Фиктивная• 30 августа 2022

Донька не хоче запрошувати свого батька на весілля. Як переконати?

Кажу прямо , мій чоловік - любитель випити. Він працює, проте коли вип´є перетворюється просто в звіра: говорить всяку дурню, ображає, принижує. Коли донька привела свого хлопця знайомитись, він напився і почав городити різну дурню: що Андрій (тепер наречений доньки) її підібрав, що вона товста, але він все рівно взяв її, що в неї тут було багато хлопців, що донька ´багато жере´ , і решту бруду. Андрій вмазав йому, той швидко протверезів. Пройшов рік, донька за весь час ні разу чоловікові не дзвонила. На весілля не хоче запрошувати категорично, каже що він її зганьбить. Мені ніяково перед людьми якось...рідного батька не запросити. Переконувати чи може донька й права? Сказала, що якщо буду тиснути на своєму теж можу не приходити. Отак і розривайся між донькою і чоловіком...
Золотая орда• 30 августа 2022
Ви б так переймалися що батько вашої доньки такий козел. Ви не краще нього, бо не схватили чоловіка за шкірку і не заткнули як він доньку ображав, а ще і на його сторону стаєте. Фу, може дівчинка і у вас розчарується, скоріше б очі на маму відкрилися, сидіть зі своїм алкашем сама.

harchushyn• 30 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Нет, не извинялся
І ви ше розриваєтеся між чоловіком і дочкою.

По вами написаному ж відчутно ,що ви шкодуєте чоловіка.

Жаль вагу дочку. Щиро жаль. Тато алкоголік і бидло ,та ще й мами немає в неї.
Пенять на зеркало• 30 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Йому образливо
Т е он обижается, но готов нажраться на свадьбе и закатить концерт?
Или все таки готов побыть трезвенником в этот день что бы вести себя нормально?
Подкустовый выползень• 30 августа 2022
Самая тупая категория матерей, что люди скажут. И самое печальное, что ее не волнует дочь.
К сожалению у самой такая же, Маман.
Начните уже слушать своего ребёнка, мама.
А не других.
Это ее право приглашать или нет.
Допрыгаетесь и вас не пригласят.
ПАЦАНКА О• 30 августа 2022
Ніяк, це її весілля. Правельно робить що не запрошує, то не батько.
автор Фиктивная • 30 августа 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Правельно, правельно
Красота неземная• 30 августа 2022
Я колись була такою донькою. Мій батько також пив, при нашій останній зустрічі ображав мене, обізвав курвою, шльндрою і нікому не потрібною, бо мене вже нібито всі перетягали. Це мені, на хвилиночку, тоді 23 роки було і я навіть ні з ким не зустрічалася. Підняв на мене руку, намагався побити. Я врізала йому так, що котився і сказала, що ноги його на моєму весіллі не буде. Слова дотримала. З того дня ніколи не бачилися, ні чоловіка мого, ні онучок також ніколи не бачив. Про весілля дізнався роки через три. Вже його нема. Ні секунди не про своє рішення не шкодую.
автор Фиктивная • 30 августа 2022
Ответ дляКрасота неземная
Он извинялся?
Красота неземная• 30 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Он извинялся?
Ні, звичайно. Алкоголік - то пропаща людина. Та я на той момент і не прийняла б вибачень, мені то досі болить, хоч з моменту нашої сварки минуло 26 років, я вже 24 роки щасливо заміжня. Я тільки через 3 роки шлюбу після народження першої доньки написала йому листа, повідомила і про весісілля, і про дитину, поклала два фото - моє з чоловіком, і моє донькою. Надіслав телеграмою - Вітаю. На цьому все, розумію, що треба пробачити заради себе самої, іноді здається що майже пробачила, але не можу. Не силуйте доньку, будь ласка.

Кактус из кожезаменителя• 30 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Йому образливо
Бля... А дитині?...
Благоуханочка• 30 августа 2022
Я бы тоже не хотела такого позора на собственной свадьбе. Если здоровый мужик не знает меры, нафиг он на свадьбе нужен?
Благоуханочка• 30 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Йому образливо
А те, що її образив він зрозумів?
Нехвй піде закодується заради дочки. Думаю, вона оцінить.
Атятя_тётя• 31 августа 2022
Ответ дляКрасота неземная
Не треба пробачати, треба відпустити ситуацію. Так було, так козел, так боліло, маю право. Але головне що БУЛО, а зараз усе добое.