Не куру• 10 сентября 2022

Потрібна порада (вступна компанія)

Доброї ночі, всім
Дівчата, у мене дитина вступала у вищий навчальний заклад, там був конкурс, нам пообіцяли що 100% вона пройде у неї дуже хороші бали, але стало відомо сьогодні, що вступили навіть з меншими балами, а моя дитина ні, ми відмовилися від інших навчальних закладів, а тепер ми ніде
Дитина в істериці, вона дуже сумлінно готувалась до всього , мені навіть важко уявити що може бути ...
Дайте будь ласка пораду
Форточка с диоптриями• 10 сентября 2022
А вернуть документы в другие вузы нельзя?
Льготники что-ли поступили?
Какая специальность?
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Льготники что-ли поступили?
Какая специальность?
Нас на минулому тижні запрошували в Шевченко, я їм телефону і сказала что ми чекаємо , вони мені сказали потрібно вибирати або або

Я просто в шоці у мене руки тремтять
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Льготники что-ли поступили?
Какая специальность?
Ми хотіли на маркетинг, але нас взяли на фінанси , сказали що можна на 3 курсі перевестися на іншу спеціальність
Форточка с диоптриями• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Так взяли все ж таки?
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Так взяли все ж таки?
Шевченко так, але ми не принесли документи, тому що чекали на результати конкурсу, в нас забрали доки на конкурс, і потрібно було або забирати або залишатись, оскільки нас завірили що все буде ок, ми залишили доки на конкурсі

А сьогодні на сайті заявились результати і дитина у мене в істериці: і ми ніде
Пыхтелка• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру

Так Вы сами ждали у моря погоды. Теперь контракт или поступление на следующий год.
Никаких гарантированно не бывает при поступлении, ну если Вы конечно не имеете связей там
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Так ми на контракт і хотіли
Пыхтелка• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Так ми на контракт і хотіли
Вы серьёзно? Как то с трудом верится, что на контракт прямо такие очереди желающих и они от денег отказываются.
Обратитесь в другие ВУЗы, куда документы подавали
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Якщо чесно; я сама в шоці, як таке може бути і для чого тоді вуз приймає документи
якщо не візьме всіх

Платити там 40, 000 грн в рік, сума навіть для нас завелика, але ось як сталося

В інших вузах недобір, а тут
Майская киска• 10 сентября 2022
Озвучте второй вуз, в который вы ждали конкурс?
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
якщо не візьме всіх

В інших вузах недобір, а тут
А какой конкурс на контракт? Всегда ж было так что проплачиваешь и они сразу зачисляют.
Вот видимо кто был пошустрее - те проплатили и их зачислили, хоть и баллы меньше. А вы ждали непонятно чего....
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Оплата після зарахування, а не до
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляМайская киска
Для чого?
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Якщо чесно, я сама не розумію який може бути конкурс і для чого
головне, щоб балів вистачило
Майская киска• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Для чого?
Потому что недоговариваете. История неполная. И страна должна знать своих героев, вуз, который обещает. Заметила что вы так возмущены, а ни разу название не написали.

Чего вы боитесь?
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляМайская киска

Чего вы боитесь?
Мені не потрібний розголос ВУЗу що він обіцяє а тут так склалось
Мені потрібна порада як бути далі якщо така ситуація
Майская киска• 10 сентября 2022
А, ну ждите, секретная вы наша
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляМайская киска
А, ну ждите, секретная вы наша
Дякую Вам за пораду
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Оплата після зарахування, а не до
Ви в них питали?
Я впевнена що ’до’. Бо ’зарахування’ це треба видати документ ’наказ про зарахування’. А як його видати коли люди ще не проплатили? Вони напишуть наказ, а потім пів списку просто не прийдуть і не заплатять. Так шо я впевнена що спершу платите по квитанції, а потім вас включають до наказу про зарахування.
Це бюджетників одразу зараховують - бо за них платить держава.

Вам треба було підійти та сказати що ви вже готові проплатити контракт, і тоді вашу дитину точно би зарахували.
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Ви в них питали?

Вони видали квитанцію, але сказали що оплата після зарахування
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Тоді дуже дивно
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Тоді дуже дивно
В тому то і справа, що не зрозуміло як так сталося

Ти паче що у дитини 184 бали, а зараховані абітурієнти у яких 156 балів на контракт
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Ви в них питали?

Щодо бюджетників то ні, в них також конкурс, а потім вже йде зарахування
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Це само собою. Звісно в бюджетників конкурс. Конкурс і потім зарахування.

А в контрактників перед зарахуванням має бути проплата контракту, а вже потім зарахування.
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант

Запитували делька разів, сказали після того як закінчиться конкурс
Тим паче зараз дивлюсь додались контрактні місця там де раніше були тільки бюджетні

Я вчилася на контракті багато років назад тоді було так само, мені сказали що так ми вас зараховуємо, ось Вам квитанція після оплати прийдете

Єдине не було конкурсів, були вступні екзамени і все
А зараз так все складно

Не знаю що робити далі
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру

А зараз так все складно

Не знаю що робити далі
У вашому інівері вже зайняті геть всі контрактні місця? Вам прямо так і сказали - що вже все зайнято і ви на контракт ніяк не проходите?
Ви їм дзвонили питали це?

Я ось дивлюсь на сайті ’вступ інфо’, наприклад універ Шевченко маркетинг там є 59 контрактних місць, а зараховано тільки 17 контрактників. Тобто ще повно вільних місць, і це топ-універ.
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Ви їм дзвонили питали це?

Ні , нам так не сказали, моя дитина слідкує за списком вступу( я не знаю як правильно називається) 10 вересня нам сказали буде зарахування слідкуйте за інфо, сьогодні о 3 годині ночі моя дитина вибігає в кімнату в істериці що вона пролетіла показує мені інфу що всі перед нею і після неї вже зараховані там написано, а у неї рекомендовано до конкурсу тобто статус не змінився
Місць всього 60 ми перерахували у всіх у кого статус змінився зараховані їх 60 чол
автор Не куру • 10 сентября 2022
Дзвонити буду сьогодні, чекаю відкриття вузу
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
То ви дзвонили в універ чи ні? Подзвоніть сьогодні в запитайте. Мождиво ще все ок і вас дозарахують. Обов´язково подзвоніть!

Скільки там котрактних мість? Ви рахували скільки людей відмічено ’до наказу’, і чи вони зайняли всі контрактні місця?
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант

Нам сказали чекати 10 вересня, це сьогодні
26 контрактних місць і вони на даний момент вже зайняті так написано