Уточка• Изменено 29 августа 2022
Дитина не пройшла на бюджет до ВНЗ
До сьогоднішнього ранку були впевнені, що донька пройде на бюджет за спеціальністю Соціологія, бо з 40 місць макс. 27 під держ. замовлення, 180.3 бал. Але на бюджет зарахували тільки двох квотників із низькими балами і все! Як з´ясувалося, вже після подання заяви об´єднали в широкому конкурсі дві спеціальності- Психологію і Соціологію. Хоча в минулому році у них була значна різниця в мінімальному прохідному балі. Цього року після таких маніпуляцій прохідний бал став на 10 б вищим- 190.8. На бюджет рекомендовано тільки 15% із заявлених ((( на контракт, звісно, донька пройшла. Але вартість навчання в Кну і Могілянці дуже висока. Ми не змогли передбачити того, що сталося і не розраховували на навчання за контрактом. Із пільг донька має статус ВПО, але при регістрації заяв в кабінеті це ніде не позначалось. Зараз не знаємо, чи залишились шанси вступу на вакантні бюджетні місця за пільгою ВПО. Що робить далі...
Ответ дляУточка
Може, вона хотіла бут hr- менеджером, зі спеціальностями соціологія, психологія це можливо
І де працюють такі спеціалісти, це затребувана спеціальність? І чи буде вона такою ж через 5 років? Можна ж було вибрати споріднену спеціальність на цьому ж факультеті, якщо дитина прямо аж марить цим, але там де більше бюджетних місць, диплом буде однаковий, якщо у Вас так скрутно з грошима. Але я так розумію, що дитина не дуже орієнтується ким буде, а Ви їй в цьому не допомогли.
Работать надо• 30 августа 2022
Ответ дляДжавеліна
У мене ті самі питання. Не завадило б до кожної спеціальності писати де і ким зможе працювати випускник.
многие выши проводят дни открытвх дверей.
и есть брошуры....просто кто то ленится
Без QR коду• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Зараз це дивимось НУБІП, психологію
Також недорогий ЗВО. Недалеко від метро, є гуртожитки, навчають нормально.
Кишмишная Мая• 30 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
нет, сейчас у них нет психодогии и педагогики.
программа изменена с 21 года
не знаю де там виправлена, а в Гріні призначають
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляДжавеліна
Такая інформація представлена на сайті КПІ, там взагалі найкращій сайт
Без QR коду• 30 августа 2022
Ответ дляДжавеліна
Відкриваєте освітню програму і там все це є
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляol_kin
Всього передбачити не можливо. Ніхто не знає, що буде через 5 років. Що стосується спорідненої спеціальності на факультеті, то там всього дві - Соціологія і Соціальні технології, на обидві подала. Споріднена спеціальність ще Психологія, але інший факультет туди теж подавали. Загалом їх і об´єднали в широкий конкурс.
Кишмишная Мая• 30 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Коли Ваша дитина вступатиме, ось тоді і поговоримо про зло). Діти живуть у світі фантазій, вони ведуться на поради друзів, подають заяви за компанію, а задача батьків - пояснити власному чаду, як воно буде. Бо за гроші ж батьків усе робиться. Я хочу - батьки платять. А потім тут ниють, що контракт
та дякувати Богу поступила вже, я бачу ви не читаєте моїх коментів
Фенте Фря• 30 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
А у меня дочка со 190 не прошла на бюджет ((.
Може ще пройде. Моніторте ситуацію. Бо є такі, хто відмовився від бюджету та пішли на платне
Без QR коду• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Вона має бути представлена на сайті кожного ЗВО.
Можна з едбо перейти на сайт ЗВО та пошукати.
Аль_де_Барановна• 30 августа 2022
Ответ дляol_kin
Дитина не в ВУЗ не пройшла, а по широкому конкурсу. Пояснюю на пальцях:
Є предмет ’Соціологія’ під нього держава Україна на 2022 рік на всі ВУЗи в країні виділяє 502 місця, подано заяв на цю спеціальність близько 7000, діти з різними балами і у різні ВУЗи, але всі на соціологію, в кожному ВУЗі є максимальна кількість бюджетних місць, чим кращий ВУЗ тим більший цей максимум, але більше максимуму місць не дадуть вузу, перші 502 дитини в списку, з найвищими балами проходять по широкому конкурсу, вони попадають на бюджетні місця, всі інші вже ні, бо більше бюджету немає. Далі, наприклад Могилянка під соціологію у неї 5 бюджетних місць максимум, заяв подано 500, з них 30 чоловік з високими балами які пройшли по широкому конкурсу і мають під свої бали бюджетні місця, але, на бюджет саме в Могилянку пройдуть тільки перші 5 у яких саме в цьому університеті найвищі бали, інші не отримають бюджет в цьому університеті, бо він популярний і престижний і туди багато заяв. Якщо людина спробує розібратися в цьому і прорахувати по минулим рокам, то для страховки треба подати документи на цю ж спеціальність, але в інший вуз, де під неї дають більше бюджетних місць, або він менш престижний і там нижчі прохідні бали на бюджет. Якось так. І ще один дууже важливий нюанс, є дуже популярні і модні спеціальності, їх близько 15, і на них зазвичай шаленний конкурс, але мало бюджетних місць так як попиту на ці спеціальності в держави немає, тому що стільки журналістів, правовиків, і компьютерних технологів державі НЕ потрібно. А я в держави попит на інші професії не такі престижні, але нічуть не гірші і під ці спеціальності виділяють багато бюджетних місць, і на них прохідний бал значно нижчий, тому що місць багато, а попиту меньше, часто такі спеціальності споріднені і на одному факультеті з тими модними, тому має сенс продумати зарання вступ дитини і обговорити бажання і цілі навчання. Диплом Університету Шевченка буде однаковим і в дитини з спеціальності Психології і в дитини з спеціальності Соціальної роботи, бо факультет один і той самий, факультет Психології, але прохідні бали і кількість бюджетних місць дуже істотно відрізняються якось так.
А мне зачем эта информация?
Аль_де_Барановна• 30 августа 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Заипали вы своим волонтерством
1. Я никого не ипала.
2. Примите соболезнования, если никто другой вас не ипет ()
Вишнёвая Леди• 30 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
ерунда у нас с двух групп ушло 10 чел, перевелись в европ и просто разочаровались
обьединяют в одну теперь.
сецчас детишки резвые - перепоступлю и баста!
обьединяют в одну теперь.
Що таке європ?
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
На заочку хотела, а там всего 3 места. По широкому конкурсу на всю Украину 107 мест
Что вы решили делать дальше? Шод пропускать и работать?
Фенте Фря• 30 августа 2022
Ответ дляПрилипало
Переведутся на бюджет с контракта единицы. Отчислены прям с первой сессии будут тысячи.
Я бы не упиралась в идею перевода. Это не так-то легко.
Думаєте, що аж так будуть валити бюджетників?
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Всіх відповідей не читала, але раджу автору, щоб донька пішла в Могилянку на ДДП. Рік повчиться, здать зно на високі бали і пройде, куди хоче. Зараз ддп називається якось інакше, але суть - Департамент довузівської підготовки. Фактично - ще рік шкільного навчання, але за профільними предметами, сильною програмою та можливістю жити у гуртожитку.
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляФенте Фря
А квотники как будут учиться с баллом 140-150, если проходной 190.8. Мне просто интересно, их имеют право отчислить?
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Не питала, як в Могилянці, але в КНУ 1 предмет - 8000 в рік
Кишмишная Мая• 30 августа 2022
Ответ дляФорточка
Вы забыли упомянуть уровень стресса, когда не ясно было, сдашь или остановят из-за сирены, было много нюансов с программой, кому-то комп не засчитал задания, кто-то не сохранил ответ. Историю многие впервые открыли весной. Мой сын физику и английский должен был сдавать. Готовил 2 года. И тут всё обнуляется и погнали учить новый предмет (конечно, он должен его знать в рамках школы, но это прекрасная теория, не имеющая ничего общего с жизнью). В эвакуации, в полном а*уе. И он её вызубрил, но до 200 не дотянул. Плюс технарям перешли дорогу гуманитарии, которое вытянули бал за счёт истории и подались туда, куда даже и не думали (it), так как физику в жизни не сдали бы. То что учиться не потянут то такое, но места они заняли…
Поэтому про «легко» могут рассуждать взрослые тётки на диване, у которых от сдал/не сдал ничего не решается… а отмотай возраст до 17-18 и вспомните, как искали свою фамилию на листочке стенда универа (так было в мои годы поступления).
жму лапу, як то кажуть ...не дивлячись на те, що моя дитина вступила туди куди хотіла, і все склалося найкращим чином, вважаю цьогорічну вступну компанію провальною!, але в нас війна, що може бути жахливіше ...не засуджую нікого, бо цього року свавілля вистачає(((
Накрыло-не отпускает• 30 августа 2022
Ответ дляГде тут 0?
Ото дают люди...да?представьте - НЕТ! моя зарплата чистыми 7 тыс и я одна с двумя детьми. Есть у меня 4 тыс, например???
ну у меня не намного больше зарплата и киевские топовые вузы я как-то даже и не рассматриваю, есть вузы попроще
Глас_Народа• 30 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Подайте в Драгоманова.
вже всі дати вийшли..куди подати?
Глас_Народа• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Подача заяв була пр 23.08. І жо 29.08 ніхто ге знав, чи пройшов на бюджет
ви реєстрували пільгу, коли подавали заяву? Якщо пільга зареєстрована, то ви можете йти на контракт, далі під вас просять бюджетне місце десь в жовтні. В минулі роки всім погоджували.
Глас_Народа• 30 августа 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
У нас родственник, с 200+200+199,5 поступал в Богомольца: на бюджет даже не подавались, т.к. там было всего 2 бюджетных места и оба отдали льготникам с баллами 160🤦♀️, а он хотел именно этот ВУЗ.
Социология бюджет и 180 баллов - наивные люди :(
не думала. что Социология такая популярная специальность. Для меня это на уровне с философией
энциклопУдия• 30 августа 2022
Ответ дляФорточка
Не так это и просто.
Набор закрыт в мае.
Конкурс резко вырос, сколько тысяч украинцев рвануло поступать. Друг с золотой медалью не смог пройти на контракт в Польше (it). А вариантов здесь у него не было, вывезли в марте, так как в апреле 18 лет. Вот где стресс у ребёнка. И там медаль самая настоящая. Будет пробовать на зимний семестр в ещё одной стране.
Бедным мальчишкам не позавидуешь. Их резко выбросили из дома в чужую страну, с чужим языком, учиться совсем не на то, о чем мечтали … в нашем окружении пацана, мечтавшего о медицинском заперли на менеджмент в Польше… другого вместо летчика сделали экономистом. Нафиг им не сдалось то европейское образование.
Плачу за всех наших детей, чью жизнь испортила эта сраная войта и взбесившаяся бензоколонка 😥
Набор закрыт в мае.
Да уж.. не знаю что и сказать. Жаль конечно.
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляГлас_Народа
вже всі дати вийшли..куди подати?
На контракт ще можна
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляГлас_Народа
Ту пільгу, що у нас, реєструють тільки при поданні документів на контракт
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
Подружка дочкина, с баллом 175 прошла в НАУ на кибербезпеку, но родители против этого Вуза, хотя на эту же специальность на контракт в КПИ
Правильно проти.
Краще йти в телекомунікаційний на цей же фах. Там гарні викладачі.
Где тут 0?• 30 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Может у автора - не 7 тыс..
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляПрилипало
В прошлом году? философия в могилянке? 140?
Не может быть.
На екологію в минулому році проходили на бюджет від 178. Я дивилася, було цікаво - у приятельки вступала донька, приятелька трохи тупила і не могла розібратися із системою вступу, я допомагала. Але це ажніяк не 140
дама_из_декрета• 30 августа 2022
Ответ дляДжавеліна
Мені цікаво , ким працюють після закінчення соціології ?
Моя знайома закінчила соціологію в Могилянці. Взяла магістерку психологію. Відкрили з чоловіком центр психологічний. Там тренінги для звичайний людей, супервізія для психологів, акції, групові заняття, індивідуальні. Орендували класне приміщення на Подолі і процвітали. Ковід з війною внесли корективи, звісно.