Пожарник• 07 января в 23:44
Я відверто не розумію , як в чоловіка може бути машина, а жінка ходить пішки
тут ще стільки дам цим гордиться і коли в них щось питають про їх машину вони відповідають про машину мужа)))
Про те що в жінки повинна бути якісніша, більша і відповідно дорожча машина, я взагалі мовчу.
Где тут 0?• 08 января в 17:23
Ответ дляПожарник
Ми заробили на однакові, але мова не про заробітки, в жінки по замовчуванню має бути краще авто
согласна.....знакомой выпал телефон. купила новый ( зарабатывают на равные, общий бюджет), так она с новым телефоном неоелю проходила. этот сучрнок забрал, а свой отдал ей . я б развелась
Дуже дуже вумна• 08 января в 17:27
Ответ длявре_Динка
У мене біла є) але ношу дуууже рідко🙃можете готувати зеленку🤣
Пффф))
У меня две белых ( одну продаю )
Черная
И еще одна ))
Я их очень люблю и сама шью )))
У меня две белых ( одну продаю )
Черная
И еще одна ))
Я их очень люблю и сама шью )))
Дуже дуже вумна• 08 января в 17:28
Ответ длявре_Динка
Сейчас дождь , приходится пуховик носить
Пуховики ненавижу ((
Дуже дуже вумна• 08 января в 17:28
Ответ дляГде тут 0?
Муж у жены отобрал телефон ?))
Как это физически у него получилось ? 😂
Банан-барабан• 08 января в 17:45
У меня вообще 3 машины Одна лакшари Audi Q7, вторая Logan MCV - на всякий случай и просто таврия-пикап, которую даже бесплатно ВСУ не хотят брать, а жена ходит пешком, ибо нефиг, любовничков она себе нашла, а машину нет, не справедливо как-то...
Дуже дуже вумна• 08 января в 17:47
Ответ дляБанан-барабан
Ауди бензин или дизель?
ПесиКот• 08 января в 18:25
Ответ дляПожарник
А як не заробить то нехай таскається з дітьми на горбі поки він свою сраку возить. Ппц логіка
Ну, якщо ви в селі живете, то дійсно треба і дружині машина.
А я, як вийшла в декрет - продала свою машину. І купила наступну через 10 років. Коли вийшла на роботу.
Бо живу в центрі Києва. З машиною тут складніше, чим міським транспортом.
У сина школа та додаткові заняття завжди були в піший доступності.
Закупку продуктів раніше робив чоловік. Потім з´явилася доставка.
І машина мені не потрібна була взагалі.
Ость тільки що добралась з роботи додому на машині. Від Бессарабки по Круглоуніверситетській ледь доїхала. Мокра, вкрита льодом бруківка це ще той квест. Даже на найкращий машині.
Завтра точно машину не беру.
І машина мені не потрібна була взагалі.
Завтра точно машину не беру.
БезВзяток• 08 января в 18:26
Ответ дляДолькиКабана
Бо поки в мене був чоловік, мені не треба було водити .
Зараз вже водій, життя заставило
Да, пока есть муж, не надо водить, он возит, работа в 4-х остановках, остановка под домом - никаких проблем с парковкой, чистой снега и т.д., если далеко, то на такси еду.
БезВзяток• 08 января в 18:26
Ответ дляТихомандражная
Ппц логіка у вас
Нормальні чоловіки приймають участь у вихованні дитини і побутових потребах
Они на работе всегда
Где тут 0?• 08 января в 18:29
Ответ дляДуже дуже вумна
Муж у жены отобрал телефон ?))
Как это физически у него получилось ? 😂
физически взял в ручки , поменял симки и отдал ей. просто у нее новее и модель современные оказалась, чем у него
Дуже дуже вумна• 08 января в 18:37
Ответ дляГде тут 0?
И угроза депиляции яиц его не остановила ?
an.ge.lina• 08 января в 19:38
Ответ дляДуже дуже вумна
Пффф))
У меня две белых ( одну продаю )
Черная
И еще одна ))
Я их очень люблю и сама шью )))
У меня две белых ( одну продаю )
Черная
И еще одна ))
Я их очень люблю и сама шью )))
Покажіть будь ласка свої білі шубки,які самі пошили,цікаво подивитись
Дуже дуже вумна• 08 января в 19:56
Ответ дляan.ge.lina
Пол часика и скину )
Дуже дуже вумна• 08 января в 20:06
Ответ дляan.ge.lina
Это короткая . Фото нет , наскринила с видео
Дуже дуже вумна• 08 января в 20:07
Ответ дляan.ge.lina
А это длинная , что хочу продать
Бутерброд з ікрою• 08 января в 20:38
Ответ дляПожарник
Погоджуюсь на всі 100, хоча б якщо дивитися на безпеку. Жінка частіше і більше возить дітей, тому авто у дружини повинно бути дорожче, більше, безпечніше. Не розумію, чому тут усі так включилися автора хейтити, як жінка повинна заробити собі сама, якщо вона витрачає час на дітей, на декрет, так, звісно, вона повинна працювати, але вона не може бути успішнішою за чоловіка, бо в добі 24 години, якщо на ній діти, побут, то ну хто ж повинен заробити на нормальну автівку? Смішно, що тут порівнюють заробітки жінки з чоловіком, особливо не можу цього зрозуміти, коли є діти, це ж не хомʼяки …..
Где тут 0?• 08 января в 21:58
Ответ дляДуже дуже вумна
наверно такой угрозы не было))
Брюнетка в Мармеладе• 08 января в 22:58
Ответ дляЗілля до весілля
У нас в семье 2 авто, у меня и у мужа. Муж при этом постоянно старается усесться на пассажирское, если мы одной машиной едем, вот это меня бесит)
А меня наоборот . Я обожаю ездить . И всегда усаживаю на пассажирское