Бесконечность-не предел• 04 сентября 2022

Що купити?

Навесні максимально звільнила гардероб.
Літом чудово було, три футболки, джинси і брюки, кеди і я краля.
Погода почала змінюватись, треба щось вдягати тепленьке. Дивлюсь, у мене костюм шерстяний, куценький, кілька гольфів, але то вже в зиму.
Куртка soft shell є, рубашки тоненькі, джинси одні, для штанців холодно, спортивний костюм на флісі, нічого такого щоб вдягти на ось таку погоду.
Оце лежу і думаю, що купити, щоб нічого не купити і було що вдягти?
Не хочу знову купу речей набирати, просто щоб лежало.
Напевно треба ще одні джинси і светрик легенький.
Чи що порадите? Параметри маю майже ідеальні ОГ107;0Т 90; ОБ 110.
Хочеться бути достатньо гарно вбраною, бо люди дивляться і не видумувати велосипед.
автор Бесконечность-не предел • 04 сентября 2022
Точно, дівчата, залишила плаття, кілька, треба купити туфлі і вдягати.
рукиЖимолости• 04 сентября 2022
Мне нравится в пинтересте подбор луков. Прям так и напишите: образы с джинсами, например, или образы на осень
Ответ длярукиЖимолости
Дякую.
Морковку дай• 04 сентября 2022
Ідеальні параметри 90-60-90.
с_переулочк­а• 04 сентября 2022
Ответ дляМорковку дай
Ідеальні параметри 90-60-90.
Автор имеет чувство юмора, а вы - нет
Ответ дляМорковку дай
Ідеальні параметри 90-60-90.
Хто вам таке сказав?
Слабый пол• 04 сентября 2022
Носіть сукні, джинси ще набриднуть взимку.
Всех в сад• 04 сентября 2022
Джинсы и хороший пиджак, косуху оверсайз, белые кеды, лоферы кожаные или ботинки без утеплителя
Ответ дляВсех в сад
Дякую.
Ухтышка_малышка• 04 сентября 2022
Костюм вовняний
ТыЧиНеТЫ• 04 сентября 2022
Люди дивляться? О господи, шо вам ті люди я не можу. Вдягайтесь, як вам комфортно
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Не думаю що вам приємно прийти у цнап де дівчата у спортивних костюмах, чи до адвоката, де помічниця у леопардових лосинах.
Не всі працюють на себе і доводиться виглядати як людина що прийшла на роботу, а не як тобі заманеться.
ТыЧиНеТЫ• 04 сентября 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Ой, мені все одно🤭людина б гарна тільки, а так пофіг, у чому вона))
Чорнобаївка• 04 сентября 2022
Платье-свитер!Удобнейшая и теплая вещь!!!
Fashion_besties• 04 сентября 2022
Я сторонник покупать наиболее комфортные вещи из категории подходящих под ситуацию. И даже на какие-то ивенты не одену платье с корсетом который жмёт. Эти неудобства женщин должны остаться в средневековье когда женщины зависели от мужчин.

Почему бы не купить лонгслив и хорошего качества леггенсы Dorothee Schumacher например, если нет строгого дресс-кода. И трикотажное платье
Астоновитесь!• 04 сентября 2022
Я не знаю, які у вас обставини і який одяг їм відповідатиме, але я б купила світшот сучасний , з начосом чи без, жилетку на синтепоні звичайної довжини, не сильно товсту і теплу, білі кеди, класичні брюки сірого або чорного кольору, не скіні, повної довжини. Або ще брюки темний беж чи коричневий. Це за умови, що ваш шерстяний костюм і спортивний і джинси в нормальному стані і ви будете і захочете їх носити