Безберлоги.ру• 03 сентября 2022
Ви б пішли?
Є робота. Працюю тут півтора року. Загалом, мені дуже подобається, є нюанси, але вцілому, мабуть це краща робота, з того що було.
Щодо обов’язків, вішають на мене багато, не усе я можу виконувати, але справляюсь, зарплата була невелика, трохи підняли. Зараз попросили ще трохи збільшити, має бути близько п’ятнадцяти, але це з вересня буде видно.
Важко добиратися, треба їхати трьома маршрутками, це 178грн на день, тобто 4000грн на місяць. Але навіть не це мене турбує, по часу це приблизно дві години. Тобто я о сьомій маю вийти з дому, і десь о півнавосьму повертаюсь.
Залишити вдома дитину саму я можу, але сердце не «на місці», яка там робота. Як взяти його з собою,то треба знайти куди посадити дитину, щоб він займався, та й окрім школи, у нього музична школа, бокс, шахи та репетитор, доведеться від всього відмовитись. Як переїхати ближче до роботи, оренда задорого вийде, та й немає вибору занять.
Оце думаю, треба йти на курси манікюра чи щось таке і йти з роботи, бо діла не буде. Ви б пішли?
Безберлоги.ру
• 03 сентября 2022
Те що заробляти почну не одразу я розумію, але іншого виходу не бачу.
Безберлоги.ру
• 03 сентября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Шукайте іншу
Інша робота буде така ж.
Тут у місті робота тільки «по знайомству» і за меньші гроші, треба шукати по району чи у Києві.
Ра ру ра ру ра• 03 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Інша робота буде така ж.
Снимите жильё в палец доступности от работы. Если вы в таком городе, где нет работы, то судя по этому там жилье можно снять за те деньги, что вы на дорогу ежедневно тратите
Барбитта• 03 сентября 2022
Снять другую квартиру. В том р-не, где вы работаете. Вы не сможете арендовать там жилье за сумму аренда вашей+5000?
Безберлоги.ру
• 03 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
А працювати частково дистанційно робота дозволяє?
Нажаль ні, березень-квітень працювала так, двічі на тиждень їздила на роботу, то отримувала 5000-7000грн у руки, це тільки оренду покривало.
Безберлоги.ру
• 03 сентября 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ви не зовсім зрозуміли, напевне, живу я у одному населеному пункті, а працюю у іншому, там де працюю, тільки будинки і оренда від 30000грн (це такий буде, дуже дешевий варіант, за їх цінами), орендувати можна у селі поруч, але й там не дешево і за маршрутку доведеться платити.
Безберлоги.ру
• 03 сентября 2022
Ответ дляПенсіонер
Дитина буде самостійною.
Виросте нормальним пацаном
Взагалі-то по країні загроза ракетних ударів не зменшилась.
А так, да, росте нормальним.
Безберлоги.ру
• 03 сентября 2022
Ответ дляЛуковая
Скільки дитині? Беріть няню, якусь бабусю , хай водить по гуртках
Ходити він і сам вміє.
Yellow berry• 03 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Шукайте іншу роботу, бо інакше забагато клопоту і житло нове, і школа, і гуртки.
Луковая• 03 сентября 2022
Роботу зараз важко знайти, шукайте помічницю що приглчне за дитиною
Щоб поїв і погуляв, то будете спокійна
Безберлоги.ру
• 03 сентября 2022
Ответ дляЛуковая
Щоб поїв і погуляв, то будете спокійна
Він може поїсти, погуляти, сходити до репетитора. Але як жахне щось поруч, то телепорт ще не придумали, мені їхати хтознакуди.