рукиЖимолости• 09 сентября 2022
Стоп мобінг: в Україні збираються ввести штрафи за цькування на роботі
Що про це думаєте?
Мама девчонок• 09 сентября 2022
Думаю, що питания не у штрафах. Таких співробітників потрібно звільняти.
рукиЖимолости
• 09 сентября 2022
а якщо це власник компанії і керівник, то як його звільнити?
Доставучая• 09 сентября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Я за 3 роки не бачила жодного штрафу за булінг. Ні, два. Оце рівень
Чёрти Шо• 09 сентября 2022
Думаю, що це не допоможе. Бо мобінг часто застосовують керівники, до яких неможливо застосувати хоч якісь міри
Стетоскопуло• 09 сентября 2022
А наш керівник каже співробітниці на яку наїжджає її колега-керівник відділу - то ваше начальство, слухайте її
Я б такое не носила, но продаю• 09 сентября 2022
У нас есть разные штрафы только особо не работаю. Напримар за дискреминацию по возрасту вы подаете, надо еще доказать и в итоге работадатель платит штраф государству. Мало кто будет заморачиваться.
А тут еще докажи, что не так относятся.
Мама девчонок• 09 сентября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Булінг на робочому місці - адміністративне правопорушення. Співробітник має право написати заяву в поліцію. Це, як спосіб покарати керівника.
Звичайно, якщо ви працюєте безпосередньо на власника і саме він вас булить, звільнитися - це вихід з положення. Але заяву в поліцію я все одно написала би.
Мама девчонок• 09 сентября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Якщо в компанії є HRи, звернутись за допомогою можна до них.
Звертатись зі скаргою до вище стоячого керівництва краще за допомогою електронного листа з проханням провести службове розслідування з приводу булінгу на робочому місці. На письмові звернення не мають право не реагувати. У випадку, якщо дійде до суду, вона зможе використовувати переписку на свою користь.
Нехай ваша співробітниця пояснить керівництву, що вона має право подати заяву в поліцію з приводу булінгу на робочому місці.
Це капець мати таке недолуге керівництво:(
Выступаю Я.• 09 сентября 2022
Что это смешно. Пусть сначала с выполнением КЗоТ разберутся, а потом уже новое придумывают
Выступаю Я.• 09 сентября 2022
Ответ дляМама девчонок
Такого сотрудника-жаловщика просто заставят уволиться. Создать невыносимые условия труда очень легко 🤷🏻♀️
Мама девчонок• 09 сентября 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Якщо співробітницю булять, то умови праці вже є неприйнятними. Можна мовчки терпіти, а можна діяти. Жалітись також потрібно правильно. Вона пожалілась на словах - її відправили лісом. Нехай спробує написати листа. Як правило, такий підхід не дає можливості відмахнутися від проблеми.
Я буквально місяць тому звільнила одну керівничку за булінг підлеглих. Але ці підлеглі написали відповідні скарги на ім´я генерального директора.