Утренняя зорька• 04 сентября 2022
Навіяно темою про збереження з виплат
Ті, хто в Україні й платять податки, вам не образливо, що потім прийдеться євросоюзу віддавати за всю цю допомогу? Особливо за твх, хто її не потребував. Це ж не безкоштовно все... Як Україна переможе, потім запитають.
Розавенная• 04 сентября 2022
Ви прям обрадували на ніч. Так, образливо, що капець.
Образливо, що ті податки розкрадають, що будуть їх збільшувати, що частина тієї допомоги, що йде зараз не безкоштовна і повертати її доведеться ще й моїм внукам…
Гордая_птичка• 04 сентября 2022
Мені здається,🤔 що закон про продаж землі у карантин 2020, теж був не просто так...🤷♀️
Морская свинка• 04 сентября 2022
Мне не обидно,что тот кто нуждается получил помощь.
Мне обидно,что её разворовывают
Замороженная селедка• 04 сентября 2022
Зовнішній борг до подій лютого дістався ще й моїм онукам, а зараз навіть страшно сказати, як буде.
Але, головне, щоб деякі, яким було папріколу голосувати, знову не наголосували нам зебобвків, арестовичів або притул усяких.
Тамбовский мел• 04 сентября 2022
Решайте вопросы по мере их поступления
Вы спочатку переможить а то только языком трындеть в интернетиках можете, пока другие в окопах и в спеку и в дощь, чем вы приближаете нашу победу?
Поумничка• 04 сентября 2022
Вибачте, а причому тут Україна до добровільних виплат, які роблять країни ЄС біженцям?
Це особиста справа ЄС та окремих країн вирішувати як допомогати конкретнім людям.
Замороженная селедка• 04 сентября 2022
Ответ дляПоумничка
Незовсім так.
Поумничка• 04 сентября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Решайте вопросы по мере их поступления
Вони бідкаються про жіночий облік.
Такі патріотки - що піпець.
Поумничка• 04 сентября 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Незовсім так.
А як?
Ця допомога не має ніякого відношення до держави Україна.
Має відношення до окремої особи, яка потребує особистого прихістка під час війни в Україні .
Xвостокрутелка• 04 сентября 2022
Мне не обидно. Совершенно пофиг, кто и сколько где получает помощи. Хоть у нас, хоть забугром. Плачу налоги по минималке. Была бы возможность, не платила бы вообще.
Ухахайкина• 04 сентября 2022
Нет, не обидно. Сейчас главное закончить войну и желательно, без потери всех территорий и людей.