Рябушка Ку• 06 сентября 2022
Чи повинна мама жертвувати своїми інтересами заради дітей?
Це не про виїзд за кордон заради дітей. А от, наприклад, купувати щось дитині, що дитина дуже хоче тоді як обмаль грошей, а мамі собі потрібно купити якусь річ. Або, наприклад, купити дитині щось смачне, а собі грошей на це пошкодувати, бо дорого.
Рябушка Ку
• 06 сентября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Не повинна. Але я така
як ви думаєте, діти це цінують?
Бритоножка• 06 сентября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Не повинна. Але я така
І дитину так привчаєте. Вона виросте і буде нещасною.
Карапулька• 06 сентября 2022
Не должна. Эти жертвы сами придумываются, потом сами в разряд ’геройств’ приписываются, потом мысли : ’я для дочери/сына все, а они....’ там по тексту дальше по-разному. Все в меру и без крайностей лучше, объясняя ребенку, что и денег может не быть, и есть важнее покупки.
тянитолкайка• 06 сентября 2022
Редко делаю в ущерб себе. Стараюсь соблюсти баланс. А вот муж может именно в ущерб себе ради детей. И я его постоянно одергиваю - говорю, что так нельзя делать.
Ватный Пупс• 06 сентября 2022
нет. и дети этого не ценят. я стараюсь соблюдать баланс и принцип мама тоже человек
Всех в сад• 06 сентября 2022
У меня под настроение. Иногда себе тихонечко мороженое куплю, потому что купить на всех денег нет. А иногда откладываю себе на ботинки осенние, а покупаю домик кукольный потому что ребенок смотрит на такой домик у подружки и слюну глотает, а у меня сердце разрывается.
КохайтесьЧорнобровi• 06 сентября 2022
По різному. Якщо дитина хоче 10ту машинку, а мамі потрібне взуття то ні. А як дитині потрібні чоботи, а грошей немає то мама зодить в минулорічних. Не вийде щоб зовсім чиїсь інтереси були на першому місці.
Ms. Сама прямота• 06 сентября 2022
Иногда да. В зависимости от того, что нужно ребенку, и что мама хочет купить себе
Ms. Сама прямота• 06 сентября 2022
Ответ дляВатный Пупс
Ценят
Семен Семеныч• 06 сентября 2022
Ответ дляРябушка Ку
як ви думаєте, діти це цінують?
Нет, не ценят
соева-сысоева• 06 сентября 2022
Ні, саме про такі випадки особисто я вважаю, що у дитини все життя попереду і вона ще наїсться морозива. Не подобається жити в обмеженнях, нехай своє життя влаштовує так щоб їх не було. В мене сестра так живе, собі каву на вулиці купити не може а дитину одягає(за прихоттю батька) тільки у фірмові речі, дитина ходить на купу гуртків(більшість з яких ненавидить). І ось трапився момент, коли грошей зовсім нема, як і батько щез з горизонту, а син не розуміє як це - одягатися у звичайні китайські чи вітчизняні речі, не їсти нутелли, не купувати собі смаколики по дорозі. І ні, йому маму взагалі не шкода, він тепер не може зрозуміти що тепер все так, він вже звик що все тільки для нього.
ОдинРазНадетое• 06 сентября 2022
Купувати з останніх грошей вважаю що ні.
Але звичайно має жертвувати, підлаштовуватися, намагатися дати більше... баланс має бути.
Добрая феечка• 06 сентября 2022
Якщо така ситуація, то саме цим і поступаюся. Але не вважаю це за жертву. Мені приємно бачити щасття в очах своєї дитини. Додам, що донька нічого не хоче, і дуже часто відмовляється від своїх бажань, коли розуміє, що то-задорого.
Как нефиг делать• 06 сентября 2022
Мама тоже человек! Удивительно но это так.
Если денег нет, то покупки очень урезают. И необходимость покупки тоже очень необходимо обоснование что маме что ребенку.
Скажу что жертвенность никто не ценит ни дети, ни родственники ни родители ни мужья.
Только когда ты сможешь себя ценить только тогда тебя будет ценить окружающие.