Санта Барбара• 04 сентября 2022
Куда бы вы дели такие колготки?
18 мнеУЖЕ• 04 сентября 2022
Вдома носила б зимою. В мене як правило довгі фетрові сорочки або довгі худі, та ноги завжди мерзнуть, то ж все одно ще шкарпетки товсті натягую.
Кы-ы-ы-ця• 04 сентября 2022
А Ви без советчици не можете самі прийняти рішення по ношеним колготам? Чекаємо ще фото трусів, носків.
Санта Барбара
• 04 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Не можу
Санта Барбара
• 04 сентября 2022
Ответ дляГолубец
Почему )? Потому что мусор )
Ну а почему они мусор?
Закидай меня камнями• 04 сентября 2022
Пипец, скоро матню трусов будут выставлять и спрашивать что делать,
Санта Барбара
• 04 сентября 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Колготки это не матня
Санта Барбара
• 04 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
Потому что ношенные и уже страшные
А что в них страшнего?
Замыленная• 04 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
А что в них страшнего?
А вы слепая? Катышки на пятках и мотня протертая светится
Санта Барбара
• 04 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
Так не сильно протёртые
Да будет так• 04 сентября 2022
Автор, выставляйте на продажу. Я же вижу, что вы хотите это сделать)
Санта Барбара
• 04 сентября 2022
Ответ дляДа будет так
Та не)
Мой завтрак• 04 сентября 2022
Взимку під джинси з теплими носками, але краще попрощатися і викинути. Колготки не так дорого коштують, щоб аж до такого стану їх заношувати. В крайньому випадку можна купити бу з Шафи в набагато кращому стані ніж ці)