Daimyo• Изменено 08 сентября 2022

В Балаклії підняли Український прапор

Дівчата це радість, це щастя, ці відчуття не можливо передати словами, Вони наші мужні герої, наші ЗСУ звільнили Балаклію
Слава Україні, Україна обов´язково переможе

https://t.me/mysiagin/12970
Крок за кроком ЗСУ звільняють Україну від рашистів
Масюсяничка• 08 сентября 2022
❗️ВСУ прорвали оборону позиций 20-й мотострелковой бригады российских войск у Посад-Покровского в Херсонской области и ведут наступление, — сообщают рашистские военные СМИ

ВСУ сегодня в ударе.

🇺🇦Украина Online | Подписаться
natapril• 08 сентября 2022
Ответ дляОльга_1301
Алн завжди пам’ятатимемо якою ціною!
Вчора була на кладовищі. Одна мама вся в чорному прибирала могилку з нашим прапором.
Могил багато...
Пам’ятаємо їх скільки житимемо.
Ця пам´ять назавжди.
znumi• 08 сентября 2022
Ответ дляFilomena
Фсё по плану
Хороший у них план.
Забористий.
kanareyka_tweety• 08 сентября 2022
Ответ дляok1904
окремий цвинтар буде за містом ... землю виділяють...передмісття Києва
І всіх ексгумуватимуть з інших місць? Думаю, мало які родичі погодяться
MandarinaS• 08 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Обычная ФСБшная постановка
Та не. Оказалось, что в ходе ’спецоперации’ жертвы и потёри все же есть 🤣
znumi• 08 сентября 2022
Ответ для--Мята-
коли вже будуть добрі вісті із Запорізького напрямку? вже не дочекаємся звільнення від цієі нечисті
Ну Вам як мед, то й ложкою. ))
Все буде Україна, маймо трошки терпіння!
znumi• 08 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Точно, а теперь они бегут и попутно высматривают место, где им удобнее будет получать звездюлину от наших)
Ага, або подохнути в більш фотогенічній позі на фоні красивого пейзажу.
natapril• 08 сентября 2022
Ответ дляskunsi
Після нашої перемоги усіх колаборантів, наводчиків і тих хто здавав позиції закрити в один амбар і підірвати. Усіх лнр-днр які взяли в руки зброю і воювали проти України зібрати разом і відрубати кожному руки по самі плечі. У звільнених містах скрізь повісити прапор України і всіх, кого від нього тошнить і тіпає, посадити в поїзд до рашки і хай чешуть туди де добре
На примусові найважчі роботи за похльобку, хай відробляють за свій ’руцкиймир’.
natapril• 08 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Пусть бы ещё пуйла снесли нафиг , на раше
О, це б був апофеоз
natapril• 08 сентября 2022
Ответ дляFilomena
Фсё по плану
Та канешна, очередной жест доброй воли с отрицательным наступлением.
Kvitkaliliia• 08 сентября 2022
Люблю таке читати)
ok1904• 08 сентября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Я думаю для відносно місцевих
LudaSHOPSale• 08 сентября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Люблю таке читати)
В топ Балаклее ще викладали масу
Це просто празднік
Kvitkaliliia• 08 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
В топ Балаклее ще викладали масу
Це просто празднік
Чекатимемо гарних новин з півдня)
ДАР и Я• 08 сентября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Чекатимемо гарних новин з півдня)
Вже вище написали, пост 61