Уточка• Изменено 29 августа 2022
Дитина не пройшла на бюджет до ВНЗ
До сьогоднішнього ранку були впевнені, що донька пройде на бюджет за спеціальністю Соціологія, бо з 40 місць макс. 27 під держ. замовлення, 180.3 бал. Але на бюджет зарахували тільки двох квотників із низькими балами і все! Як з´ясувалося, вже після подання заяви об´єднали в широкому конкурсі дві спеціальності- Психологію і Соціологію. Хоча в минулому році у них була значна різниця в мінімальному прохідному балі. Цього року після таких маніпуляцій прохідний бал став на 10 б вищим- 190.8. На бюджет рекомендовано тільки 15% із заявлених ((( на контракт, звісно, донька пройшла. Але вартість навчання в Кну і Могілянці дуже висока. Ми не змогли передбачити того, що сталося і не розраховували на навчання за контрактом. Із пільг донька має статус ВПО, але при регістрації заяв в кабінеті це ніде не позначалось. Зараз не знаємо, чи залишились шанси вступу на вакантні бюджетні місця за пільгою ВПО. Що робить далі...
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
не все к нему особо готовились
Так про що й мова. Це був обов´язковий предмет для 11 класу.
Тетя из министерства• 29 августа 2022
Ответ дляПапина дочка
а смайлики і звірюшки були?
З такими балами їм не світили ні смайлики, ні черепашки))
Lauraqwerty• 29 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Коли ті, що пройли на бюджет, передумають там вчитися і підуть на контракт туди, куди не пройшли за вищими пріоритетами
Треба дзвонити в приймальну комісію щоб дізнатися ? Коли краще це зробити ?
буреЛОМКА• 29 августа 2022
Ответ дляБез QR коду
В каком году??? Экзамены?
2012 вроде) да, экзамены были вступительные, вроде все сдали хорошо, может пару человек и отсеялось, а может не успели познакомиться и их было намного больше, уже не помню
Тетя из министерства• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Я не маніпулюю, наш статус ВПО підходить тільки для переведення на вакантні бюджетні міста після того, як вступив на контракт. А чи будуть ці міста - питання .
Ні, це маніпуляція, ваше впо тут ні до чого. А справжнім впо писали ’квота 2’,і їх конкурс був раніше. А Ви пишете, що не відображалося у кабінеті, а чому там відображатися, коли пільг немає?
Соня-сонятко• 29 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Але ж, якщо і буде звільнене одне таке місце дивом, скажімо, то перед автором, може, двадцять чоловік в списку стоїть. Тому я б на місці автора не сподівалася на таке, а йшла б на контракт.
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляУточка
Нет, потому как объединили специальности, соответственно бал по ним вышел 190.8 во все вузы, не имело значения, в какой подавать
треба було дивитися заклади з фіксованим обсягом, ми так на філологію пройшли, за широким не світило, математика дуже нам бал підкосила(((
Уточка
• 29 августа 2022
Ответ дляLauraqwerty
Коли вони можуть з’явитися ?
19.09 зарахування на вакантні бюджетні місця, але там тільки пільговики
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляLauraqwerty
Так, до 02.09. вони повинні подати документи на бюджет. З 03.09 буде відомо скільки таких порожніх місць.
буреЛОМКА• 29 августа 2022
Ответ дляБез QR коду
В каком году??? Экзамены?
Ну и проходной бал понятное дело,
Из экзаменов точно помню был английский, и ещё два каких-то, не могу вспомнить. Но вроде эти экзамены не играли никакой роли, чисто для них определить в какую группу распределить: на магистра или на специалиста
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Для гуманитариев математики не было обязательно.
та да, тільки як ДПА яке відмінили
Мир Мир Мир!• 29 августа 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Так, тим більше їх віддають пільговикам (але це не точно).
Уточка
• 29 августа 2022
Ответ дляПапина дочка
автор, а что за специальность Социология? кем будет потом работать? извините за смешной вопрос, но я реально не разбираюсь в этих науках
Папина дочка• 29 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
вітаю, а який вуз і яка мова якщо не секрет?
Уточка
• 29 августа 2022
Ответ дляПапина дочка
а смайлики і звірюшки були?
Не було, , тільки сьогодні про них дізналась
Кишмишная Мая• 29 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Честно говоря так себе уровень. Первое высшее там получала. Но они как раз профильные по психологии и социологии. Но честно… уровень даже обучения слабый, по сравнению с другими, не говоря уже о Могилянке. Но считаю нужно выбирать университет , тот, который сильнее в своём направлении. Например когда-то юристы это КНУ и КНЭУ, экономисты это КНЭУ, философия и языки Могилянка, экономисты там тоже сильные.
ну не кажіть , взяти той же лінгвістичний для іноземних, ні і ще раз ні, він трешовий! і він вже дуже давно трешовий
Форточка• 29 августа 2022
Обнимаю вашу девочку. Утром сама успокаивала своего сына, но он прошёл на бюджет, даже на нужную специальность, но не та образовательная программа. Слез было…
Горе детей (пусть мы и понимаем , что это хрень, а не горе) это самое мучительное для мам.
Пусть у вашей девочки всё сложится. Контракт, колледж на ту же специальность.
буреЛОМКА• 29 августа 2022
Ответ дляБез QR коду
В каком году??? Экзамены?
Там для магистров были немного другие предметы, уклон на преподавание, очень много было пар и практик связанных с преподаванием в внз
Для специалистов намного шире был выбор предметов, было очень много профильных и специфических предметов, поэтому я тогда выбрала специалиста
Форточка• 30 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
А разве в этом случае места не сгорают? По-моему в этом же и есть нюанс, что очередь не двигается.
Кишмишная Мая• 30 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
У моей родственницы дочка на филологию поступала, учила язык, а получилось математика
і в нас так вийшло
буреЛОМКА• 30 августа 2022
Ой, извините много ошибок, уже засыпаю, ещё и телефон постоянно свои слова ставит какие хочет, то удаляю их, то они все равно с ошибками
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
І Вам же написали на Освіті. юа, чому так сталося. Я дивуюся таким безвідповідальним батькам! Коли два роки тому поступав син, я сиділа читала на фейсбуці Вступ інфо, моніторила широкий конкурс. При чому тут об´єднання спеціальностей у широкому конкурсі? Чому Ви орієнтувалися на прохідний бал минулорічний, коли скрізь пишуть, що він приблизний лише? А тепер Вам хтось винен, що через Ваші ж недоробки дитина не на бюджеті. З усіх кутів неслося, що цьогоріч багато високих балів, що багато впо, а Ви, вибачте, просрали свій бюджет. Можна було б і на бюджет пройти, якби були обрані не рейтингові вузи, якщо так вже хотілося соціологію. Ну, і для підняття настрою: донька Президента теж не пройшла на бюджет на міжнародні відносини))). Видно, як і Ви, думала проскочити зі своїми низькими балами)
Я вибачаюсь, а вчитися за дитину я теж маю? Тобто я повинна була заставити її піти на лісове господарство або теплоенергетику аби пройти на бюджет? Дитина хотіла в ці два Вузи на ті три спеціальності.
Кишмишная Мая• 30 августа 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Читаю,аж сльози на очах.Два роки тому я так за доньку переживала.Вираховували який де пріоритет ставити,торішні бали на бюджет тощо.Провчилпся дитина два роки на контракті( бал середній 189).А тут таке в країні.Виїхала за кордон,працює в тур фірмі.Сказала,что не бачить сенсу продовжувати навчання в нинішніх реаліях.Кинула
капець, а який фак? може хоч на заочку перевестися
Папина дочка• 30 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
я навпаки багато гарних відгуків чула від випускників, але від тих хто вчився і впахував, хто хотів отримати знання.
У знакомої донька провчилас перший семетр і покинула, сказала не подабається, перевели в Шевченка, там тоже не сподобалось, хотіли перейти в Торгово-економічний, але вирішили залишитися в Шевченка і перейти на італійську мову а там можна і не вчитися)))
так що кожному своє
Ирина Картина• 30 августа 2022
Я соціолог за освітою. Зі всієї групи моїх одногрупників (20 людей приблизно) працюють соціологами - 0 😅 краще вже на психолога йти.з наших хто в рекламі, хто на телебаченні, у когось п’ять дітей, то менеджер середньої ланки, одна в Нью йорку стиліст, одна має свою школу його в Німеччині. Але ніхто не працює і не працював ніколи за спеціальністю.
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляТетя из министерства
Черепашки светили и с 140-150 баллами тем, кто на учителей пошёл
Без QR коду• 30 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Сейчас такое невозможно. Количество мест на специальность дают на страну. Все подающие заявления на нее попадают в один список. Система сортирует и если есть бюджетное место конкретному человеку, то оно есть. Просто на ВУЗ не выделят места. Они могут появиться если рекомендованый на бюджет не подаст документы. На освободившееся место могут перевести льготника, если он будет в списке контрактников, подавших документы на эту специальность в этот ВУЗ и то, разница в баллах не должна превышать 15.
Уточка
• 30 августа 2022
Ответ дляLauraqwerty
Нужео ехать подавать документы бюджет и заодно писать завление о переводе на вакантные места, если у вас есть льгота
Папина дочка• 30 августа 2022
Ответ дляУточка
шкода автор звичайно, але думаю що все складеться добре )))