Яйцеголовая• Изменено 05 сентября 2022
По новинам сказали, що не будуть змушувати одягати маски на українців при ковіді
Мов, у війну обличчя повинно бути відкритим.
Вакцинувати планують, але по бажанню.
Про Европу відповіли, що з цим там буде строго і вакцинуватись прийдеться багатьом...
Вакцинувати планують, але по бажанню.
Ms. Iphone• 05 сентября 2022
Пусть не драконят народ ещё своими намордниками, народ сейчас нервный
ЧакрыНеРаскрылись• 05 сентября 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Як Ви вважаете, таке буде ? Чи одягнемо ’намордники’?
Думаю, що в містах, що далеко від фронту - почнуть давити з масками та вакцинами
Оченьценная• 05 сентября 2022
Мені байдуже,якщо чесно,працюю віддалено,якщо з масками,зекономлю на помаді,якщо без,буду гарна)
Птица Говоруша• 05 сентября 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Я б краще намордника вділа, чим вакцинуватись ,а ’добровільну’ ми вже проходили .
Дама_с_караваем• 05 сентября 2022
Я не вакцинирована, маски не носила и носить не буду! Зато антитела зашкаливают, хотя и не понимаю, когда успела переболеть, поскольку особо и не болела ничем, недавно просто ради интереса сдала тест на антитела. Искренне надеюсь, что не введут, учитывая настрой в обществе и количество оружия на руках. Достали уже со своими лоХдаунами! Нас итак утилизируют пачками...