ТрамвайGirl• 07 сентября 2022

Ребенок начал учить немецкий - нужен ли репетитор?

Или достаточно школы
Ноги от ушей• 07 сентября 2022
Моя пока сама. Не знаю что из этого получится

Патриоточка• 07 сентября 2022
На початках краще додати репетитора, а далі по ситуації
автор ТрамвайGirl • 07 сентября 2022
Чи дитина сама може розібратися на початку?
ДаЗдраПерма• 07 сентября 2022
В начале, может быть, но в дальнейшем лучше добавить репетитора. Немецкий легко запустить, а потом всё, как снежный ком будет.
ЯблокоРаздора• 07 сентября 2022
Как человек, окончивший школу с углубленным изучением немецкого, скажу, что в школе не выучит на нормальном уровне. Я поступала на переводчика и с репетитором поняла, что нужно учить просто ворох всего, включая грамматику.
Блины со смайликами• 07 сентября 2022
Училась на переводчика. Первые пару месяцев была как в тумане. Не понимала структуры языка. В университете без репетитора не выучила бы, так как шли просто по книге. Ребенку и подавно репетитор нужен(
Усатая полосатая• 07 сентября 2022
Якщо відверто: в 90-99% випадків вивчити іноземну лише у школі добре, майже неможливо. Хороші вмотивовані викладачі у держшколах - велика рідкість. Але навіть вони мало що можуть зробити, оскільки кількість учнів, технічні можливості і супротив батьків і школярів роблять свою справу. Як мама дитини, дуже схильної до вивчення мов, і яка навчається у спеціалізованій мовній школі, можу сказати, що навіть вона відвідує курси обох іноземних, які вивчають у школі. По-перше, там рівняються на ’середній рівень по класу’, а по-друге, забагато дітей і неможливо проводити уроки на 100% ефективно. Ну і плюс 45 хвилин на день - це мало. Навіть якщо щодня чи через день. Якщо хочете, щоб дитина вивчила іноземну мову для подальшого навчання за кордоном, то треба вивчати додатково. І обов´язкове живе спілкування з носіями. Часто і багато;-)
Лесечка49• 07 сентября 2022
Удалено администрацией...
Оченьценная• 07 сентября 2022
Все залежить від вчителя. Якщо вам пощастить з вчителем, то можна і без репетитора. Але зараз це нажаль велика рідкість. Син закінчив цього року школу з поглибленим вивченням німецької мови, має диплом в2, репетитора ніколи не було. Але нам дуже пощастило з вчителями.

автор ТрамвайGirl • 07 сентября 2022
Ответ дляЛесечка49
Удалено администрацией...
Яка ціна має бути в гарного викладача
Я Главная• 07 сентября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Зависит от учителя
Лесечка49• 07 сентября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Яка ціна має бути в гарного викладача
Удалено администрацией...
Фифачка• 07 сентября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Яка ціна має бути в гарного викладача
В гарного дешево не буде,бо він цінує свій досвід і вкладений в свої зання час
Iulia2310• 15 сентября 2022
🎁Даруємо 30 УРОКІВ німецької мови З НУЛЯ БЕЗКОШТОВНО. Запис квітневого інтенсивну з усіма конспектами та матеріалами.

За потреби надішлю посилання в приват.

Запрошуємо до нас на НІМЕЦЬКИЙ МАРАФОН 🇩🇪. Є РІЗНІ РІВНІ ДО В1. Навчаємося за серіалом, у прямих ефірах телеграм