Україна понад усе!• 09 сентября 2022
Кде купить/заказать хорошие мужские боксеры?
Все время покупала в Нексте, но кадется выбор становится все хуже и хуже и качество уже не очень нравится.
Где еще смотреть?
Руда ліса• 09 сентября 2022
MAN´s SET - український бренд. У чоловіка вже 1.5 роки,замовляла різні моделі. Якість дуже гарна,колір,пошив. Вони ще й анатомічні ,але то так ,як особливість. Порівняти можу з Armani,boss, Mustang-нічим не гірші.