Противоречивые новости
Ответ дляJR-88
Подумала ещё вот о чем...эти вонючие рашистские твари уничтожили своей аперацией 30% лесного фонда на востоке и юге.
Это приведет к плохим с точки зрения экологии последствиям, а отращивать все это добро 20-30 лет.
Понимаю, что на фоне гибели людей и разрушений городов на это не обращают внимание, но тоже весьма грустный факт
І звірята ж там були(
Клементина• 08 сентября 2022
Ответ дляGra_Nata
С балаклеей все хорошо. Так же как и с херсонским направлением. Я им сегодня уже краску синюю и желтую отвезла.
5 дней мои мальчики не выходили на связь. Теперь вышли. Все. В полном составе. Боевую задачу выполнили успешно и без потерь
В мене аж сльози радості на очі навернулися.
Хай береже Бог ваших котиків!! І усіх наших героїв

Ответ дляannac
а можете дать ссылку? такие видео прям до слез
Вот я вам дам название канала, не знаю как ссылку дать. Этот канал журналиста с 1+1, там всегда очень оперативно выкладывают актуальные новости без фейков. Тут его кто то советовал, я подписалась
Предпоследний пост
LudaSHOPSale• 08 сентября 2022
МИ НАСТУПАЄМО!
Слухайте, а ви розумієте що відбувається? Ми – наступаємо! Ми звільняємо наші міста і села. Ми женемо загарбника.
Я не хочу зараз перелічувати, які населені пункти уже звільнені, а які ні. Хай про це говорить Генштаб. Але вже заявлено, ЗСУ вклинилися у ворожу оборону на 50 км. Я знаю, ЗСУ ідуть вперед. ЗСУ беруть трофеї. ЗСУ беруть полонених. Від ЗСУ палають тендітні місця у всього «народа-баганосца» - до тайги і японських морів.
Скажу чесно, відтоді як наші почали наступ під Херсоном мене трясло від думки, що зараз Москва розверне наступ на іншому напрямку з метою відволікти наші резерви. Наступ на іншому напрямку справді почався. Тільки не російський, а український наступ.
Ви розумієте, що зробило командування ЗСУ? Тижнями говорилося про наступ на Херсон. ЗСУ готували грунт для такого наступу. Ворог бачив це і заганяв на правий берег Дніпра свої банди. Ворог гнав резерви на Крим. І от коли ворог зосередився на Херсонщині, ЗСУ врізали на зовсім іншому напрямку. І окупанти до наступу ЗСУ на Куп’янськ виявилися ну от повністю не готові. Вільних резервів, схоже вони не мають. І до того...
Слухайте, подивіться кого наші козаки беруть у полон? Дитячий садок і доходяги. Вам зрозуміло, що у Росії зараз з людьми? КОГО вони мусять ставити в стрій?
До речі. Під Херсоном теж нічого не завершено. Там теж іде наступ. Ми наступаємо зразу НА ДВОХ стратегічних напрямках. Запам´ятайте це відчуття.
Я не маю ілюзій. Це ще далеко не фінал. Воювати нам доведеться ще довго. Але відчуття того, що наші хлопці пихатим окупантам чавлять рило викликає радість і зловтіху. Я бачу як зраділи солдати навколо мене. В нашу здатність перемогти повірили навіть ті мої товариші, які ще вчора казали «Ну з під Києва окупанти ж самі пішли». Таке теж було. І це завершується.
Я не хочу писати, які населені пункти звільнені і що станеться далі. Хай про таке говорить Генштаб. Але я дуже хочу, аби у наших вояків все вийшло. Аби звільнили Куп’янськ. Аби відрізали постачання ворожому угрупуванню біля Ізюму. Аби...
Аби гнали ворога – та так, щоби ті вилупки дорогу забули до України.
Власне, так воно і буде. Ми наступаємо!

lenchik maha• 08 сентября 2022
Ответ дляznumi
Ваші відійшли?
Не змогли 20 крутих перців втримати 100 тисяч наркоманів?
)))
LudaSHOPSale• 08 сентября 2022
Ответ дляMozarella
Предпоследний пост
Держите
Детки с флагами!!
Ответ дляJR-88
Там была председатель суду коллаборантка.
Сука из гос бюджета получала зарплату 150-200 тыс, присягаоа Украине, но нет, русский мир ждала.
Дрянь.
Один из наиболее возмутивших меня случаев коллаборационизма.
Дрянь.
Нема худа без добра, хоч частину цих сук виявимо та виведемо на чисту воду. Легше буде налагоджувати життя після перемоги.
АлександраА• 08 сентября 2022
Ой, дівчат, а мені тут згадалося...
А чому кокошнікові про ’отвєтку’ не пишуть? Може я і помиляюся, але жодного повідомлення про це у темі немає.
Чи кокошнікові виздихають всі тут?
LudaSHOPSale• 08 сентября 2022
Ответ дляMozarella
О вот Вы выручили, а как копируется ссылка на канал? Я тыкала что то да не нашла
в канале нажимаете сообщение
потом выскакивает - че надо или копиаст или ссылка и шеринг
LudaSHOPSale• 08 сентября 2022
Ответ дляunser
У парня на фото нет кисти на левой руке?
там замазано что он держит, секрет наверное
LudaSHOPSale• 08 сентября 2022
Ответ дляАлександраА
Ой, дівчат, а мені тут згадалося...
Чи кокошнікові виздихають всі тут?
Они он пишут, на скане
Мол они не сдали. А просто это украинцы акупировпли украинский город
Olga Zelenyak• 08 сентября 2022
Пока уже российскому генштабу по классике выходить с сообщением о жесте доброй воли.
Чтобы потом все местные ждули доказывали, что российская армия просто ушла, а не получила @изды
Ответ дляrybka21
Жаловаться никто не будет на ненормативку?
Сори, уважаемые админы, но иначе не сказать.
Девочки, это пиздец.
Русня теперь смотрит не на анашенкова, а на наш Генштаб!!
Девочки, это пиздец.
Невже у них з´явилися проблески свідомості щодо того, що власне ж керівництво їм правди не каже?