Rina-ffda• 02 сентября 2022

Порадьте годинник для дитини

Підкажіть, будь ласка, яким годинником користується ваша дитина? Які + і - для Вас?
Дитині треба, але я нічого в них не розумію. Допоможіть будь ласка💛
_Alekssandra_• 02 сентября 2022
Скільки дитині?
В першому класі був годинник Еларі, зараз в 13 фітнес-браслет, він же і годинник.
автор Rina-ffda • 02 сентября 2022
Ответ для_Alekssandra_
Скільки дитині?
6 років
VivaForever• 02 сентября 2022
я первый из али заказала
_Alekssandra_• 02 сентября 2022
Ответ дляRina-ffda
6 років
Тоді купіть або фітнес-браслет (якщо є дитячі) або дитячий смарт годинник. Я слухала, що відбувається навколо нього, могла йому подзвонити.
Або будь-який електронний годинник. Бажано недорогий, вологостійкий та протиударний.
автор Rina-ffda • 02 сентября 2022
Ответ для_Alekssandra_
Та я ж і хочу купити, але не знаю який саме.
Хочу щоб хороший був по якості і ціні