Уточка• Изменено 29 августа 2022

Дитина не пройшла на бюджет до ВНЗ

До сьогоднішнього ранку були впевнені, що донька пройде на бюджет за спеціальністю Соціологія, бо з 40 місць макс. 27 під держ. замовлення, 180.3 бал. Але на бюджет зарахували тільки двох квотників із низькими балами і все! Як з´ясувалося, вже після подання заяви об´єднали в широкому конкурсі дві спеціальності- Психологію і Соціологію. Хоча в минулому році у них була значна різниця в мінімальному прохідному балі. Цього року після таких маніпуляцій прохідний бал став на 10 б вищим- 190.8. На бюджет рекомендовано тільки 15% із заявлених ((( на контракт, звісно, донька пройшла. Але вартість навчання в Кну і Могілянці дуже висока. Ми не змогли передбачити того, що сталося і не розраховували на навчання за контрактом. Із пільг донька має статус ВПО, але при регістрації заяв в кабінеті це ніде не позначалось. Зараз не знаємо, чи залишились шанси вступу на вакантні бюджетні місця за пільгою ВПО. Що робить далі...
Атаманша• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Орієнтувались по балам минулого року, але під час даної вступної кампаніі бал виріз з 180 до 190
Не может быть, это топовые вузы и гуманитарные специальности всегда более популярны
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Дивлячись, яка спеціальність. Із балом 165 в Кну пройшов на бюджет абітурієнт із 5-тим пріорітетом, на Філософію, наприклад
у нас подружка в Шеву на природничі науки пройшла з 145б
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая

можна заклад оприлюднити? я такого ще не чула
Щось таке чула про додаткову сесію. Дітей, хто не зміг через тривогу здати тест, відпоавляли на додаткову сесію
Папина дочка• 29 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
На философию вроде легче всего было когда-то пройти в Шевченко и самое дешевое обучение было из всех специальностей там. А вот психология там очень дорогая была почему-то. У меня подружка заканчивала бакалавра в Шевченко, закончила с красным дипломом, все 4 года училась на бюджете. Но на магистра не смогла поступить на бюджет. Тоже взяли 2х льготников с низкими баллами, говорит занесли взятку, она была в шоке. Пошла в другой заканчивать, сказала что уровень был сильнее в другом университете, хоть и проще учится было
а какой другой ВУЗ был? тоже ищем где психологию учить)))
автор Уточка • 29 августа 2022
Ответ дляБез QR коду
На контракт має ще бути можливість прдати заяву.
Так, але в такому випадку переведення на вакантні бюджені мясця вже не світить
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляДобрый Жук
Кто знал ответы на вопросы) Мне тоже сестра(учитель) говорила, что в этом году легче всем было. Не сложные задания. Списали единицы. А там можно списать?)) я не знаю просто))
можна, на ЗНО.юа навідь відео приховане викладували, цьогоріч безлад нажаль був , конкретний((
Атаманша• 29 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
А причем тут доп бюджетные места?
буреЛОМКА• 29 августа 2022
Ответ дляПапина дочка
а психологию где порекомендуете посмотреть?
Где выдают диплом, который признают в мире… и Драгоманова тогда не имел к этому отношения, сейчас не знаю, может что-то и поменялось. Для меня лично, высокий уровень обучения - это там где невозможно списывать и не берут взятки (очень принципиальные преподаватели), знаю такие были в кнеу и могилянке. В Драгоманова обучение на полном «расслабоне», можно было просто в открытую у некоторых на парах списывать. И ещё был у нас один преподаватель валил абсолютно всех, даже до спешного доходило, хотел просто взятки, в открытую говорил таксу. Но его через год записали на видео и доказали что берет взятки, уволили со скандалом
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
аа, ну так бы и написали, что дпа. мы же о зно говорили
Так що, до ДПА з математики не треба було готуватися?
Lauraqwerty• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Коли вони можуть з’явитися ?
КрестьянинДиор• 29 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
не все к нему особо готовились
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Увы, балы для такой специальности низкие.
Вариантов не много:
- идти работать и готовиться в следующем году пересдавать зно и более ответственно подойти к выбору ВУЗа, что б точно был бюджет или, если получится, заработать на обучение на контракте;
- посмотреть в сторону колледжей, где есть такая же специальность и идти туда, а потом в ВУЗ на 3 курс (стоимость обучения в колледже и ВУЗе отличается в разы);
- уехать за границу поволонтерить: сейчас есть программы с проживанием и даже а-ля стипендией, а там уже куда ’выплывет’ в следующем году: может у нас уже и не захочет учиться;
- если есть где взять деньги - оплачивать контракт и параллельно работать. Но в нашей стране я б оплачивала контракт что только в УКУ и, может быть, Могилянка.
до речі, про коледж плюсуюсь, це варіант ...там до 31.08 включно вступ
автор Уточка • 29 августа 2022
Ответ дляБесбардак
Сколько стоит обучение в год?
38 т КНУ 36 т. Могилянка
Без QR коду• 29 августа 2022
Ответ дляLauraqwerty
Тобто ще можна використати 20 заяв?
Так. Контрактні заяви в попередні роки не були обмежені терміном подачі заяв на бюджет. Спробуйте і нам розкажете.
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Ми в КНТЕУ пройшли
вітаю, який фак?
Папина дочка• 29 августа 2022
автор, а что за специальность Социология? кем будет потом работать? извините за смешной вопрос, но я реально не разбираюсь в этих науках
Аль_де_Барановна• 29 августа 2022
Ответ дляОтчебучкина
блін, читаю і так образливо за таких дітей.От реально ж, розумна людина, але ні, в Богомольця будуть йти інші..(сама закінчувала цей корумпований вуз.Тяжко було вчитись без хабарів, не пам´ятаю студентських років толком,весь час вчилась нон-стоп((
Его потом, на 3 или 4 курсе, таки перевели на бюджет. Но там ребенок с детства ’болел’ этой специальностью+семья могла оплатить контракт, поэтому трагедии из этого не делала.
Да, баллы ЗНО-без репетиторов.
И там такие гены в роду - 💪
Chinchilla25• 29 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Математика обязательный предмет. К нему готовились все.
Він був обов’язковий для дачі, але далеко не на всі спеціальності потрібен був сертифікат з математики
Соня-сонятко• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
38 т КНУ 36 т. Могилянка
Зараз можна платити помісячно, ми теж платимо 38, по 3800 в місяць не так боляче віддати, ніж одним махом всю суму - розгляньте цей варіант
автор Уточка • 29 августа 2022
Ответ дляLauraqwerty
Є шанс що можуть з’явитися бюджетні місця ?
Теоретично - є, але як воно буде....
Папина дочка• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Там писалось тільки Допущено і все, більш ніяких натяків на те, що проходимо
а смайлики і звірюшки були?
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляАтаманша
А причем тут доп бюджетные места?
Так як діти з додаткової сесії (яким через збої і тривогу не зарахували тест) вступати будуть на бюджет? Якщо ця сесія у вересні планується?
буреЛОМКА• 29 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая

Я серьезно, это НАУ. Когда мы подавали документы нам сказали дадут 10-12 мест на 32 человека (группа ещё форсировалась, это в итоге нас было 32). Потом когда сдали экзамены и мы пришли за результатами, объявили что квота 20 человек. А через неделю, вроде даже первый день обучения был, обрадовали некоторых новостью что 30 человек получат бюджет. В итоге только два человека из группы платили за учебу
Тетя из министерства• 29 августа 2022
І Вам же написали на Освіті. юа, чому так сталося. Я дивуюся таким безвідповідальним батькам! Коли два роки тому поступав син, я сиділа читала на фейсбуці Вступ інфо, моніторила широкий конкурс. При чому тут об´єднання спеціальностей у широкому конкурсі? Чому Ви орієнтувалися на прохідний бал минулорічний, коли скрізь пишуть, що він приблизний лише? А тепер Вам хтось винен, що через Ваші ж недоробки дитина не на бюджеті. З усіх кутів неслося, що цьогоріч багато високих балів, що багато впо, а Ви, вибачте, просрали свій бюджет. Можна було б і на бюджет пройти, якби були обрані не рейтингові вузи, якщо так вже хотілося соціологію. Ну, і для підняття настрою: донька Президента теж не пройшла на бюджет на міжнародні відносини))). Видно, як і Ви, думала проскочити зі своїми низькими балами)
Соня-сонятко• 29 августа 2022
Ответ дляChinchilla25
На пальцях можна перерахувати спеціальності, де при подачі саме цього року (ще до нмт )не потрібно було подавати математику, на жаль.
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляГейТуда
180 на стоматологію це дуже низький бал на бюджет . Ви хоч би минулі роки глянули

Люди читают жопой . Жопой люди читают.... (с)

ви про що?
Без QR коду• 29 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
В каком году??? Экзамены?
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляLauraqwerty
Коли вони можуть з’явитися ?
Коли ті, що пройли на бюджет, передумають там вчитися і підуть на контракт туди, куди не пройшли за вищими пріоритетами
Накрыло-не отпускает• 29 августа 2022
Могилянка социалогия 36000. Это что много? В год?
автор Уточка • 29 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
А чому Ви тоді маніпулюєте цим впо у старпості? Якщо по факту там його немає
Я не маніпулюю, наш статус ВПО підходить тільки для переведення на вакантні бюджетні міста після того, як вступив на контракт. А чи будуть ці міста - питання .