Очное обучение вроде есть. Дочь один день сходила, завтра пойдет.
Я до последнего была не уверенна, потому ничего не покупала.
Теперь перебираю блузки/кофты... за полгода ребенок почти из всего вырос.
Где можно быстро заказать трикотажные блузы в школу размера XS-S?
freedom_2015• 04 сентября 2022
нічого ділового стилю купувати не буду .Нас попередили ,що очне навчання ненадовго .Потім карантин і вимкнення опалення .Буде ходити в повсякденному одязі ,хоч школа дуууже проти цього .
МУСЯкомарова• 04 сентября 2022
Ответ дляromantica
В нашей был ’деловой стиль’ (до войны).
У нас разрешили без делового стиля в этом году
Stepa_nida• 04 сентября 2022
У нас біля двору школа, вже котрий рік спостерігаю повну відсутність шкільної форми - ходять і у спорткостюмах, міні, максі, драні джинси, вдягнуті як готи і вдягнуті як фанати аніме))
З одного боку це прикольно, з іншого мені у школі подобався діловий стиль. Це якось спрощувало і вибір одягу, і його відмежування від особистого життя і обраного стилю поза навчанням.