кнопкодав• 06 сентября 2022
Что значит «безкоштовний показ» на шафе?
Что значит «безкоштовний показ» на шафе - 2?
Эти значит; что объявление покажут двум людям?
Кредитная• 06 сентября 2022
бесплатный показ- это уже то что шафа показала. рекламные показы- доп за ваши деньги.
Мусик Пусик• 06 сентября 2022
Так, значить, що оголошення показано 2м людям - це так по грубому
Я пам´ятаю, коли за 5хв після опублікування оголошення безкоштовних показів було 500-1000, я на цей показник і уваги не звертала, він завжди був дуже великим (в середньому 20-30тис)
А зараз 2.. уявіть собі 1000 за 5хв проти 2 за пів години
Вбили чудову площадку
кнопкодав
• 06 сентября 2022
Ответ дляМусик Пусик
Вбили чудову площадку
У меня 2 показа за день уже.
Больше не добавилось