66сезон666серия• 05 сентября 2022

Наскільки це етично, коли блогер збирає кошти на власну карту і купує собі Ауді?

Цікава ваша думка. Якщо блогери зробилися волонтерами, організовують збори на власну картку, ніколи за ці збори не звітують. Отримують гуманітарку з Європи і роздають по селам. А потім ця людина купує собі Ауді Q7 (б/у) і одночасно робить промо свого бізнесу, що 10% прибутку буде відкладати на авто для ЗСУ. Просто зі сторони. Імен не називаю. Як вам здається, чи доречне це придбання, чи етично так робити?
я Кукарача• 05 сентября 2022
А людей насильно заставляли сбрасывать деньги на личную карту?
Чучело-Мяучело• 05 сентября 2022
Кто-то миллионами тырит, как в Запорожье, кто-то на б/у Ауди, как блогер... Кому война, а кому мать родна...
автор 66сезон666серия • 05 сентября 2022
Ответ дляя Кукарача
Я не стверджую, що авто придбано за кошти підписників. Вони ж ще наче працюють.

А ваше питання дивне. Люди скидають гроші добровільно, але не на авто блогеру, а на благодійність.
Курочка-чубаточка• 05 сентября 2022
А звідки ви знаєте, на які кошти куплено авто? Можливо, на власні.
Просто каралева• 05 сентября 2022
Если ему надо по сёлам развозить гуманитарку, а машину купил недорогую, просто рабочую, то правильно и сделал. Главное, чтобы это не стало привычкой. Но волонтеры тоже получают зарплату.
Божий одуванчик• 05 сентября 2022
А как Вы сами, автор, думаете?
Похоже, на Советчице новый троллинг - об очевидных вещах
Нехай щастить• 05 сентября 2022
Кто такие блогеры? Это люди, которые вещают всякую чушь, а наивные идиоты их ещё и содержат.
Без лоха и жизнь плоха.
Этично, не этично. Им дают - они берут. Все.
Svitlo_• 05 сентября 2022
Етично. Бо лиш блогер знає, на які кошти він придбав авто, а ваші догадки, то таке.
Ответ дляПросто каралева
Вони купили легковик для жінки, другий у сім´ї. Не вантажний автомобіль.
мадам Везувий• 05 сентября 2022
А наскільки розумно перераховувати гроші таким блогерам?
Правду вище написали. На лохів розраховано.
Ответ дляSvitlo_
Тобто блогер не повинен звітувати за зібрані кошти?
Ms. Похвала• 05 сентября 2022
Виктор или Алексей?
Svitlo_• 05 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
Я колись працювала волонтером в фонді. 10% - від залучених коштів, як правило віддають волонтеру.
Просто каралева• 05 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия
Тогда аферист.
Машина не обязательно должна быть грузовая, но жена могла бы обойтись без Ауди.
Svitlo_• 05 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия
Якщо я перераховую кудись гроші, їхня подальша доля мене не цікавить. Благо я блогерів не дивлюсь. В фонди не перераховую. Навколо мене масса людей, яким можна допомогти.
я Кукарача• 05 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия

Это вы странная, подсчитывая чужое бабло. Откуда у вас инфа, что драндулет куплен с денег от простых людей?
ОченьПриятно-Царь• 05 сентября 2022
Мне все равно. Для меня ненормально, потому я не сбрасываю на чужие карты. Для кого-то нормально- он сбрасывает
Просто каралева• 05 сентября 2022
Мне кажется, это вопрос уважения и доверия человеку. Если что то настораживает, просто не перечисляйте деньги. Хапуга долго не продержится, если будет воровать.
А если видно результат работы человека, то его авторитет не рухнет из за подержанной машины. Тем более, сейчас можно купить машину не дорого.
Ответ дляSvitlo_
Чому ви не долучаєтесь до цільових зборів? Дивно так. Віддала і забула. Якщо вам байдуже як витратять ваші кошти, то це виглядає так, наче ви просто позбавляєтесь від зайвих грошей.
Svitlo_• 05 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия
Я даю гроші або особисто, або тим людям, яким довіряю настільки, що мені звіт не потрібен.
Ви як мала. Я ’звітів’ можу на ніч тонну написати. Як ви перевірите? Не чесна людина на руку, липові звіти на ура напише.
Цыпка• 05 сентября 2022
Автор, я знаю о ком вы. Разрывалась в своем селе между теплицей и бассейном. И тут раз-и ауди уметь так нужно.
Непонятно• 05 сентября 2022
Это он так этично намекает донатерам :)
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Ну втереться в доверие к своим подписчикам, расположить их и заставить поверить, что она великий благодеятель- это талант.
Ответ дляя Кукарача
Покажіть мені де я таке писала? Це ви собі щось своє додумали.
Svitlo_• 05 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия
’Люди скидають гроші добровільно, але не на авто блогеру, а на благодійність.’
Ответ дляSvitlo_
Це відповідь на репліку порадниці, а не ствердження.
Svitlo_• 05 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия
Ціль вашої теми? Ну купила людина авто і купила.
Ответ дляSvitlo_
Ви хом´як тієї блогерші? Воно і видно.
Svitlo_• 05 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия
Ви хом´як тієї блогерші? Воно і видно.
як кажуть в народі - ’сказав, як в бочку перднув’.
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
А вас чего так бомбит? Вас случайно не Вика зовут, на Ч фамилия?