Ця тема навмисне для привертання уваги до постанови жінок на військовий облік. Створення цієї теми ніби така форма протесту, пікет в соцмережі.
Мені здається дуже доречним запопоноване пані Безуглою відтермінування постанови жінок на військовий облік через те, що це можна зробити швидко.
А вже потім доопрацьовувати зміни в законі так, як казала пані Маляр.
Не знаю, чи буде працювати посилання
Це з ФБ ганни Маляр заява. А під нею її бесіда з Марєяною Безуглою
...
З їх розмови ніби витікає, зі слів пані Бо езуглої, що заява піні Маляр щодо пропозиції змін не була оформлена належним чином.тому, мабуть і не буде прийнята.
З обговорення яке я бачила в аналогічній темі ,бачила, що в багатьох немає віри в спроби боротися за свої права, але бачила жартівливе зауваження, що соцмережі моніторять, щоб настрій в масах спостерігати . Тому тему і роблю
Ответ дляБажена25
Вроде о добровольной постановке на учёт говорят.
Так, теж саме вона казала кілька днів тому. І саме тому я дала посилання на її ФБ ( не знаю, чи відкривається) дета коментах під її заявою вони про це говорять з Безуглою, де Безугла каже, що це неможливо через якійсь незрозумілі для мене хибні форми подачі документу. І саме Безугла пропонує спочатку відтермінівання, а потім вже внесення змін, бо, мовляв, це складна довга процедура
Kvitkaliliia• 04 сентября 2022
Ответ дляLera-13
Ні, це така форма протесту в соцмережі. На мітинги ж виходити неможна. Так народ тут протестує
Зрозуміло, йду
Invictusgirl• 04 сентября 2022
Ответ дляLera-13
Не только тут
Фейсбук уже гудит
А власть как ужи на сковородке крутятся
Все новую и новую брехню придумывают, чтоб задурить народ
Фейсбук уже гудит
А власть как ужи на сковородке крутятся
Ответ дляInvictusgirl
Вот так из народа сделали идиотов.
Друг на друга спихивали и врали.
Ничего они не подавали в раду даже.
Какой цинизм и просто открытые плевки народу в лицо .
Друг на друга спихивали и врали.
Ничего они не подавали в раду даже.
Нажаль. Дякую, що принесли. Саме про це вони й розмовляли, саме тому й відтермінування було єдиним виходом.
Ех, який би протест придумати
Ответ дляInvictusgirl
Не только тут
Фейсбук уже гудит
А власть как ужи на сковородке крутятся
Фейсбук уже гудит
А власть как ужи на сковородке крутятся
А в яких групах найактивніші, якщо можете одразу згадати, то киньте хочь одну. Бо в моїх чомусь тиша, я сама дуже здивована.
Ответ дляОлечка79
Я как раз в Украине и никуда не собираюсь , а истерики ежедневные видимо от тех , кто ещё не определился куда ехать и где больше дают пособий
Почему же... Я тоже дома, ехать никуда не буду. Но то, что женщин собираются ставить на учет, да еще вот так нагло врут-Маляр говорит одно, Безугла-противоположное, юрист Минобороны одно-Резников-другое, меня очень возмущает.
irinka_kyiv• 04 сентября 2022
Ответ дляLera-13
Я теж постійно рекламую. Дякую , що не здаєтеся
Розіслала по знайомим. Але я не активна в інстаграм та фаейсбук. Хто має акаунти або групи з великою кількістю підписників, міг би допомогти поширити інфо про петицію більш масово
Kvitkaliliia• 04 сентября 2022
Ответ дляlyuba111
А вами користуються щоб нами маніпулювати? Чи я помиляюся?
100% помиляєтеся. Я за здоровий глузд. Коли тема актуальна, то вона просто велика за обсягом. Ну, нехай, ще альтернативних парочку... буває. Але те, що спостерігається сьогодні на Совєтчиці, то видно, що штучно накручується. Ну, звісно, якщо не втратив здатність бачити і аналізувати.