ENVASILEVA• 31 августа 2022

Повістка на відправку. До дзвінка

Вчора чоловікові дали но роботі повідомлення, щоб з´явився в військомат. Не служив, кафедри не проходив,в нього білий білет був.
Сьогодні зранку пішов забрали воєннік цей спитали скарги є за здоров´ям. Він сказав що ні. Дали повістку на відправку а там зазначено до дзвінка. Дівчата у кого так було,чого чекати надалі нам? Дякую всім
demra• 31 августа 2022
Звонка ждите !
Чашечка чая• 31 августа 2022
Звонка можно ждать сколько угодно
автор ENVASILEVA • 31 августа 2022
А потім в учебний пункт і на передову?
demra• 31 августа 2022
Ответ дляENVASILEVA
А потім в учебний пункт і на передову?
Учебка либо на бумажную работу ставят.
Чашечка чая• 31 августа 2022
Ответ дляENVASILEVA
А потім в учебний пункт і на передову?
Должна быть медкомиссия точно,возможно, при той же учебке, а потом решат
demra• 31 августа 2022
Ответ дляЧашечка чая
Там решат!
Чашечка чая• 31 августа 2022
Ответ дляdemra
Там решат!
Я это и имела ввиду. У знакомого в военкомате никто ничего не спросил, а отвезли в учебку и медкомиссию из 300 прошли 40
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 31 августа 2022
Мой сосед в марте ходил в военкомат по повестке, прошёл медкомиссию. Сказали ждать. До сих пор дома
Yulenka4• 31 августа 2022
Ой они не знают даже кому повестки шлют, брат добровольно пошёл ещё в марте , в Бахмуте сейчас а ему повести 2 штуки пришли домой . Многие тоже получили, сказали до звонка но никто не звонит
Подруга жизни• 31 августа 2022
Так он хочет служить или нет? Он патриот или нет?
Варианты разные могут быть.
автор ENVASILEVA • 31 августа 2022
А з роботи його звільнять?я просто сама вдома зараз з двома дітьми. За що жити. І скільки вони там в учебке знаходяться. Я так розумію після неї до дому його вже ніхто не відпустить
Vikyha23• 31 августа 2022
Я не пойму
Если белый билет то человек непригоден ведь в военное время ? Как тогда повестка пришла
автор ENVASILEVA • 31 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Я не пойму
Ну ось так. На роботі прийшли списки кому прийти в воєнкомат, він і пішов
kabatosa• 31 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Я не пойму
Ні, не вірно, може бути обмежено придатний в воєнний час