Вчора чоловікові дали но роботі повідомлення, щоб з´явився в військомат. Не служив, кафедри не проходив,в нього білий білет був.
Сьогодні зранку пішов забрали воєннік цей спитали скарги є за здоров´ям. Він сказав що ні. Дали повістку на відправку а там зазначено до дзвінка. Дівчата у кого так було,чого чекати надалі нам? Дякую всім
Чашечка чая• 31 августа 2022
Ответ дляENVASILEVA
А потім в учебний пункт і на передову?
Должна быть медкомиссия точно,возможно, при той же учебке, а потом решат
Чашечка чая• 31 августа 2022
Ответ дляdemra
Там решат!
Я это и имела ввиду. У знакомого в военкомате никто ничего не спросил, а отвезли в учебку и медкомиссию из 300 прошли 40
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 31 августа 2022
Мой сосед в марте ходил в военкомат по повестке, прошёл медкомиссию. Сказали ждать. До сих пор дома
Подруга жизни• 31 августа 2022
Так он хочет служить или нет? Он патриот или нет?
Варианты разные могут быть.
А з роботи його звільнять?я просто сама вдома зараз з двома дітьми. За що жити. І скільки вони там в учебке знаходяться. Я так розумію після неї до дому його вже ніхто не відпустить
Ответ дляVikyha23
Я не пойму
Если белый билет то человек непригоден ведь в военное время ? Как тогда повестка пришла
Ну ось так. На роботі прийшли списки кому прийти в воєнкомат, він і пішов