+380 736 405 802
Хтось знає що це за номер?
Вперше бачу таку комбінацію чисел,хтось дзвонив не встигла підняти слухавку☹️Гет контакт не знає такого(
Хтось знає що це за номер?
ВЗРЫВ_МОЗГА• 07 сентября 2022
Ответ дляOlynchikkk
Я перший раз бачу саме таку комбінацію
Мне не понять, что вы имеете ввиду под словом ’комбинация’. Код оператора лайф. Пробелы ставит ваш телефон так. У меня по другому этот номер светится
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Зазвичай так
Carrie Bradshaw-Preston• 07 сентября 2022
Ответ дляOlynchikkk
Я перший раз бачу саме таку комбінацію
А що незвичного з комбінацією? Чи ви мали на увазі такий код оператора? У мене один з номерів 073 (з 2015 року).