Чашечка кофе• 07 сентября 2022

Тепер вже офіційно. Ганна Маляр про військовий облік жінок

Тепер вже офіційно Міністерство Оборони Украіни.
https://www.facebook.com/100004471542280/posts/pfb...
Жодних заборон на виїзд жінкам за кордон з 1 жовтня немає.

Наразі в парламенті на рівні профільного комітету Верховної Ради доопрацьовується проект Закону «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Свої пропозиції, які серед іншого передбачають, що взяття на військовий облік жінок носить виключно добровільний характер, Міністерство оборони України раніше направило до Комітету.

Разом з тим, розуміючи, що законотворчий процес є тривалим, паралельно Міноборони, в межах повноважень, підготувало наказ, яким вчергове відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік ще на рік - до 1 жовтня 2023 року. Відповідний наказ вчора, 6 вересня, підписав міністр оборони Олексій Резніков.

Нагадую, що норма про обов’язкову постановку жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік регулюється ☝️саме законом.

Цей наказ не змінює норм чинного законодавства, але він дозволить Комітету, а потім і парламенту в цілому, доопрацювати і внести зміни до законодавства, аби врегулювати це питання.

Ми ж, в межах своїх повноважень, можемо лише відтермінувати строки. Тож, ще на рік - до 01 жовтня 2023, їх відтерміновано, а за цей час парламентарі зможуть на законодавчому рівні встановити, що військовий облік жінок відповідних професій/спеціальностей є виключно добровільним.

Робота в комітеті Верховної Ради активно продовжується. Тому, ніякої паніки і зради. Ніяких обмежень для жінок не існує.

Після прийняття відповідних змін до законодавства щодо виключно добровільного взяття на військовий облік жінок, необхідності знов і знов відтерміновувати строки наказами Міноборони ❗️більше не буде.

Як заявив Генеральний Штаб, досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби збільшувати кількість жінок на військовому обліку.
Гитаристка• 07 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
взагалі не було паніки ,але просто цікаво ким можуть забрати жінку без досвіду роботи за дипломом ?
думаю ніхто нікого не збирвся забирать, це лише до введення якихось обмежень, от яких - незрозуміло поки що. Або звичайний театр розіграли, типу вводим таке, народ плющить, всі на стресі, а тоді виходить месія від слуги народу і спасає цей самий народ.
Dzvo• 07 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Да кем угодно - убирать, помогать на кухне, кладовщиком и тд
Best hit Bonanza• 07 сентября 2022
Ответ дляГитаристка
Вот мне тоже так это видится. И ещё отвлекают от чего то важного другого, как не раз было
Invictusgirl• 07 сентября 2022
Официального документа так и не увидела
Invictusgirl• 07 сентября 2022
С 1 октября запрета нет
А 2 октября зелень издаст указ и женщин закроет в стране так же как и мужчин
Поэтому только официальный документ , а не фб
автор Чашечка кофе • 07 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Официального документа так и не увидела
Никогда указы МО не публикуют в открытом доступе
Invictusgirl• 07 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Что и требовалось доказать
Очередной развод
Жули-ули• 07 сентября 2022
Ничего не отменили, специальности не убрали,
Нет слова о добровольности !
Только отстрочили!!!!
Обратите внимание
Фернанда• 07 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
как это? приказ 313 про расширение профессий мы видим, а этот нет?
GeekTeaParty• 07 сентября 2022
Ответ дляГитаристка
Или как вариант приняли что-то другое,таро что мы узнаем позже
Invictusgirl• 07 сентября 2022
Ответ дляФернанда
Как легко обмануть народ
Жули-ули• 07 сентября 2022
Доработают ещё на худшее))))
Хотя верю все же в то, что есть инстинкт самосохранения управленческого аппарата.
И все будет ок!
GeekTeaParty• 07 сентября 2022
Ответ дляФернанда
+1000
Ю_льчик• 07 сентября 2022
Так, а что они тогда вообще меняют? Разве сейчас нет добровольного учёта женщин, если я допустим приду в военкомат и захочу стать на учёт меня не поставят?
Что то мне кажется пока у всех на слуху этот учёт, они что то свое проворачивают
Фернанда• 07 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
автор вы лукавите. приказы МО и другие приказы, как раз есть в открытом доступе, иначе как людям с ними ознакомиться?
Vikolette• 07 сентября 2022
Ответ дляАнна-3006
перенесле, еще не отменили, что-то крутят-мутят там
Министерство обороны не имеет полномочий отменять Закон Украины.
Invictusgirl• 07 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Доработают ещё на худшее))))
И все будет ок!
Та не , нифига уже не получился у нас их
И так и сяк пытаются выкрутить и дожать, а народ негодует,видит все это враньё и пишет им , в тысячах сообщений
Lennochka• 07 сентября 2022
Там советчиц ломало, одни и те же на манеже, рады хоть наконец или нет
Жули-ули• 07 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Дай бог
Все же народ не ресурс
А нация! И каждый должен это осознавать!
Анна-3006• 07 сентября 2022
Ответ дляVikolette
тем более
Цвіту і пахну• 07 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Здогадайтесь. Чоловіків ким забирають?
Invictusgirl• 07 сентября 2022
Ответ дляVikolette
В том то и дело
Потом так и скажут
Что отмена МО незаконна и 1 октября все в силе
Только они не подумали,что эта берехня может обернуться уже реальным бунтом, а не в интернете
Капитошка81• 07 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Картошку чистить, делать перевязки раненым. Полы мыть в казармах, госпиталях полевых
freedom_2015• 07 сентября 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Здогадайтесь. Чоловіків ким забирають?
на різні служби ,в мене нікого насильно на передову не забрали .А жінок цікаво куди без досвіду можна
Ю_льчик• 07 сентября 2022
Ответ дляГитаристка
Как сделать хорошо, сделать плохо, а потом как было
freedom_2015• 07 сентября 2022
Ответ дляКапитошка81
для перев´язок хоча б медсестри треба ,бо можна так зробити ,що і відрізати треба буде .
lisenok_8282• 07 сентября 2022
Мутно это всё. Учет он или есть или его нет. А то ’добровольный учет’ звучит странно
Капитошка81• 07 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Знаю харчового технолога, яка як смажить яйця, то спалює сковорідку), обов´язково! Ні дня по професії не працювала.
Так в обязанности технолога не входит жарка яичниц.
Invictusgirl• 07 сентября 2022
Ответ дляlisenok_8282
Нет никакого добровольно
Это их бла-бла в интернете
lisenok_8282• 07 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Нет никакого добровольно
Это их бла-бла в интернете
так и я об этом