останній раз 10 років тому і от тепер
І я і вона навіть не знали що говорити, то мовчали то одночасно «як справи?»
Мені так соромно!
Що за западлянка?
Коли порядок то нікого, коли повний срачельник то таке
Оченьценная• 28 августа 2022
У Вас ще чисто було . Просто накидано.
У мене було таке,що підлога брудна і все грязне + валяється. Гора посуду і срач
Тобі було теж дуже соромно
Тоді було дуже соромно
А тепер думаю,що пофіг

А у нас макарошки• 28 августа 2022
Ой та забейте.
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ дляОченьценная
У Вас ще чисто було . Просто накидано.
Тобі було теж дуже соромно
Тоді було дуже соромно
А тепер думаю,що пофіг
В коридорі натоптано було, там щодня треба підмітати інакше брудно.
Краденые абрикосы• 28 августа 2022
Пофиг, ну даже если она и подумает,какой срач, что вам от этого?
Инфотуфелька• 28 августа 2022
Чи не опозорилась. Ну видно же, что к празднику готовилась.
Как нефиг делать• 28 августа 2022
Вот бы я ещё переживала, автор ничего страшного, я вот например варочную поверхность мыть просто ненавижу
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ дляИнфотуфелька
Та не дуже видно. Подушки, малюнки, випраний одяг. А свято у мами вдома..

буреЛОМКА• 28 августа 2022
Так звідки барахло і гора стірки,якщо ви все поприбирали?
Хоча, авторко, фігня це все. Пийте каву і балдійте. У мене в Ха досі посуд немитий стоїть
Мать драконов• 28 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Я теж не зрозуміла. Вчора наче все прибрала, а зранку знов срач
Ксерокопия ночи• 28 августа 2022
Я Вас розумію, така ж чимтюля. І кожен день даю собі слово- не звертати уваги на такі дрібниці як не зібрана постіль, розкидина білизна, головне щоб усі були живі та здорові! Чого і Вам бажаю! Зараз усі ці прибирання, прасування ні до чого. Чистий одяг, ситний обід, мирне небо, це головне!
буреЛОМКА• 28 августа 2022
Ответ дляМать драконов
Воно саме матеріалізується
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Та я не знаю звідки все береться. Але в мене попядок тільки 2 години після прибирання тримається, а потім все як було.
Ну підлога чистіша і пилюки менше. Але захламляється
Аноним НаВсеГда• 28 августа 2022
Не переймайтесь, у Вас був творчий безлад) Серйозно, це не те, з-за чого варто нервувати.
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ дляМать драконов
Зранку був срач тільки пімля вирівнювання торта кремом. Поки я була в мами дитина порозкидала речі для школи, малювала, скакакала сальто, покидала подушки.
Я занесла з двору гору випраного і кинула на диван. Заварила каву і хотіла прибрати, але тітка прийшла. І це був вже не ранок, а 17:00
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Але по її очах було видно, що вона не звикла таке бачити. Вона була в шоці))
Ксерокопия ночи• 28 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Не знаю, як у Вас а в мене машинка пральна кожен день працює.....Прийшли - зняли- прання. Вдягаємо усе 1 раз. А якщо в хаті 4 людини, то є що прати. А взагалі- Так, кава чи чай з мятою, цукерочка і усе, повний кайф, кого бентежить моя білизна нехвй не приходять
Рябушка Ку• 28 августа 2022
Пчтор,вам так важно ’ашолюдискажуть’?
Живите в свое удовольствие.
А люди и так ’шось скажуть’,даже если у вас чисто будет.
Манный комочек• 28 августа 2022
Да уж ...тяжело вам по жизни жить
Ксерокопия ночи• 28 августа 2022
Ответ дляФайна пані
Треба було зустріти у халаті, розпатланою і сказати що вона невчасно, нехай заздрить

Бедная Лиза• 28 августа 2022
Ответ дляФайна пані
Тю, я думала, напилися, танцювали голяка на столі, срач вчинили, гостей відлупцювали... А тут таке
Борец за справедливость• 28 августа 2022
Якщо вам буде легше, автор. Я один раз лягла вдень подрімати, бо голова боліла. В хаті троє дітей, срач несамовитий, бо вони дуже активні. І я просинаюся від того, що хтось розмовляє. А то прийшли перевіряти газовий лічильник, і мої діти впустили ту жіночку в квартиру. Вона заходить і бачить страшний срач, сплячу маму, я ледве зрозуміла , чому мене розбудили. Зпросоння насварила одночасно на дітей і на ту жінку, чого вона до хати лізе))) ще й довелось мені її вести в кухню, сфоткати лічильник, а там те саме, посуд, на столі жах((((((
Аноним НаВсеГда• 28 августа 2022
Ответ дляФайна пані
Вона Вас попередила про свій прихід?
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ дляБедная Лиза
60 метров сметаны• 28 августа 2022
Ответ дляФайна пані
Та надо было предложить - О,раз Ви тут,то допоможiть прибрали, а то я вже така зморена))
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ дляБорец за справедливость
)))))
Вибачте, але ви так смішно написали
автор Файна пані • 28 августа 2022
Ответ для60 метров сметаны
Дівчата, ржу))))
Ума Палата• 28 августа 2022
Ответ дляФайна пані
Та то в к тётке неожиданно не заваливались в гости. Может там вообще, как на свалке. Потом скажете - вот это я переживала, а тетка в чистой квартире в первый раз побывала в гостях
Уравнобешенная• 28 августа 2022
Поэтому не люблю гостей без звонка. И им и мне неудобно. У меня ещё и чувство вины, навязанное родителями, ’шо люды скажуть’. Пытаюсь с ним бороться, но все из детства. Моя дочь вообще не париться, в ее комнате такой срач, что вы бы обалдели. А она спокойно приглашает подружек. Они разгребли себе место в этом сраче чтобы сесть хотя бы и дружбе это никак не мешает.
буреЛОМКА• 28 августа 2022
Ответ дляФайна пані
Тю, тоді вам має бути то звично і чого тоді перейматися?)
Якби то вперше таке. А так, якщо чисто тільки 2 години, то чого його взагалі хвилюватися
Украиночка• 28 августа 2022
Ответ дляКак нефиг делать
А я и духовку еще)