Мальчун-задирун• 05 сентября 2022
Ответ дляКучерявочка
а рот открыла чтоьы кожу обвислую на шее видно не было?
брови жуть просио
Це скрін з відео. Вона розмовляла. Чи ви розмовляєте з закритим ротом? Навчіть.
Kusalochka• 05 сентября 2022
Ответ дляКучерявочка
брови жуть просио
Рот открыла потому, что стопкадр. Боже тетки, с какой ненавистью вы хейтите возрастеые изменения других женщин

у вас мозги провисли. Кстати, на мамашу свою или бабку так же смотрите? Когда другим о возрасте рассказываете начинайте с родни. Они хотя бы это заслужили, вырастив такое.

Мальчун-задирун• 05 сентября 2022
Ответ дляKusalochka

Я в шоці 🤦♀️ Якісь гієни
Я не такая• 05 сентября 2022
Ответ дляKusalochka

Автор спросил - как вам она? Ну вот и мнение многих . При чём тут мамаши и бабушки?
Наивная Хо• 05 сентября 2022
Мне она не нравится. Вот совсем. Красивой ее точно не назовешь. Да и хотя бы симпатичной.
Апофиозная• 05 сентября 2022
Зовнішність не обирають. Трудівниця. Талановита балерина, яку з задоволенням запрошують в розвинуті країни і з задоволенням йдуть на вистави з її участю. Мініатюрна, приємна , харизматична . Зовнішність яскрава, хоча красунею язик не повертається назвати .
Мені подобається. Я впевнена, що вона хороша людина, мама і керівник. А критика , в якості судді жюрі з її вуст - елемент шоу.
Ответ дляЕжик Хрюха
Она большая трудяга, это факт и неоспоримый
Но чисто внешность...
Честно, на любителя
Глаза чрезмерно навыкате как бы, прикус
Но в любом случае какое это имеет значение, если она уже замужем, с семьей и тд
Любят разных
И у каждого вкус свой
Для кого-то Лопес и Джоли страшная, знаю немало таких людей, а кому-то они же красотки на века
Но чисто внешность...
Честно, на любителя
Глаза чрезмерно навыкате как бы, прикус
Любят разных
И у каждого вкус свой
Щодо очей,то можливо в неї проблеми іх´з щитовидною залозою,а прикус,що ви мали на увазі?
Зуби ж в неї ніби рівненські
Так вона двічі вже заміжня, зовнішність якби б вона не була зазвичай не заважає в особистому житті
Зуби ж в неї ніби рівненські
Мальчун-задирун• 05 сентября 2022
Ответ дляМарія В
Тут так завжди
Так і ви ж така сама! Причепилися навіть до того, що вона раніше російською розмовляла, а терер перейшла на українську. Чи ви краще?