ПриснитсяЖЕ• 04 сентября 2022
Попросив допомоги знайомий з фронту, опинилася у незручному становищі((
Є давній приятель,ще з інституту ,який зараз на передовій. У нас дружні стосунки давно,колись був ще до шлюбу моїм кавалером,тепер просто приятелюємо. В одній розмові декілька місяців тому обмовилася, що як буде треба хлопцям якась допомога,то спробую зібрати (у мене вайбер спільнота на півтора тисячі людей) ,подякував, а сьогодні телефонує і каже - потрібна допомога особисто мені.Треба купити два комплекти термоодягу. Кажу зрозуміла, пошукаю. Треба терміново просто. Але, говорить, я не можу оплатити цей одяг. До того дуже радів колись ,казав ,що гарно заробляє ,що борги повіддавав, розповідав про плани,як приїде з повним гаманцем і відірветься на повну. То проблеми з коштами на щастя нема. Він три рази ввів невірний код і приват банк йому заблокував карту. І тепер він немає доступу до своїх коштів,зможе розрахуватися ,як повернеться вже. Кажу добре,я спробую зібрати звісно гроші. Ніколи нічого не прошу у людей,це вперше в житті, закинула у групу прохання допомогти вдягнути бійця. Так і так. Тиша,нажаль ніхто не відгукнувся
Я розумію людей з такими цінами,зараз все дорого,всі і так виснажені фінансово, сама така "розкішна" . Ну і може дивно це прозвучало,що прошу на потребу однієї людини. Коли на потребу багатьох, то воно по іншому виглядає.....
Два набори це десь зараз 2.5 тис. грн ,може 2, це для мене трохи тяжко викласти з кишені на невизначений термін . Я сама виховую підлітка, зараз дитина мене в спину товче,що треба кроси,ботінки,светер - зі всього рванули за літо
Тобто мені зараз ці кошти кинути на дитину на осіннє взуття і одяг,чи допомогти знайомому,а покупку дитині відкласти
У знайомого тут є в місті мама і сестра з сім"єю, але я так розумію він їх не просить ,певно у них з коштами напружено .
тобто це напевно маю я зробити,а як - не знаю. Де мені просити кошти ? На фейсбук не так багато друзів
Як вірно вчинити,щоб не образити людину, бо подумає,що я не хочу допомогти . І якось сказати ,що нема грошей вільних певно негарно( Виглядаю дурою (
ПриснитсяЖЕ
• 04 сентября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
вы думаете они никуда не отходят в город и только в окопах сидят? разумеется нет
Відходять,точно відходять,він собі новий телефон купляв розказував і отримав по пошті
Мстящий за Зайца• 04 сентября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не у всех есть возможность отойти в город. Я не думаю. Я знаю.
вот и я знаю, что при желании это возможно. и не только отойти, но и намного больше
Алина-1240• 04 сентября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вы думаете на передовой терминалов много?
Позвонить в банк он точно может.а не бабу разводить
ДолькиКабана• 04 сентября 2022
Во дожили. Мужику у знакомой женщины не стыдно деньги просить, а вот ей стыдно сказать, шо денег нима на его хотелку((
И не надо мне сейчас про героизм мужчины, он даже не попробовал решить сам вопрос, а зачем, пусть баба напряжется...
Їжак в панчохах• 04 сентября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Автор, а номер телефона у него не изменился за эти годы ?
ЗавЛабСнаб• 04 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Как вы думаете, почему с родными, которые на передовой, по 2 недели нет связи?
ПриснитсяЖЕ
• 04 сентября 2022
Ответ для Toyota
Ну на телефон кошти значить є..
Ну так,він казав ,що кошти є і все супер, але телефон купляв 3 місяці тому,а карту,я так розумію, заблокував десь на днях за його словами
Стопясят раз обсуждала• 04 сентября 2022
Про пин-код очень мутно( Я дважды себе так блокировала случайно карту, и без проблем потом разблокировали. Может, просто денег уже нет, но не может признаться. Или на что-то другое нужны. Но вранье в любом случае плохо выглядит(
Можете и хотите - помогите, сколько можете. Нет - ну так вы не обязаны. Помощь - дело добровольное.
ПриснитсяЖЕ
• 04 сентября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
ні
Алина-1240• 04 сентября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тоесть автору позвонить связь была,а в банк не было связи?)
Їжак в панчохах• 04 сентября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
А как он автору звонит ?
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Автор, чому ви -жінка, якій треба думати перш за все про свого сина, переживаєте за дорослого мужика? В нього все ок,він борги позакривав, дорогих гаджетів накупив, а зараз просить у жінки допомоги. Просто бісять такі халявщики. Ще й обманює вас 100%
ДолькиКабана• 04 сентября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Конечно, он под плотным артобстрелом смог дозвониться только до автора, попросить подштанники... А больше связи нетути
Я_не_аноним_100%• 04 сентября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
я вже вище відповіла на це питання двічі, чому ви не читаєте уважно всі коменти?
Пишите в инсту или в Фейсбук какому нибудь депутату-волонтеру, по крайней мере я бы поступила так.
ПриснитсяЖЕ
• 04 сентября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не знаю таких ,але дякую за підказку,спробую пошукати допомоги
Жертва интернета• 04 сентября 2022
Я б на вашому місці йому б допомогла. Зверніться у фонди можливо
Я_не_аноним_100%• 04 сентября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
С какого вы города, может кто подскажет?
ПриснитсяЖЕ
• 04 сентября 2022
Ответ дляЖертва интернета
А це буде реалістично виглядати.як я буду просити допомогти одній людині зі всієї бригади? Їх же там багато
Я перепитала - це скількі хлопців потребують допомоги ?
Сказал - лише мені треба. Тобто у інших все норм,я так розумію,що чогось саме він опинився у такому становищі,чому так не знаю,голова обертом.....
Свезло так свезло• 04 сентября 2022
Так и сказать , извини, как раз сейчас самой очень тяжело . Я с начала войны каждую неделю по 500 грн скидывала своим двум хорошим друзьям , которые воюют в горячих точках страны . И плюс ещё один мой друг раз в месяц собирает деньги, потом покупает на них средства гигиены и сигареты и отправляет нашим бойцам , туда я кидала по 200 грн, но месяц назад приболела дочь , очень много денег уходило на обследование а сейчас на лечение , я честно сказала парням , что сейчас просто зашиваюсь и не могу . Они поняли . Но они конечно и не просили изначально , я сама помогала
Мстящий за Зайца• 04 сентября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
сейчас связь вроде есть чтобы просить дорогие подарки
Жертва интернета• 04 сентября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Той що тут такого. Не бачу нічого підозрілого. Напишіть узагальнюючи: такій то бригаді не вистачило зовсім трішки і пишіть набір термобілизна. Губернатори міліони крадуть і нічого, а ви боїтесь попросити пару тисяч гривень. Раз пообіцяли, потрібно хоч спроби зробити
ПриснитсяЖЕ
• 04 сентября 2022
Ответ дляЖертва интернета
я з радістю,дякую за підказку
любименькая• 04 сентября 2022
Ответ дляparele
3700, и все проблемы решаемы.
Не все, у мужа зимой была ситуация, после пятиминутных расспросов, посоветовали обратиться в отделение. Что - то их в ответах насторожило, хотя отвечал все правильно
На паровозе• 04 сентября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Пусть займет у сослуживца, перекинут на вашу карту, купите белье.
Обычная практика. Муж бывало занимал.
Алина-1240• 04 сентября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Мужик больше 30 кусков имеет,выклянчивать у бабы с дитем последнюю копейку..ей бы помог
ПриснитсяЖЕ
• 04 сентября 2022
Ответ дляЯк_наготую...
Надо держать слово и покупать одежку
Перепрошую,я нікому не давала обіцянку купляти одєжку
Певно неуважно прочитали текст