Трусиковед• 31 августа 2022

А що там 5 тисяч вірян? Дійшли до Почаєва?

Що думаєте, просто набожні, чи заслані козачки? Пишуть що йдуть, але щось мало про них в новинах.

Із Хмельницької області через Тернопільську рухається колона з 5 тисяч вірян Української православної церкви московського патріархату. Влада Тернопільщини ухвалила обмеження на проведення таких заходів в області, проте учасники ходи на це не звертають уваги.

Про це з посиланням на пресслужбу поліції Тернопільської області повідомляє hromadske.
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляoboeva
И ни родной тетки в длинной юбке,или это передовая колонна, а сзади есть всякие?
Ви бачите на фото всі 5000 людей???

Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
З офіційного

’Як повідомляв Укрінформ, від початку війни до ПЦУ з московського патріархату перейшли понад 600 громад.

Наразі Волинська і Хмельницька області є лідерами за кількістю переходів від моменту повномасштабного вторгнення росії.’
Ці цифри ну дуже збільшені.Добровільних переходів максимум до 10 .Все інше-рейдерські захвати.І в цих церквах навіть ніхто не служить тепер
Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляПрасковична
релігійний устрій не змінився , церква від дежави давно відокремлена . І в ній нема політики.
Я ж кажу - церква і далі не допускає можливим богослужіння на українській мові, далі вважає ПЦУ (надіюсь правильно написала) - неканонічною церквою і розкольниками. Тільки мені цікаво, хто тепер ви? Теж не канонічка церква і розкольники? Чи хто?
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Хто ? Порошенко? Я думала навпаки.... по крайній мірі на публіку він виступав проти МП. А як було насправді.
А нічого ,що він був пономарем в УПЦ ? Це він вже перевзувся після виборів,бо так потрібно було
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляПрасковична
вы заблуждаетесь , суть то совсем разная.Вы просто осведомлены с одной стороны, а другую не знаете.
Прихожене УПЦ тоже защищают нашу страну, тоже погибают и стают калеками наровне с другими, теми кто ходят в другие церкви или совсем не верующие .
Та же само матери хоронят своих сыновей, так же в семье есть погибшие. Так и в Буче, Гостомеле и тд погибали священослушите и прихожане на ровне с другими.
Война коснулась всех людей, кто то только ее видел в новостях, а кто то в реальности ощутил это.

Їм це не показують по новинах,тому не вкурсі
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляНеугомонная
Отож. І нікого не дивує, керівництво країни не проти
А нікого з вас не дивує,що саме церква УПЦ збирає найбільшу гумонітарну допомогу??? І нашим солдатам,і у міста/села,переселенцям??? Ви знаєте,скільки кожна єпархія збирає тон допомоги??? Ні,не знаєте! Бо вам це не цікаво
Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
Яке ви це заміряли, хто скільки зібрав? Так, що це пусті балачки.

oboeva• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
Ви бачите на фото всі 5000 людей???
Это был вопрос
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Бо ми особисто збираємо,грузимо та відправляємо.Доказів безліч

https://www.facebook.com/1kozaktv/photos
Mrs.Ochmonek• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
Джерела?
Прасковична• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Удалено администрацией...
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляoboeva
Это был вопрос
Так ,звичайно.Кожен бачить тільки те,що хоче.
Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет

А як ви оцінюєте скільки зібрали інші церкви і деномінації - по постам у фейсбуці?
Так істинні християни збирають допомогу так, щоб ліва рука не знала, що робить права.
А мнимі християни - викладають у фейсбук.
Прасковична• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
ні, я сама цим займалась трохи, тож повірте передається дуже багато керівникам.
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Джерела?
Ну точно не пости ПЦУ в інстаграмі . Я знаю дуже багато віруючих людей,у яких позабирали церкви насильно.Жодного добровільного переходу не було
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Удалено администрацией...
Саме цікаве те,що у розкольників КП ставсься ще один розкол-ПЦУ.А самого засновника бортанули
Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Удалено администрацией...
Тобто те, що більшість не розуміє старослов´янську, то це таке. Але ж біблія каже ’Вникай в себя и учение’. А як можна вникнути в те, що навіть не можна перечести на українську мову.
Прасковична• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
ну, трішки не повезло мабуть.
політика вона така.
Кина_не_будет• 31 августа 2022

Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Як ви знаєте скільки зібрали церкви ПЦУ, баптистські церкви, п´ятидесятницькі і т.д.? Що заявляєте, що УПЦ - зібрали найбільше.
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Повторююсь : я цим займаюсь особисто.Це Вам ,невіруючим.Бо по новинах такого ніколи не покажуть
Mrs.Ochmonek• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
І що їм заважатиме далі робити добрі справи, якщо вони не будуть під юрисдикцією кіріла, який служить сатані?
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
А нічого,що люди так само не розуміють й українські служби???
Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
Ого. Як ви лихо. Вже всі хто не в УПЦ - одразу невіруючі. Круто вас заносить. Обережніше на поворотах.
Прасковична• 31 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Джерела?
є офіційний сайт УПЦ, також сторінки в мережах , де кожного дня новини, от там і прочитати можна.
Повірте, якщо прочитати уважно, то побачите скільки допомогають і тд.
Це не сильно афішується, так як церква це більше молитва.
Кина_не_будет• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Так знаю.І знаю скільки всіх церков у нашому районі та області.тут навіть не потрібно вміти рахувати
Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
Ого. То чого ви туди взагалі ходите, якщо не розумієте. Ви ж не стадо телят.
Mrs.Ochmonek• 31 августа 2022
Ответ дляПрасковична
Я не про допомогу питала, а про неправдиве ваше
’Добровільних переходів максимум до 10’, але якщо ви інформацію берете з сайту МП, то нема чого і питати.
Прасковична• 31 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
я не писала, що найбільше.
Я писала, що не мало.
є змога передають автомобілі, є змога - харчі, одяг, якийсь захист. По сусіднім містам, де пришшлось не солодко під звуки взривів роздавали гарячі обіди і тд.
Svitlo_• 31 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
І? Ви розповсюджеєте неперевірену інформацію, базуючись лиш на власні фантазії. Отож брешете. А кожна неправда - це є гріх. Покайтесь.