Форс мажор• 31 августа 2022
Це герпес?
Четвертий день хворію. Сьогодні вже трохи легше, попередні три дні температурила норм так. І сьогодні вранці чекав сюрприз: язвочка з внутрішної сторони губи. А на губі горбик, майже непомітний, але відчуваю. Трошки білий зверху. Це герпес?( що робити щоб гірше не стало? Ніколи такого не було, так засмутилася
Форс мажор
• 31 августа 2022
Ответ дляСхема сыра
Может, стоматит?
Раніше бували ці внутрішні язвочки, але без зовнішніх таких вогників. Всередині ротоканом припекла, а що із зовнішнім робити? На роботу у пт, не хочу така показуватися...
Форс мажор
• 31 августа 2022
Ответ дляСиреневенькая
Ацик на губу, і таблетки ацикловір
Таки герпес?( подивилася фото в гуглі, в мене не таке страшне. Рівненька гулька майже непомітна. Чуть не плачу, не хочу такого
Сиреневенькая• 31 августа 2022
Ответ дляФорс мажор
Він так починається. Спробуйте хоча б помастити. Чешеться?
Форс мажор
• 31 августа 2022
Ответ дляСиреневенькая
Ні, я його спочатку і не помітила. То вже як ротокан прикладала побачила
В рот не ложи• 31 августа 2022
Ответ дляФорс мажор
ну так пенцикловиром смазывайте вместо того чтоб ныть.