Дівчата це радість, це щастя, ці відчуття не можливо передати словами, Вони наші мужні герої, наші ЗСУ звільнили Балаклію
Слава Україні, Україна обов´язково переможе
Крок за кроком ЗСУ звільняють Україну від рашистів
Black Umbrella• 08 сентября 2022
Девочки, радуемся сдержанно. Андрусив написал: все что освободили надо будет еще удержать. Ну и да, сколько людей полягло. Где эти твари на наши головы взялись, че они у себя там в говно-федерации не сдохли.
Масюсяничка• 08 сентября 2022
Ответ дляДАР и Я
Ось Ваньок що пише
Они думают что на великах быстрее смогут убежать
Чашечка кофе• 08 сентября 2022
Ответ дляДАР и Я
Ось Ваньок що пише
ГШ наконец-то официально подтвердил
Чашечка кофе• 08 сентября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Согласна, но русским для отибия тоже нужно найти силы, а с ними как раз у них проблемы
Invictusgirl• 08 сентября 2022
Ответ дляebbi
Ага ,а до этого 3000 украинцев.И попрощались.И что они там курят?Вернее чем их там всех окуривают?
Ага
Они всех убили , но придётся отступить
Ответ дляОльга_1301
Алн завжди пам’ятатимемо якою ціною!
Вчора була на кладовищі. Одна мама вся в чорному прибирала могилку з нашим прапором.
Могил багато...
Пам’ятаємо їх скільки житимемо.
Могил багато...
Пам’ятаємо їх скільки житимемо.
Іноді я чую,як кажуть,що коли на параші змііниться режим,все рівно прийдеться...Режим може й зміниться,а ті ,хто його підтримував і вимагав більше нищити українців,залишаться.Мені здається,що українці ніколи нічого русні не забудуть і ніколи їм не пробачать.І так,згодна з Вами,пам’ятати будемо скільки житимемо ми і наші нащадки
Після нашої перемоги усіх колаборантів, наводчиків і тих хто здавав позиції закрити в один амбар і підірвати. Усіх лнр-днр які взяли в руки зброю і воювали проти України зібрати разом і відрубати кожному руки по самі плечі. У звільнених містах скрізь повісити прапор України і всіх, кого від нього тошнить і тіпає, посадити в поїзд до рашки і хай чешуть туди де добре
Ответ дляBlack Umbrella
Ви правильно все говорите,але ж так хочеться порадіти.Ми стільки чекали,стільки горя від цих тварюк бачили,що просто немає сил утриматися.
Invictusgirl• 08 сентября 2022
Ответ дляirina _d
С блэк Джеком у Иркутска не сложилось. Наверное, на детских великах помчали
MandarinaS• 08 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Пусть бы ещё пуйла снесли нафиг , на раше
Там уже заворушки начинаются против него. Ждём.
Вікторія Павлюк• 08 сентября 2022
Ответ дляskunsi
Ідальні думки
Чашечка кофе• 08 сентября 2022
Ответ дляMandarinaS
Обычная ФСБшная постановка
Renesmeе 16• 08 сентября 2022
Теж читаю цілий день новини, плачу від емоцій. Безмежна вдячність нашим хлопцям героям!!!
LudaSHOPSale• 08 сентября 2022
Ответ дляdiamond_shop
радію! сльози на очах, Боже збережи наших хлопців!
Видео Балаклеи.