ЭмчЭндЭм• 02 сентября 2022

Какое блюдо в гостях у вас вызывает ужас?)

У меня холодец)))
12 галюцинаций• 03 сентября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
У вас те листя знизу не підгоряє?
Як кастрюлю з товстим дном беру, то не пригорають. Але ще слідкую за кількістю рідини. Щоб не випарювалася
12 галюцинаций• 03 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
це якась страшилка побутова. У нас виноробний регіон, в кожній хаті - дробилка спеціальна. Ви хоч уявляєте скільки треба по тому винограду топтатись без неї? ті, хто справді роблять вино, ніколи не будуть так свій час дурновато витрачати.
Мій чоловік виріс на півдні України. І його з братом батьки заставляли ногами топтати виноград і самі це робили. Паскуди. Бридко знати, що вони мені те вино давали пити. Навіть в цій темі мені ще дорікали, що я недоброзичливо пишу про свекруху. А я насправді ще дуже делікатна.
12 галюцинаций• 03 сентября 2022
Ответ дляДжавеліна
Спасибо! Но самая трудность для меня свернуть маленькие голубчики, не получаются никак((
Посмотрите в ютюбе инструкцию. Только задавайте поиск на украинском. Там закарпатские мастерицы вовсю ведут свои влоги. Я специально поискала, есть нужный контент.

А вообще, если капуста толстая, то да, наверное не получится. Они сильно грубая. Если прям маленькие хотите, то можно поделить хорошо пропареные тонкие верхние листья на 2 или 4 части. Положить начинку, скатать трубочкой, трубочку держать в руке как если бы вы палку обхватили, и потом заталкивать края вовнутрь с обеих сторон. Должно получиться.

Мне нравится не большая капуста, размером чуть больше грейпфрута по размеру. Капустный лист как пиала получается, такой полукруглый, заворачивается конвертиком. Мне удобно так. Голубчик размером с детскую ладошку. Да, они не манюсенькие, но и не «лапти».
Светка-пипетка• 03 сентября 2022
Ответ для12 галюцинаций
А яка ціль? Бо голубці в мене теж ніколи не пригорали. Навіщо ці листи?
Кнопкотык• 03 сентября 2022
Ответ дляДжавеліна
А ви пробували трикутничками? Подивіться відео з 6:20 секунди, вона гарно показує
12 галюцинаций• 03 сентября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Буває що і пригорають. Так листки коричневі, а так нижній ряд голубців. Тепер вже навчалася контролювати цей процес. Але листки все одно кладу. Особливо як у бабусі вдома готую, там газ. Складніше контролювати температуру, і кастрюлі старі, радянські.
Светка-пипетка• 03 сентября 2022
Ответ для12 галюцинаций
В мене ніколи нижній ряд голубців не пригорав, а коли порадили оце листя, так пригоріло. Думаю все тому що там нема вільного доступу до рідкого. Тільки страву споганила, все горілим провоняло.
БЦАшка• 05 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
http://sum.in.ua/s/babakhaty, якщо ви про це. Я вжила з префіксом - тобто, у переносному значенні ’накидати’.
цибялиння - цибулиння, носіям української мови не дуже складно здогадатися, що я випадково натисла не ту букву. Проте, якщо ви його не впізнали, то ось визначення http://sum.in.ua/s/cybulynnja
Гавитися - виявити неуважність http://ukrlit.org/slovnyk/загавитися
Насправді виглядає як знущання над мовою, а не літерою помилилася. І слова ’загався’ Гугл не знає, і у ’цибялиння’ літері не поруч, і взагалі, має інше значення. Про набабахать вже промовчу.
Котенок аки рысь• 06 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
Якщо у вас на клавіатурі є та сама літера, яка має бути у слові ’гавитися’, то я вам аплодую. Щодо цибулиння, то ви про яке його значення? В моєму регіоні його вживають і зі значенням ’лушпиння’, і зі значенням ’зелені пера цибулі’.
Подобається вам чи ні, а мова це не лише її літературний варіант. Якби я знала, що тут водяться такі вразливі натури, я б ніколи не дозволила собі просторіччя.
Але ви поплюйтеся іще, полегшає!
БЦАшка• 06 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Але ви поплюйтеся іще, полегшає!
По перше, плюватися, що що там, ригати? почали ви. По друге: літеру таки поплутали у слові цибялиння. І ви списали цю помилку на: випадково натисли. Чи заеопотка пам´ять? По третє: цибулиння - це лушпиння з цибулі. Уявляю коло ваших друзів, які їдять лушпайки.
І по четверте. Дуже шкода ваших оточуючих, якщо ви так розмовляєте.
П.с. а насправді, ваш пост як образа українській мові звучала. Саме все ваше гидотне нутро було там
Котенок аки рысь• 06 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
Я хоч буквою помилилася, коли висловлювала свою огиду до продукту, яким «усілякі володарки зірок Мішлену» намагаються годувати людей проти волі, а ви систематично одні і ті ж помилки робите у кожному дописі. Пора підучити пунктуацію!
БЦАшка• 06 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
А вам пора вивчити значення слів, огиду висловили не тільки до розповсюдженого у всьому світі продукту.
Northface• 06 сентября 2022
Ответ дляИ.О. человека
Ну почему для объема? Для вкуса, у меня летом любимый салат - помидоры с луком и сметаной
Я больше с подсолнечным маслом люблю, лук в салатах не очень люблю. тут дело вкуса, но обожаю , когда много петрушки, : петрушка, огурец, помидор, сладкий перец, горький
Котенок аки рысь• 06 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
На жаль, продукт буває поширенішим за манери тих, хто ним пригощає. Так само і бажання когось повчити інколи буває більшим за реальне знання української мови, саме тоді люди починають товкти воду в ступі.
БЦАшка• 06 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Міняйте ваше оточення з ’не такими’ манерами. Може не будуть вас пригощати лушпинням. А з приводу товкти воду у ступі - ви реально зневажливо до української мови висловились. Так завжди ’коверкають’ мову ті, хто хоче показати свою зверхність.
Котенок аки рысь• 07 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
’Коверкать’ українською буде ’перекручувати’.
Я висловилась не до української мови (мовну тему я взагалі не піднімала), а українською мовою.
І висловлююся я нею по-різному. Просто я носій цієї мови (от на 100 відсотків у побуті і не з початком війни, а з дитинства) і філолог на додачу (правда, англійської). У мене не еталонна українська, але точно краща, ніж у вас і у багатьох (тут я таки трохи зверхня). По просторіччю української мови я писала роботу в університеті, це одна із форм національної мови, я б сказала найживіша і найколоритніша. Саме просторіччя збагачує літературну мову, а не навпаки. Але що я там знаю, ви ж вважаєте просторіччя перекручуванням, вам же щось здалося і тепер можна переходити на особистості у спілкуванні з людиною, яка вас узагалі не чіпала і можна іще раз повторити слово ’лушпайки’... Давайте зав´язувати (тобто, закінчувати), бо якщо ваша агресивність продиктована бажанням захистити від мене українську мову, то це взагалі не за адресою.