Уточка• Изменено 29 августа 2022
Дитина не пройшла на бюджет до ВНЗ
До сьогоднішнього ранку були впевнені, що донька пройде на бюджет за спеціальністю Соціологія, бо з 40 місць макс. 27 під держ. замовлення, 180.3 бал. Але на бюджет зарахували тільки двох квотників із низькими балами і все! Як з´ясувалося, вже після подання заяви об´єднали в широкому конкурсі дві спеціальності- Психологію і Соціологію. Хоча в минулому році у них була значна різниця в мінімальному прохідному балі. Цього року після таких маніпуляцій прохідний бал став на 10 б вищим- 190.8. На бюджет рекомендовано тільки 15% із заявлених ((( на контракт, звісно, донька пройшла. Але вартість навчання в Кну і Могілянці дуже висока. Ми не змогли передбачити того, що сталося і не розраховували на навчання за контрактом. Із пільг донька має статус ВПО, але при регістрації заяв в кабінеті це ніде не позначалось. Зараз не знаємо, чи залишились шанси вступу на вакантні бюджетні місця за пільгою ВПО. Що робить далі...
КрестьянинДиор• 29 августа 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Навіть якби не було нмт, математика вже для всіх обов´язкова. І цього року вступні умови теж змінили (ще до війни), тепер навіть в лінгвістичний університет, навіть на психолога потрібно здавати математику обов´язково, бо її треба подавати другим номером після укр! Минулого року донька вступала на журналістику, математика була непотрібна при вступі, з цього року лавочка прикрилась, на цю ж її спеціальність вже треба подавати укр, матем обов´язково, а вже ще один предмет на вибір. Так шо ми проскочили вдало з нею)
У моей родственницы дочка на филологию поступала, учила язык, а получилось математика
Аль_де_Барановна• 29 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Це на яку спеціальність в Богомольця 2 бюджетні місця?
Это лет 10 назад было ()
Уточка
• 29 августа 2022
Ответ длямимАпроходила
У вас дивне почуття гумору
Гугліть про індивідуальну усну співбесіду і хто мав право її здавати
Мы ВПО с 2014, поэтому никаких собеседований
Зажуженная Жужжа• 29 августа 2022
Читаю,аж сльози на очах.Два роки тому я так за доньку переживала.Вираховували який де пріоритет ставити,торішні бали на бюджет тощо.Провчилпся дитина два роки на контракті( бал середній 189).А тут таке в країні.Виїхала за кордон,працює в тур фірмі.Сказала,что не бачить сенсу продовжувати навчання в нинішніх реаліях.Кинула
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Что неправда? Гляньте какие зно для каких специальностей было утверждено мон в октябре прошлого года. Там не везде математика
Математика була 2 рівнів : стандарт і поглиблений. Якщо ми про те ЗНО, що планувалося.
Без QR коду• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Подача заяв була пр 23.08. І жо 29.08 ніхто ге знав, чи пройшов на бюджет
На контракт має ще бути можливість прдати заяву.
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Математика обязательный предмет. К нему готовились все.
та ладно готувалися, ну з квітня да, як стало зрозуміло, що ЗНО не буде, а НМТ буде складатися з 3-х предметів , але математику за 3 міс хрен вивчиш , ії треба розуміть
Папина дочка• 29 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Честно говоря так себе уровень. Первое высшее там получала. Но они как раз профильные по психологии и социологии. Но честно… уровень даже обучения слабый, по сравнению с другими, не говоря уже о Могилянке. Но считаю нужно выбирать университет , тот, который сильнее в своём направлении. Например когда-то юристы это КНУ и КНЭУ, экономисты это КНЭУ, философия и языки Могилянка, экономисты там тоже сильные.
а психологию где порекомендуете посмотреть?
КрестьянинДиор• 29 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
На филологию не планировалась математика.
буреЛОМКА• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Философия и языки как раз КНУ всегда первый. Но не все туда могут пройти. Драгопед по-моему тоже неплохо, особенно для деток послабее, там не грузят так, как раз потянет.
На философию вроде легче всего было когда-то пройти в Шевченко и самое дешевое обучение было из всех специальностей там. А вот психология там очень дорогая была почему-то. У меня подружка заканчивала бакалавра в Шевченко, закончила с красным дипломом, все 4 года училась на бюджете. Но на магистра не смогла поступить на бюджет. Тоже взяли 2х льготников с низкими баллами, говорит занесли взятку, она была в шоке. Пошла в другой заканчивать, сказала что уровень был сильнее в другом университете, хоть и проще учится было
Уточка
• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Да, изначально мы рассчитывали на украинский, английский и географию. В итоге украинский 190, математика 174, история 182. Ниже, чем могла бы на ЗНО по выбранным поедметам
Без QR коду• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Дивлячись, яка спеціальність. Із балом 165 в Кну пройшов на бюджет абітурієнт із 5-тим пріорітетом, на Філософію, наприклад
Пріоритет не має значення.
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Автор, узнайте в деканате, может дадут дополнительные бюджетные места? У нас через неделю после дали дополнительно по 10 бюджетных мест. Не знаю каким образом, может могут родители собраться попросить все вместе?

можна заклад оприлюднити? я такого ще не чула
Соня-сонятко• 29 августа 2022
Ответ дляДобротная
Автор, я не знаю как сейчас, когда я выпускалась, я подавала заявление на 15 специальностей (по 3 специальности в 5 вузах) и на бюджет зачисляли по приоритету. Кто-то поступал на бюджет по специальности, которая была 7-8 приоритетом и тд. И последние приоритеты были уже совсем печальные варианты, но куда бы точно взяли. Ваша дочка не подавалась на другие специальности/другие вузы?
Зараз лише 5 пріоритетів бюджет, інші- контракт, там вже без пріоритетів
КрестьянинДиор• 29 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Не, в Шеве все факультеты на высоком уровне. Не зря он называется исследовательский.
Папина дочка• 29 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
ви Абітхелп\Абітпошук не користувалися? ми вже 23 знали , що проходимо за 1 пріорітетом, в останій день ледь придумали що 4 та 5 поставити, ну щоб було
ми подали лише 3 заяви)))) 4 і 5 пріоритетом не було що ставити
Бесбардак• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Ні, тільки на різні спеціальності, але там ще більший прохідний бал вималювався
Сколько стоит обучение в год?
Уточка
• 29 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Там писалось тільки Допущено і все, більш ніяких натяків на те, що проходимо
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Я про ДПА у формі ЗНО ( обов´язкові).
До чого тут ´на філологію´?
Lauraqwerty• 29 августа 2022
Ответ дляБез QR коду
Тобто ще можна використати 20 заяв?
Папина дочка• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
вместо языка сдавали историю!
Уточка
• 29 августа 2022
Ответ дляПапина дочка
как оказалось тесты повторялись, и некоторые этот момент вычислили))))
Так и былр
Атаманша• 29 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая

Школа магии в тиллимиллитряндии
КрестьянинДиор• 29 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Я про ДПА у формі ЗНО ( обов´язкові).
До чого тут ´на філологію´?
аа, ну так бы и написали, что дпа. мы же о зно говорили
Соня-сонятко• 29 августа 2022
По темі: ну автор, ну що робить далі? Питання риторичне, звичайно) Контракт, шо ж іще.
Аль_де_Барановна• 29 августа 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Моя пошла лёгким путём: ушла после 9-го класса в колледж на бюджет со стипендией; потом 2 года контракта в ВУЗе. Она его уже закончила а одноклассникам ещё год учиться.
Скидка на обучение, кто после колледжа+я вернула НДФЛ+получаемая в колледже стипендия = вышли в ноль и бонус - диплом о ВО, который так хотят видеть наши работодатели.
Сейчас учится на тестировщика в ЕПАМ: вообще не связано с ее образованием по диплому🤦♀️
Тетя из министерства• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
А чому Ви тоді маніпулюєте цим впо у старпості? Якщо по факту там його немає
Отчебучкина• 29 августа 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
У нас родственник, с 200+200+199,5 поступал в Богомольца: на бюджет даже не подавались, т.к. там было всего 2 бюджетных места и оба отдали льготникам с баллами 160🤦♀️, а он хотел именно этот ВУЗ.
Социология бюджет и 180 баллов - наивные люди :(
блін, читаю і так образливо за таких дітей.От реально ж, розумна людина, але ні, в Богомольця будуть йти інші..(сама закінчувала цей корумпований вуз.Тяжко було вчитись без хабарів, не пам´ятаю студентських років толком,весь час вчилась нон-стоп((