Дюймовочка• 03 сентября 2022
А у вас є дорогі сумки або якісь незвичні?
Якщо дорога, то скільки коштувала? Чи незвична, то яка? Якщо можна то з фото.
На фото на нашу думку незвична сумка?.
Стопудова• 03 сентября 2022
В мене не буває більше трьох сумок к гардеробі. Сама дорога за 1900)
Ій більше року.
Котомафия• 03 сентября 2022
Сама дорога 1800 гривень.
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
месяцкие• 03 сентября 2022
Самая дорогая 500 евро , именно на сумки и обувь больше отдавать жаба давит. Я лучше куплю 4 на 2000 евро, чем за одну столько отдам
месяцкие• 03 сентября 2022
Ответ дляLizavel
Сумка телефон от Бетси Джонсон, такого плана,как на фото
Ужас
Надежда-728e• 03 сентября 2022
Ответ дляКотомафия
Сама дорога 1800 гривень.
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Є такі і дуже багато
Просто звязда• 03 сентября 2022
Самая дорогая фурла маленькая 250е.
Но я вообще не фанат сумок. Хожу с рюкзаком.
Морожена_курка• 03 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
На фото цікава сумка, але наприклад в моєму гардеробі зараз буде поєднуватись приблизно як пачка балерини і скафандр) Є сумка пошита на замовлення, кайфую від того що одна така,така яку хотіла, не можу сказати що незвична, ціна і фото моєі не має значення, комусь дорого комусь дешево , кожен міряє по собі ціну і красу
А я б глянула на фото. Цікаво, що можна пошити. І чи можна сшити те що я хочу.
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ длялюблю_тортики
Я брачиллини люблю. Они все интересные, а цены разные, конечно. Но я дороже 500 евро принципиально не покупала никогда.
О, мені теж вони подобаються, але не маю жодної. А які у вас ?
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Вот плохо представляю себе ходить с одной вещью 10 лет. Неужели не надоест одно и то же.
Якщо є декілька сумок. Якщо гарна якість і має належний вигляд то вважаю що норм для таких речей.
От у мене проблема що довго можу щось вибирати, але потім вже ношу довго і не можу знайти заміну (((((
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляТаПрямТам
Нету. Самая дорогая 300-400 долл наверное
І що це за сумка?
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляСтопудова
Ій більше року.
Теж гарне рішення. У мене +/- так само. Є тільки ті, які ношу з задоволенням.
1900 чого? Можете показати?
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляКотомафия
Сама дорога 1800 гривень.
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Зараз і стільки на сумку не витрачу.
Ще є такі?
Так, я така. У мене не має супер дорогих. Найдорожча за 2000 грн.
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляЄдина Країна
У меня самая дорогая сумка 1500.
Дівчата пишіть хоч валюту
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Я б теж хотіла подивитися))))
Зараз можуть пошити що хочете . І багато укр брендів шиють сумки. Але ціни дорогі як для пересічного українця , що не радує зовсім ((((
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляпицунда
у меня коач классика 2 шт купила разного цвета ношу до сих пор
О, а яка модель ?
ТаПрямТам• 03 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
І що це за сумка?
Марк джейкобс
Есть и фурла и коач, и сумки рюкзаки корс, но все они на распродажах не дороже 200 долл куплены.
Дюймовочка
• 03 сентября 2022
Ответ дляТаПрямТам
Марк джейкобс
Покажете яка?
a.ostroverh• 03 сентября 2022
Наверное самая дорогая dooney and bourke
Она капец какая тяжелая)))) правда и вместительная
Короче стоит в шкафу
А так furla, gianni chiarini, marc jacobs
Короче стоит в шкафу
ТаПрямТам• 03 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
Покажете яка?
Джейкобс? Та эта кирпичиком, их самая хайповая. Я ее редко ношу, потому что это одна из самых подделываемых сумок. С ней куча народу рассекает😄
Меряю от единицы• 03 сентября 2022
Ответ дляДюймовочка
А у меня такая проблема, люблю новое. Столько новых моделей, все красивое, глаза разбегаются, купишь одну, вторую. А куда ходить со старьем, которому уже 10 лет и надоела уже давно.
ОхиИВздохи• 03 сентября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Можна було пошити практично все що хочу, аое в мене мінімалістичний шопер і гра фактур і форми, підбір шкіри, нічого надзвичайного порівняно з сумкою автора, просто якість і виконане бажання, пильник і лого мануфактури. Правда деякі моменти по розміру корегувати з точки зору практичності і функціоналу. Але на жаль майстер зараз не в Україні і не знаю чи повернеться, я б сама в нього замовляла б і далі інші, спочатку шукала аналоги на ринку, які давали б таку ж якість, але поки не до цього