Раздражевская• 09 сентября 2022
Топпер. Можна замість матрасу чи тільки поверх?
Є диван з тонким матрасом. Думаю, що поперек болить із-за цього. Купляти ліжко поки не хочу. Чи є смисл купити якісний топпер? Він забезпечить зручне положення під час сну?
Одна_на_всей_планете• 09 сентября 2022
О, как мне это знакомо)) , сначала мы купили топпер, потом мы купили матрас, в итоге я продала диван и купила кровать))
Раздражевская
• 09 сентября 2022
Ответ дляМаТраСы
поперек на вашу думку болить із-за чого конкретно? із-за дивану з топпером?)
Диван розкладається, і на металевій сітці лежить матрас см. 5-6, шось типу поролону. Тобто нормальної твердої основи, як такової немає
Раздражевская
• 09 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
На диван достаточно топпера, они как раз для этих целей
Трохи не такий диван, знімається верх, розкладається, і на пружинну сітку матрас.
Ответ дляОдна_на_всей_планете
нажаль,диван штука специфічна і не всим підходить.
є фабрики, де можна регулювати м який шар. комусь везе,і сидять і сплять комфортно. а так, то часто,або комфортно спати або сидіти без швидкого руйнування м яких шарів
Раздражевская
• 09 сентября 2022
Ответ дляМаТраСы
зробіть нормальну основу, покладіть туди матрас пружинний або без.
Тобто краще замінити матрас, а не на існуючий покласти топпер?
Раздражевская
• 09 сентября 2022
Ответ дляМаТраСы
ну звісно, на що ж там класти?)
А ви де знаходитесь?)