Кили и Манджаро• 02 сентября 2022
Порадьте засіб від діареї в дорогу.
Ще й автобусом їдемо. Діарея від хвилювання.
Берюковна• 02 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Ніфураксозід
Вы в курсе что он от кишечных инфекций? И его пьют по назначению врача
Кили и Манджаро
• 02 сентября 2022
Ответ дляБерюковна
А що в моєму випадку? Тітки лоперамід?
Плакат с автографом зимы• 02 сентября 2022
Ответ дляБерюковна
Ні. Колись дали в аптеці, забрало симптоми одразу. З тих пір в дорогу без нього не їду
дамаБезСобачки• 02 сентября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
А що в моєму випадку? Тітки лоперамід?
і смекту візьміть
Кили и Манджаро
• 02 сентября 2022
Ответ длядамаБезСобачки
і смекту візьміть
Їх разом можна?
Берюковна• 02 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Лучше Лоперамид, он безопасней
Кучерявочка• 02 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Ніфураксозід
Совет не очень. Потом, когда будет кишечная инфекция, к этому препарату будет привыкание
Берюковна• 02 сентября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
А що в моєму випадку? Тітки лоперамід?
Можно Смекту ещё
дамаБезСобачки• 02 сентября 2022
Ответ дляКучерявочка
Він дієвий, беру у відпустку завжди про всяк випадок. Але щоб отак приймати тільки через діарею не бралась би.
Кучерявочка• 02 сентября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Їх разом можна?
Смекта принимается через час после приёма медикаментов и еды. И после ее приём тоже нужно выждать один час. Не есть, не пить лекарства
Котя_люлю• 02 сентября 2022
Оставьте смекту детям. Нифуроксазид или Левомицетин и плюс Лоперамид. Это так чтобы наверняка закрепить
Берюковна• 02 сентября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Недели на 2))
Левомицетин это вообще антибиотик, Вы в себе такие советы давать?
Котя_люлю• 02 сентября 2022
Ответ дляБерюковна
Недели на 2))
Вы в дорогу думаете смектой остановить диарею? Ну-ну
Берюковна• 02 сентября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Не, антибиотиками, чего уж там.
Чики-брык• 02 сентября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
А що в моєму випадку? Тітки лоперамід?
Він у мене завжди в сумочці. Не знаю чому, але такий собі маст-хев)
Анонимушка• 02 сентября 2022
Ответ дляЧики-брык
В мене теж, а ще ентеросгель в капсулах, і біле вугілля)
Благоуханочка• 02 сентября 2022
Коли почнеться сезон гранатів, насушіть шкірочок. Безвідмовний, дієвий, та без противопоказань. Залити окропом, та настояти 10-15 хв.
Кили и Манджаро
• 02 сентября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Левомицетин це антибіотик? Його можна пити лише 1 день? Він щось дасть за один день?
Герцогиня• 02 сентября 2022
у мене по всіх сумочках розпиханий фталазол-це мій пунктик, боюсь що зненацька або десь в дорозі станеться діарея (хоча такого не траплялось))
колись трапився розлад шлунку, ця пігулка дійсно врятувала, швидко припинила, з тих пір завжди маю з собою.
Котя_люлю• 03 сентября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
От кишечной инфекции помогает 1 таблетка