Рябушка Ку• 06 сентября 2022
Чи повинна мама жертвувати своїми інтересами заради дітей?
Це не про виїзд за кордон заради дітей. А от, наприклад, купувати щось дитині, що дитина дуже хоче тоді як обмаль грошей, а мамі собі потрібно купити якусь річ. Або, наприклад, купити дитині щось смачне, а собі грошей на це пошкодувати, бо дорого.
Добрая феечка• 06 сентября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Мова не про пиво і погані звички батьків, ви трохи перекручуєте.
Наприклад, мама купила дитині морозиво, а собі пожаліла ( було тут колись таке в одній темі).
А моя співробітниця отримала премію і ні копійки з неї на себе не витратила, а купила дочці айфон, бо дочка його вимагала (мовляв у подруг є, а в неї нема).
Це нормальна ситуація?
Якщо мама аналітик, і знала, що купівля айфона не зашкодить базових потреб в сім´ї, то нормально.
Ответ дляРябушка Ку
Це нормальна ситуація?
Если маме доставляет радость видеть дочь с телефоном, то это норм. А если маме нужно зуб делать, а она решила подождать, но купить телефон, это не норм. Отдача должна быть розумной с учётом пирамиды Маслоу. Нельзя жертвовать своими базовыми подробностями ради социальных, имиджевых и роскоши для ребёнка.
тогдалия• 06 сентября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Це нормальна ситуація?
Ну вы же понимаете что в вашем примере про айфон дело в том что мама откупаеться от ребенка Айфоном .Потому что маме проще так,не надо тратить время на воспитание,не надо иметь хорошие отношения с ребенком,в виде постоянных диалогов,не надо вводить ребенка в курс финансовой ситуации семьи и т.д.Дети не оракулы,и если мама предпочитает откупиться деньгами,то это ее выбор,и это точно не жертвенность,это совершенно другая история.Дети зеркало своих родителей,и если вкладывать в них время,то таких ситуаций не будет,ребенок будет просто априори вкурсе что финансово семья не тянет,отсюда и такая разность в разных семьях.Тут как две стороны медали,одна это экономия времени- трата денег- неблагодарный хам ребенок ,другая воспитание,доверительные отношения- всепонимающий благодарный ребенок.
Люблю Украину• 06 сентября 2022
Мама і бабуся з дідусем ставили мене на перше місце, тато - себе. Не можу сказати, що сильно на нього ображаюся, звикла, але дуже ціную все те, що отримала від інших: дідуся, який прав пелюшки, чавив свіжі соки, пік торти на день народження, ночами робив д/з з креслення, яке мені почало даватися аж в інституті; бабусю, яка примудрилася у 70х роках притарабанити з Польщі стільки одягу від народження до шкільного віку, що прикордонники вирішили, що мають справу з багатодітною мамою, готувала різні делікатеси і взагалі постійно дула в попу, через що мама вічно воювала з нею. При тому вона сама подаровані закордонними родичами гроші витратила на мене.
Ніхто з них всіх мене потім не попрікав.
Ms. Сама прямота• 06 сентября 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Це я вважаю правильно. Але я теж загубила телефон при перетині кордону у війну, хоча дуже уважна, а тут, навіть знаю, де лишила, коли чай пили, але повертатися в холод 4 голини пішки-ні. Але відмінністьв тому, що я сама заробила, сама загубила, дитина губить річ, яку подарували скажімо так. Більше подарунку такого нема. Можливо я б своїй купила не кнопочний, але зовсім простий.
Да я бы купила своей новый смартфон, но мне два человека сказали: пусть походит с кнопочным - может, научится относиться к смартфону бережнее. И, наверно, они правы
Сигарный шланг• 06 сентября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Ні, саме про такі випадки особисто я вважаю, що у дитини все життя попереду і вона ще наїсться морозива. Не подобається жити в обмеженнях, нехай своє життя влаштовує так щоб їх не було. В мене сестра так живе, собі каву на вулиці купити не може а дитину одягає(за прихоттю батька) тільки у фірмові речі, дитина ходить на купу гуртків(більшість з яких ненавидить). І ось трапився момент, коли грошей зовсім нема, як і батько щез з горизонту, а син не розуміє як це - одягатися у звичайні китайські чи вітчизняні речі, не їсти нутелли, не купувати собі смаколики по дорозі. І ні, йому маму взагалі не шкода, він тепер не може зрозуміти що тепер все так, він вже звик що все тільки для нього.
Не знаю, я свою балую, тоже ее интересы чаще в приоритете, но при этом она ни разу не жаловалась когда ехали практически без вещей от войны, и потом далеко не сразу стало удобно жить стало, новые нужные вещи не сразу купили.
Наоборот сказала что поняла что раньше не ценила то что у нее было. Ей 10
Сигарный шланг• 06 сентября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
А в чем выражается любовь если не в куклах, кружках, пирогах?)
В словах: я тебя люблю? И все?
Нет, не в словах и не в кружках
Семенна Семеныч• 06 сентября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Нет, не в словах и не в кружках
А в чем?
Лукава Кішка• 06 сентября 2022
Все пишут про финансовые жертвы, а я пожертвовала собой, своим временем,как ушла в декрет 7 лет назад, так и всё, болячки, больницы, стационар, карантин, таперь первый клас дистанционка
Скоро 35, чувствую себя, той никчемой, о которой выше написали
Дочку люблю, к ней претензий нет, просто все под откос пошло в моей жизни, хотя есть ВО
Ms. Сама прямота• 07 сентября 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Смартфон нашелся
Ух ты какая Я• 07 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Смартфон нашелся
Ну так можна і на морозиво!
Ух ты какая Я• 07 сентября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
То есть?
Морозиво сходити поїсти з дитиною від радості
Ms. Сама прямота• 07 сентября 2022
Ответ дляУх ты какая Я
А, вот вы о чем. Нет, мороженое ей сейчас нельзя