Дюймовочка• 03 сентября 2022
А у вас є дорогі сумки або якісь незвичні?
Якщо дорога, то скільки коштувала? Чи незвична, то яка? Якщо можна то з фото.
На фото на нашу думку незвична сумка?.
Морожена_курка• 05 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Можна було пошити практично все що хочу, аое в мене мінімалістичний шопер і гра фактур і форми, підбір шкіри, нічого надзвичайного порівняно з сумкою автора, просто якість і виконане бажання, пильник і лого мануфактури. Правда деякі моменти по розміру корегувати з точки зору практичності і функціоналу. Але на жаль майстер зараз не в Україні і не знаю чи повернеться, я б сама в нього замовляла б і далі інші, спочатку шукала аналоги на ринку, які давали б таку ж якість, але поки не до цього
Все, що я хочу,- шопер, в який влізе ноут, з надійними ручками, яких стане на плече, без зайвих карманів, з хорошою фурнітурою. Гладка шкіра. Наче ж нічого особливого. Але то ручки короткі, то тонесенькі, то купа карманів з поганою підкладкою, то наче все ок, так шкіра груба, або все в лого - дратує...