Дюймовочка• 03 сентября 2022

А у вас є дорогі сумки або якісь незвичні?

Якщо дорога, то скільки коштувала? Чи незвична, то яка? Якщо можна то з фото.
На фото на нашу думку незвична сумка?.
Стопудова• 03 сентября 2022
В мене не буває більше трьох сумок к гардеробі. Сама дорога за 1900)
Ій більше року.

Котомафия• 03 сентября 2022
Сама дорога 1800 гривень.
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Неместная Я• 03 сентября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Нравится и сумка,и боссоноги
мне тоже
parele• 03 сентября 2022
Рюкзак за 250 долларов вроде, цену не помню уже. И то считаю, что дорого. По сумкам за тысячи не страдаю. Впрочем, в принципе не страдаю за дорогим брендовым шмотьём.
месяцкие• 03 сентября 2022
Самая дорогая 500 евро , именно на сумки и обувь больше отдавать жаба давит. Я лучше куплю 4 на 2000 евро, чем за одну столько отдам
Lizavel• 03 сентября 2022
Сумка телефон от Бетси Джонсон, такого плана,как на фото
месяцкие• 03 сентября 2022
Ответ дляLizavel
Ужас
Lizavel• 03 сентября 2022
Ответ длямесяцкие
Ужас
Я такое люблю странновастенькое) нюды и белые кеды не про меня)))))
Надежда-728e• 03 сентября 2022
Ответ дляКотомафия
Сама дорога 1800 гривень.
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Є такі і дуже багато

КапитанльнаЯ• 03 сентября 2022
Блииин... у одной меня самая дорогая сумка 1200 грн?
Єдина Країна• 03 сентября 2022
У меня самая дорогая сумка 1500.
Просто звязда• 03 сентября 2022
Самая дорогая фурла маленькая 250е.
Но я вообще не фанат сумок. Хожу с рюкзаком.
Морожена_курка• 03 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
На фото цікава сумка, але наприклад в моєму гардеробі зараз буде поєднуватись приблизно як пачка балерини і скафандр) Є сумка пошита на замовлення, кайфую від того що одна така,така яку хотіла, не можу сказати що незвична, ціна і фото моєі не має значення, комусь дорого комусь дешево , кожен міряє по собі ціну і красу
А я б глянула на фото. Цікаво, що можна пошити. І чи можна сшити те що я хочу.
пицунда• 03 сентября 2022
у меня коач классика 2 шт купила разного цвета ношу до сих пор
Юпитерная• 03 сентября 2022
Найдорожча - Гучі, маленька.
А так, в основному, пінко, гесс, кляйн.
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ длялюблю_тортики
Я брачиллини люблю. Они все интересные, а цены разные, конечно. Но я дороже 500 евро принципиально не покупала никогда.
О, мені теж вони подобаються, але не маю жодної. А які у вас ?
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Вот плохо представляю себе ходить с одной вещью 10 лет. Неужели не надоест одно и то же.
Якщо є декілька сумок. Якщо гарна якість і має належний вигляд то вважаю що норм для таких речей.
От у мене проблема що довго можу щось вибирати, але потім вже ношу довго і не можу знайти заміну (((((
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляТаПрямТам
Нету. Самая дорогая 300-400 долл наверное
І що це за сумка?
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляСтопудова
Ій більше року.
Теж гарне рішення. У мене +/- так само. Є тільки ті, які ношу з задоволенням.
1900 чого? Можете показати?

автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляКотомафия
Сама дорога 1800 гривень.
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Так, я така. У мене не має супер дорогих. Найдорожча за 2000 грн.
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляЄдина Країна
У меня самая дорогая сумка 1500.
Дівчата пишіть хоч валюту
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Я б теж хотіла подивитися))))
Зараз можуть пошити що хочете . І багато укр брендів шиють сумки. Але ціни дорогі як для пересічного українця , що не радує зовсім ((((
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляпицунда
О, а яка модель ?
пицунда• 03 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
О, а яка модель ?
https://www.etsy.com/listing/1275322080/kak-novyj-... вот такая только цвет другой
ТаПрямТам• 03 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
І що це за сумка?
Марк джейкобс
Есть и фурла и коач, и сумки рюкзаки корс, но все они на распродажах не дороже 200 долл куплены.
автор Дюймовочка • 03 сентября 2022
Ответ дляТаПрямТам
Марк джейкобс
Покажете яка?
a.ostroverh• 03 сентября 2022
Наверное самая дорогая dooney and bourke
Она капец какая тяжелая)))) правда и вместительная
Короче стоит в шкафу
А так furla, gianni chiarini, marc jacobs
ТаПрямТам• 03 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
Покажете яка?
Джейкобс? Та эта кирпичиком, их самая хайповая. Я ее редко ношу, потому что это одна из самых подделываемых сумок. С ней куча народу рассекает😄
Меряю от единицы• 03 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
А у меня такая проблема, люблю новое. Столько новых моделей, все красивое, глаза разбегаются, купишь одну, вторую. А куда ходить со старьем, которому уже 10 лет и надоела уже давно.
ОхиИВздохи• 03 сентября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Можна було пошити практично все що хочу, аое в мене мінімалістичний шопер і гра фактур і форми, підбір шкіри, нічого надзвичайного порівняно з сумкою автора, просто якість і виконане бажання, пильник і лого мануфактури. Правда деякі моменти по розміру корегувати з точки зору практичності і функціоналу. Але на жаль майстер зараз не в Україні і не знаю чи повернеться, я б сама в нього замовляла б і далі інші, спочатку шукала аналоги на ринку, які давали б таку ж якість, але поки не до цього