бювет_в_обед• 30 августа 2022

Мобільний зв´язок для дитини і його оплата

Хочу почути вашу думку з такого приводу.
На 7 років чоловік подарував доньці мобільний телефон, хоч я і була проти цього. Ноутбук в неї вже був для дистанційного навчання.
А ось все пояснення як спілкуватись, куди влазити, а куди ні - все на мене. Оплата за телефон - на мені.
Але якщо я щось обмежую їй при грі чи розмовах по телефону, то гвалт і скандал від чоловіка.
І ось навіщо це мені все?
Чоловік правий, що я повинна його слухати і тільки оплачувати мобільний зв´язок?
Чи все ж тут щось не те у поняттях у нього?
Ваші думки:
Показушница• 30 августа 2022
Ответ длябювет_в_обед
так мобільний є.
і дитина ж зі мною більше часу.
тому мені буде жалітись.
130 грн в месяц, пополнять можно через месяц например. Или вообще раз в пол года. Будет по Вайберу общаться через домашний вай Фай и звонки и сообщения
Делаете из мухи слона
Показушница• 30 августа 2022
Ответ длябювет_в_обед
чоловік їй встановим мінімальний тариф як на його думку за 120 грн, а я підібрала більш зручний і достатній з інетом (донька знімає роліки з танцями, монтує і викладає) за 250 грн.
і ось ця різниця для нього виявилась така величезна....
що жах...
він не хоче платити 250 грн на місяць...
Почему нельзя выложить ролики дома? Для вас эта разница в 120 грн тоже жах по вашим словам. У сына 130 грн, хватает на все. Но интернет на улице вашу дочь должен интересовать в последнюю очередь.
Бла бла бла• 30 августа 2022
Ответ длябювет_в_обед
І я не вважаю нашу сім´ю щасливою. Більше того, хочу вже давно піти від чоловіка. Але зйомну квартиру поки не потягну сама.
Так, питання не тарифі для доньки. Проблема набагато глибша.
Бла бла бла• 30 августа 2022
Три тисячі на рік на мобільний інтернет для 7 річної дитини забагато, якщо ви оплату квартири не можете потягти.
svetlana062007• 30 августа 2022
Гляньте тариф лайф ’Інтернет без меж’ - 120 грн в місяць безлімітний інтернет. Ми дитині такий підключили , то дуже удобно
автор бювет_в_обед • 03 сентября 2022
Ответ дляsvetlana062007
у нас в сім´ї київстар. тому тарифи лайф і нерозглядаю.
автор бювет_в_обед • 03 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
оплату комунальних в квартирі потягнути можу. не можу потягнути знімати квартиру в Києві і щоб вона була не як будка для собаки ((((
за 6-7 тисяч зняти ще можу, але це буде знущання над собою і дитиною.
тому 3 тис. в рік не бачу проблеми в цьому
автор бювет_в_обед • 03 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
так, дійсно, тут проблема набагато глибша. проблема у відносинах з чоловіком. що скільки я не пояснювала, що їй не потрібен мобільний, що вона постійно зі мною і в школі також. знання технологій є через мій мобільний і з 6 років в неї власний ноут. Що мобільний - не потрібен - але чоловік вирішив сам і і придбав, а ось оплату тепер повісив на мене.
автор бювет_в_обед • 03 сентября 2022
Ответ дляПоказушница
тому що вона їх знімає або з фільтрами або з звуком або дуєтом, для чого потрібен інет зразу...тому інет їй потрібен і на вулиці і наприклад в її кімнаті, де вайфай досить слабо пробиває домашній, бо в кімнаті є несуча стіна