СноваЗдорова• 29 августа 2022
Хочу похвалитись своїм першим уловом)))
Зловила скумбрії дві одразу!!) точніше якийсь мужик закинув мені вудочку і віддав своє місце а я вже зловила і витягнула))) і подарував мені інші дві скумбрії:) мені ще вчитись і вчитись далеко закидати вудочку і сподіваюсь що колись зловлю сама рибку:) інші це саргани два зловила не я)
СноваЗдорова
• 29 августа 2022
Ответ дляксю...
Вітаю!! І я похвалюся, мої хлопці на риболовлі …
Мужчинки!!)
СноваЗдорова
• 29 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Это где так? Там наверное надо разрешение на рыбалку
Ні не треба в морі) Ірландія)
Агент Пинкертона• 29 августа 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ні не треба в морі) Ірландія)
Супер, а мы в Польше для рек надо покупать разрешение-абонимент и ещё вести дневник
СноваЗдорова
• 29 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Тут теж у деяких місцях , наприклад у одному класному місці біля мого дому((( а до моря треба добиратись..але воно того варте)
Агент Пинкертона• 29 августа 2022
Ответ дляСноваЗдорова
А рыбаки на польскойх Балтике ни чего не могут словить, растет количество морских котиков, и соответственно меньше рыбы около берегов
Бегущаяпо• 29 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
А дневник вести зачем?
МошеЙница• 29 августа 2022
Ответ дляксю...
Клас,в мне теж любить рибалити ,тільки дівчинка.
Ворую вкусняшки• 29 августа 2022
Показывала вчера в одной из тем. 12 кг дорадо, в Испании,правда 5 лет назад. Даже я с дочкой по пару штук вытащила… вот бы сейчас такой улов ) тогда отдали половину, знакомым и соседям
Допишу, улов за 2 дня. Пытались повторить, и позже, и через год, такого не было улова.вообще не было)
ПуГоФФка• 29 августа 2022
Ответ дляксю...
Молодший такий милий
СноваЗдорова
• 29 августа 2022
Ответ дляксю...
Так) моє янголятко)
А мені старший такий привабливий)) буде серцеїд)
ЖонДуан• 29 августа 2022
Вітаю щиро, бо знаю як це)
Неймовірне відчуття) І хочеться знов і більшу.
Тому я завжди мрію про рибалку на Десні
Не в цьому році нажаль. Але далі буде, я впевнена)
Тому я завжди мрію про рибалку на Десні
СноваЗдорова
• 29 августа 2022
Ответ дляксю...
Ви праві, дівчата вже бігають😂
)) я ж кажу)
СноваЗдорова
• 29 августа 2022
Ответ дляЖонДуан
Вітаю щиро, бо знаю як це)
Тому я завжди мрію про рибалку на Десні
О так і сум коли за камінь зачепляється чи не ловиться)) але азарт ще більший але це нелегка праця рибалка!)
Кондуктор автобуса• 29 августа 2022
Ответ дляБегущаяпо
А дневник вести зачем?
Чтобы в депрессию не впасть, когда ничего не поймал за день… 😂😂 а так пишешь свои эмоции и легче становится
ЖонДуан• 29 августа 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Я знаю) Бо коли чоловік сказав, що мріє про рибалку… ну з мріями обережно ж треба)
Бо тепер є авто, намет, матрас і спальники, казан і мангал.
Ну і звісно філерів і вудок вистачає)
І риба теж є) Мій самий великий поки що 2 кг. В цьому році не їздили.
Але ініціатори завжди я)
Мені треба)
І я швидко вчусь
Ну і звісно філерів і вудок вистачає)
Але ініціатори завжди я)
Мені треба)
І я швидко вчусь