Ушла и Пришла• 05 сентября 2022

Скандал. Чоловік на вулиці дав дитині пустушку, що впала на землю

Я не права?
Вдома миє пустушку чистою водою , а тут так зробив , бо вона плакала і хотіла спати

Я в шоці. Чи даремно ? І нічого страшного. Дитині 7 місяців
Polinaanna• 05 сентября 2022
То вона ще в пісочниці гімняшки собачі не їла
МощныйШива• 05 сентября 2022
Вбийте його, винесіть мозок, або по ночам по троху висмоктуйте трубочкою через вухо
Простоваля• 05 сентября 2022
Нічого страшного, тим паче щоб влаштовувати скандал. Звичайно пастушку треба мити, але закрийте очі на цю ситуацію, чоловіки вони такі. Мій давав один раз дитині печиво з землі, бо вона розплакалася коли впало
SaBllya• 05 сентября 2022
Я б теж ругалась, бо ротовірус то дуже страшна штука. Але в цілому, має все бути ок, дитина все ж не живе у стерільному боксі. Дай Боже більше такого робить чоловік не буде
Українська Мрія• 05 сентября 2022
Уявляю ваш стрес, коли дитина буде повзати на вулиці
Всех в сад• 05 сентября 2022
Ну міг би водичкою з пляшечки і промити. Що води з собою не було?
МощныйШива• 05 сентября 2022
На наступний раз кажіть щоб облизав і дав дитині
Рыжая бестия• 05 сентября 2022
Я би вбила
Работать надо• 05 сентября 2022
Мог бы и водой сполоснуть, вода же должна быть с собой.
Флюорография гуся• 05 сентября 2022
Мой сейчас в 1.2 года все в рот несёт, что успеет схватить с земли. Чаще всего успеваю отнять, но бывает, что пропускаю и тогда выколупываю изо рта уже.
Невидимка• 05 сентября 2022
Боже, як ті циганські діти виростають?
автор Ушла и Пришла • 05 сентября 2022
Ответ дляВсех в сад
От на цей раз не було , і магазинів поряд теж.
Кукарачка• 05 сентября 2022
Ну убивать мужа не надо, да и страшного ничего не произойдет. Скоро в рот дитятко все пихать будет и бычки, жвачки на улице. Ото шок ;)).
Скользкая• 05 сентября 2022
Блин, я и сама так иногда делала. И, о Боже, даже иногда облизывала и давала ребёнку
Всех в сад• 05 сентября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
А от це вже прокол. Вода повинна бути з собою завжди
автор Ушла и Пришла • 05 сентября 2022
Ответ дляМощныйШива
О мати рідна , не знаю , що гірше
Этожзвяздаяегообожаю• 05 сентября 2022
Це ,мабуть ,Ваша перша дитина? Не переймайтеся, нічого страшного. Краще такого, звичайно, не робити, але це не привід для скандалу однозначно. Як почне пов´язати, то буде все підряд із землі їсти, що знайде
МощныйШива• 05 сентября 2022
Ответ дляРаботать надо
І кип‘ятильник щоб прокипятити
Работать надо• 05 сентября 2022
Ответ дляМощныйШива
І кип‘ятильник щоб прокипятити
Не ёрничайте! Странно выходить с ребёнком без бутылки воды.
МощныйШива• 05 сентября 2022
Ответ дляРаботать надо
У вас це теж повід для скандалу?
Всех в сад• 05 сентября 2022
Ответ дляМощныйШива
У вас це теж повід для скандалу?
А ми от бачимо що поскандалити прагнете саме Ви.
автор Ушла и Пришла • 05 сентября 2022
Ответ дляМощныйШива
І кип‘ятильник щоб прокипятити
Я би не проти і з кип´ятком ходити ,хоча розумію, що в стерильних умовах ростити дитину не є добре .
В мене страх ,що будуть глисти якісь. Це для мене жахіття
Работать надо• 05 сентября 2022
Ответ дляМощныйШива
У вас це теж повід для скандалу?
Я вообще не скандальная!
автор Ушла и Пришла • 05 сентября 2022
Ответ дляРаботать надо
Води не було, збиралась зі старшою дитиною до лікаря ,спішила і не все взяла ..
Надежда наш компас• 05 сентября 2022
Моя, когда была маленькая, ела писок. И ни че, выросла здоровой, ничего с ней не случилось.
Всех в сад• 05 сентября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Ну вже що сталося те сталося. Шо вже.
Хоть и не согласна, что ’ось скоро все в рот начне тянуть’. Скоро да не скоро. Всякие отравления и кишечные расстройства опасны для ребенка в первую очередь обезвоживанием. И опасно это в первую очередь детям до года, так как у них очень быстро теряется запас жидкости. Все таки ребенок после года, а то и после двух (когда начинают тянуть все в рот, что мама не успела отобрать) это уже более стабильно налаженный организм, нежели грудничок. Хоть и тоже опасно.
Поэтому воду с собой берите. И помыть что-то и ребенку попить, особенно в жаркое время года.
МощныйШива• 05 сентября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
А як ви живете з глистами?
МощныйШива• 05 сентября 2022
Ответ дляВсех в сад
Ми це хто? У вас роздвоєння?
Неуловимый Джо• 05 сентября 2022
Ответ дляРаботать надо
Вообще-то сейчас учат, что не допаивать и кормить одним молоком
Работать надо• 05 сентября 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
А где Автор писала, что ребёнок на ГВ? И в 7 месяцев уже есть прикорм.