Кашка-маняшка• 08 января в 13:05
Учителя нищие. Получаю 14200
Повысили оклад и даже всю январскую отдали заранее, чтобы было на что новогодние праздники отметить) 14200 получила. Вот оно обещанное повышение, меньше чем на две тысячи) А цены стали ещё выше чем были и живи как хочешь)
Пусин Кукин• 08 января в 17:43
Ответ дляСанька-4b93
Не трындите, в бюджете зарплату начисляют месяц в месяц с закрытием бюджетного года. А на 2026 год еще помесячной росписи образовательной субвенции даже нет, поскольку надо повышения пересчитывать. Соответственно, январьскую зарплату вы могли потратить на праздники только во влажных тролячьих мечтах.
Якщо була відпустка, то могди дати і в грудні. Нам минулий рік так давали перед ноим роком. В січні 2 тижні у відпстку відправляли, бо не знали взагалі як літом вийде з відпускними.
Марічка• 08 января в 17:44
Ответ дляКашка-маняшка
Я учитель музыки
Ну я плачу за урок на пианино 500грн. Даже не знаю что вам посоветовать.
Хи хи, ну ну• 08 января в 17:44
Ответ дляКашка-маняшка
Держимся на чистом энтузиазме, почти весь педсостав старше пятидесяти лет. Молодые не идут работать
Ви, ніби, вчителем біології були?))
Хи хи, ну ну• 08 января в 17:47
Ответ дляСанька-4b93
Абсолютно вірно. Такого в принципі не буває. Це пед троль вийшов з новорічних запоїв і понеслося.
Пусин Кукин• 08 января в 17:47
Ответ дляЛастовиння
Божечки, це єдиний комент за все існування Кідда, який є адекватним, нарешті я це прочитала, я вже втратила надію на це. Щиро дякую!
Ну да, автору дають класне. а він відбивається руками і ногами. В школах за кабінети знаю. що не платять. Я в ліцеї працюю, в ПТУ фактично, ми всі маємо за кабінет. В який самі все і купляємо, бо ні паперу. ні краски на принтери нам не дають. Дали премію із субвенції, то сказали купити щось толкове в кабінет, я купила бу плазму. Ремонт теж за свій кошт, бо батькам вбільшості на наших дітей плювати, вони їх тільки працювати відсилають.
Пусин Кукин• 08 января в 17:51
Ответ дляКавуся
Так, для Вас головне - розбиратися в своїй роботі. То й не лізьте туди, в чому не розбираєтеся.
Один з підводних каменів, до речі, це запрошення в кабінет директора після звернення до бухгалтера. Деякі шкільні бухгалтери вважають себе недоторканими, не дай боже щось запитати, одразу жаліються директорам. Отак от буває....
І ще раз: нормальні, не зальотні, вчителі тут, на форумі, не ниють і не стогнуть, це працюють троллі.
Я нию і я не троль. Тому що люблю свою роботу, але не можу її виконувати на 100% як хочу. Треба дитину піднімати
Пусин Кукин• 08 января в 17:54
Ответ дляХата на мати
А як ви хотіли?
Великі зп там, де є ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та постійний розвиток. У вас її нуль (скільки б там вчителі не розказували яка вони там за дітей відповідальні - ні).
Тому - або вчіть щось нове, або...далі працюйте за мінімум...
В мене сестра вчителька, вивчилась робити простенькі сайти - має в місяць 40 000-50 000 додатково, працює по вечорах. Хто вам не дає?
Щоб 40-50 на сайтах мати - це потрібно гарувати кожен вечір і не по годині 2, бо простенькі сайти мало хто замовляє. та й конкуренція шалена. Замовлення де бере? Подивіться на кабанчику який демпінг. Будинком і сім’єю не займається?
Успокойся_Успокойся• 08 января в 17:54
Ой ,автор, не нудите . З/п учителя , чем вы лучше других и с меньшими з/п. Если не знаете : сумму делим на 12 и вычитаем 23% налогов , получим сумму месячной з/ пл на руки .
Українська зірочка• 08 января в 17:59
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Идите в Эстонию
Вы и в Эстонии на полставки в троллях на женских форумах? Мда...
Успокойся_Успокойся• 08 января в 18:04
Ответ дляКицюююня
++ тоже впервые такое слышу.. это кто ж инвестор того жилья? КТо его строит? ха... сейчас еще бесплатное питание припишут (которого НЕТ и подарки с цветами.. )
Бесплатное питание в школе для все учащихся? Есть , с октября 2025.
Триндичіха Байрактар• 08 января в 18:07
Ответ дляУкраїнська зірочка
0639603459, не стесняйтесь обращаться, я всегда выслушаю и поддержу, могу помочь советом если нужно. anonim_68. Зупка_цем•
Українська зірочка• 08 января в 18:10
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А по теме что можете сказать?
Триндичіха Байрактар• 08 января в 18:10
Ответ дляУкраїнська зірочка
А по теме что можете сказать?
Вы не обязаны так же оправдываться, держите нейтралитет и пропускайте сказанное ими не сквозь себя, а в стороне от себя, зачастую тактика уйти и не слушать помои в свою сторону
Успокойся_Успокойся• 08 января в 18:15
Ответ для9 комнат
Да, есть ведущий библиотекарь. 3 диплома. Чистыми получаю 7000 с копейками.
Да они считают себя высшей кастой . Прийдут в районо в бухгалтерию так высокомерно , как к плебсу . Алё, волшебные , бухгалтера - тоже люди с высшим образованием , к тому же с аналитическим складом ума,а з/ пл в бюджете нас не особо балуют .А вы всё ноете- ноете , но подарочками/ конвертиками не брезгуете , как минимум 5 раз за учебный год .
Українська зірочка• 08 января в 18:13
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Со своих методичек цитаты?
Успокойся_Успокойся• 08 января в 18:20
Ответ дляВсміхайлик
У нас какая-то странная музыка в школе, потому что пение не оценивают вообще ни разу.
Все время теория, биографии разных деятелей, какие-то темпы, ритмы и прочее прочее писанина и контрольные.
Музыкальная литература)
Ответ дляКавуся
Тому що Ви геть не тямите у всительській роботі. Так, нахваталися по верхах. Ні один вчитель не напише іншому ’та скільки вона там працює, пів дня і вільна’.
2600 - це 2600 - податки. У мене більше ставки, але доплата не збільшується. Ще раз: доплата знімається на раз-два-три. І є думка, що її таки знімуть.
В нас доплата якщо більше ставки збільшувалась пропорційно годинам
Успокойся_Успокойся• 08 января в 18:28
Ответ дляSvitlo_
Ті хто працює в школі - часто обирали цю професію ще при СРСР - і тоді це була ненайгірша оплата
Педуниверситеты закрылись? Каждый год туда идёт набор абитуриентов.
Ответ дляУспокойся_Успокойся
От наприклад в Рівненський пед. в цьому році на вчителя фізики аж 5 людей подало документи. Якщо хоч один з них прийде потім в школу - це добре. Ви дійсно вважаєте, що цього досить для забезпечення шкіл усієї області?
ЖивунаБагамах• 08 января в 18:36
Нормальная у вас зарплата, учитывая ваш рабочий день неполный, предмет, который вы преподаёте и отпуск оплачиваемый- 56 дней, так что нормально для таких вводных
Пирожкиня• 08 января в 18:51
Ответ дляSvitlo_
Вона працює в школі?
Будет работать после окончания института, это ее специальность
Пирожкиня• 08 января в 18:52
Ответ дляSvitlo_
Дуже сумніваюсь
Тогда зачем поступать на стационар , это же 5 лет учебы , куда она потом с таким дипломом
Кавуся• 08 января в 18:57
Ответ дляЛастовиння
Ну, якщо ви були уважні, то тема від вчителя музики, який працює по три години вдень і ниє, що мало з/п. Від інших людей що ви хочете?
Я була уважна.
Можу написати, що я королева Англії, Ви повірите?
Ответ дляПирожкиня
Я вчитель початкових класів - займаються кадрами і військовим обліком. До цього мала свій інтернет-магпзин. Ще до цього працювала менеджером з інформації. Вчителем працювала всього два роки.
Кавуся• 08 января в 19:04
Ответ дляПусин Кукин
Так і я не нию. То ж я не Вам писала.
Мастер Пис• 08 января в 19:11
Ответ дляЕдиная страна!
Ну они были нищими и в тот момент, когда вы приняли решение идти в пед
Здесь проблема не в том что пед. А в том, что у нас страна такая.