СноваЗдорова• 06 сентября 2022
а вы верите в психосоматику?
очень болит шея и спина. Прям жуть, давно так не болело. И как раз в период, когда есть проблемы с поддержкой,
Намакушка• 06 сентября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Мрію бути пофігістом, бо сама себе заганяю. Там де варто всратися, плюнути і розтерти то я переживаю, аж в грудях зжимає.
сестра)
Ждун с Нибиру• 06 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Так. Мала таке собі і бачила як здорова людина себе у труну поклала
Ого , а як проявлялося ?
Вареный лук• 09 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
В мене була чесотка якої небуло, багато шкоди собі наробила, кожен прищ в мене був коростою, поки дерматолог не відправила до психіатра, аналізи всі були хороші
А людина та, ну їй дуже не вистачало уваги, вона найменшу неприємність перетворювала на кінець світу, сама себе крутила ну і так далі.
Насправді прикладів багато, іпохондрія це реальна важка хвороба
Дякую, що поділились