Не куру• 10 сентября 2022

Потрібна порада (вступна компанія)

Доброї ночі, всім
Дівчата, у мене дитина вступала у вищий навчальний заклад, там був конкурс, нам пообіцяли що 100% вона пройде у неї дуже хороші бали, але стало відомо сьогодні, що вступили навіть з меншими балами, а моя дитина ні, ми відмовилися від інших навчальних закладів, а тепер ми ніде
Дитина в істериці, вона дуже сумлінно готувалась до всього , мені навіть важко уявити що може бути ...
Дайте будь ласка пораду
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Нам сказали чекати 10 вересня, це сьогодні
26 контрактних місць і вони на даний момент вже зайняті так написано
От халепа((
Все одно подзвоніть уточніть. Може пощастить.
автор Не куру • 10 сентября 2022
До наказу такого немає на даний момент
Буду телефонувати, дочекаюсь 10 години
Дуже дякую Вам за поради і підтримку
Обов* язково відпишуть
Зяблик протестант• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
До наказу такого немає на даний момент
Буду телефонувати, дочекаюсь 10 години
Дуже дякую Вам за поради і підтримку
Обов* язково відпишуть
Якщо по телефону вам скажуть що тут точно прольот - то поздвоніть в усі універи куди подавали заявки. І в той шевченко знову подзвоніть, дарма що ви відмовлялися раніше. Бо скоріш за все там ще є повно вільних контрактних місць і можна буде зарахуватися.
Гу го гу го гу• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Якщо чесно; я сама в шоці, як таке може бути і для чого тоді вуз приймає документи
якщо не візьме всіх

Платити там 40, 000 грн в рік, сума навіть для нас завелика, але ось як сталося

В інших вузах недобір, а тут
А вы следили за конкурсом на вступ инфо? И на сайте самого вуза? После статуса рекомендовано надо следить, кто впереди вас подал оригиналы. Такого не может быть , что бы с меньшими баллами чем у вас прошли, а вы нет. Когда мои дети поступали мы сами следили за информацией на сайтах вузов,и до оглашения официальных результатов знали, куда прошли
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Так само, дочка майже цілодобово слідкує, а результати стали відомі сьогодні і ось такі
Саме цікаве що перед нею і після неї зараховані а вона ні
Слава Українi• 10 сентября 2022
Ответ дляПыхтелка
Вы серьёзно? Как то с трудом верится, что на контракт прямо такие очереди желающих и они от денег отказываются.
Обратитесь в другие ВУЗы, куда документы подавали
А вы думаете все ща ганицу ломанулись без знания языка?
Паспортный стол• 10 сентября 2022
А оригиналы документов вы им привезли? Если да, то статус ’до наказу’ будет указан и внизу +.
Приказов на зачисление было несколько. Но уже 10 число, а с 12 начинается учеба...
По поводу оплаты. Приемная комиссия подаёт списки в планово-финансовый отдел, заключается договор и в течение 5 дней вы должны оплатить контракт.
А вообще они не имели права вам что-то обещать. Кто-то в приемной комиссии за эти слова очень может получить. Звоните им выясняйте почему так получилось и говорите, чтобы дали номер телефона приемной ректора или первого проректора, вы будете жаловаться. Они оооочень этого боятся. И скажите в министерство образования позвоните. Они сразу забегают.
Я работаю в Вузе, знаю.
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Паспортный стол• 10 сентября 2022
Не расстраивайтесь раньше времени, выясните все сначала, может не все так плохо.
Если что в некоторых вузах есть дополнительный набор в ноябре, но кажется только для заочников. Можно год отучиться и попробовать перевестись на стационар со 2 курса. Но надо спрашивать, будут ли места.
Кусочек Сыра• 10 сентября 2022
Авторе, йдете сьогодні в приймальніу комісію з документами і готовністю оплатити контракт.
Говорите, що бали вашоїї дитини вищі, ніж останніх в рейтинговому списку та вимагаєте прийняти документи.
Головне, щоб офіційні дати дозволяли це зробити.

Так щороку. Беруть всіх, хто оплатить, а потім приходять з вищими балами и стають на ’своє місце’.

Сподіваюсь, що Ви написали правду і бали дитини дозволяють стати вище в списку, ніж ті, хто подали документи.
Тому що такі бали в цьому році не надто високі, приблизно, як у минулому 160. Легкий тест був цього року. Одних 200-бальників сотні.

Якщо б написали вуз та спеціальність - було б простіше дати пораду.

Ще зайдіть на ФБ група Вступ 2022 і там попросіть пораду - відповідають і батьки в схожих ситуаціях і члени приймальних комісій
Фокус-Покус• 10 сентября 2022
Що значить пообіцяли? Результати автоматизовані. Чи ви через свої канали рішали?
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Я работаю в Вузе, знаю.
Я Вам розкажу як було:
Дочці зателефонували 1 числа і сказали що вона допущена до конкурсу, щоб привозила документи, на наступний день доки ми привезли, зразу підписали договір контрактний, але нам договір не віддали, сказали після зарахування, нам дали квитанцію і сказали чекати 10 вересня, начебто це на майбутнє після прийому потрібно оплатити( перепитали делька разів)

Але доки зразу я не віддала оскільки до мене підійшла студентка яка була в приймальній комісії і сказала що не потрібно їх здавати, начебто після зарахування, слідкуйте за списком, дочка відкрила списки електронні, а ПІБ її так і не з’ явився, але на наступний день чоловік відвіз доки оригінали голові комісії напряму ( до того часу я додзвонилася до приймальні і вияснила. в чому справа, оскільки в день подачі документів було дуже багато абітурієнтів) йому також сказали немає чого турбуватись все буде добре у дитини бали хороші, чекайте 10 вересня , документи прийняли
І ось 10 вересня і з 3 годин ранку така ось історія трапилась
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляКусочек Сыра

Я пишу правду дитина набрала 184 бали, зразу подавали доки на контракт тому в цей вуз дуже хоче вступили , вона готувалась 2 роки, це і сльози, і вибачте кошти на репетиторів, потім стало відомо, що замість англійської мови буде історія, війна почалась, розпач і все таке
І ось такий момент ( не хочу писати фінал)
Я пишу і у мене руки тремтять , дитину заспокоюю , а сама тримаюсь з останніх сил
Якийсь розпач , ну як так
Фокус-Покус• 10 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Я работаю в Вузе, знаю.
Вот и не понимаю что значит обещали....
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляКусочек Сыра

Дуже дякую
Зараз знайду цю групу
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляФокус-Покус
Автоматичні, але Ви мене вибачте 156 балів і 184 бали Ви вважаєте це однакові бали і умови?
Фокус-Покус• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Значить вони проворніші. Занесли документи, оплатили. А ви чекали..
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляФокус-Покус
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляФокус-Покус
а як оплатити навчання коли на руках немає договору
Петросянша• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Так ми на контракт і хотіли
Господи, что ж за специальность такая?
Петросянша• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Мені не потрібний розголос ВУЗу що він обіцяє а тут так склалось
Мені потрібна порада як бути далі якщо така ситуація
Вам написали: поступать на следующий год или пытаться узнавать в других универах.
Петросянша• 10 сентября 2022
Ответ дляМайская киска
А, ну ждите, секретная вы наша
Наверное, Могилянка кинула.
Петросянша• 10 сентября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Ви в них питали?
Я впевнена що ’до’. Бо ’зарахування’ це треба видати документ ’наказ про зарахування’. А як його видати коли люди ще не проплатили? Вони напишуть наказ, а потім пів списку просто не прийдуть і не заплатять. Так шо я впевнена що спершу платите по квитанції, а потім вас включають до наказу про зарахування.
Це бюджетників одразу зараховують - бо за них платить держава.

Вам треба було підійти та сказати що ви вже готові проплатити контракт, і тоді вашу дитину точно би зарахували.
Бред. Сначала наказ, потом оплата.
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Я работаю в Вузе, знаю.
Учеба начинается с октября
Ряженка• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Так ми на контракт і хотіли
Езжайте и названивйте в те вузы, куда подавали на контракт. Вполне вероятно, что кто-то откажется и появятся места. Чтоб вас имели в виду.
Кусочек Сыра• 10 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Я работаю в Вузе, знаю.
Авторе, Вам тут все вірно написали
Минулого рогу син вступав в на рейтингову спеціальність, серед контрактників теж були такі ситуації. Вирішували так, як Вам в цьому коментарі написали
Пыхтелка• 10 сентября 2022
Ответ дляСлава Українi
А при чем тут ломались за границу. У всех знакомых дети на контракт пошли вообще без проблем, ни одному не отказали. Поэтому верю с трудом,тем более с нормальным зно и тем более специальность не прямо там топовая
БезникаЯ• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Нас на минулому тижні запрошували в Шевченко, я їм телефону і сказала что ми чекаємо , вони мені сказали потрібно вибирати або або

Я просто в шоці у мене руки тремтять
Так, в Шевченка недобір. Нам теж пропонували. А навіщо ви відмовлялися заздалегідь? Можна було почекати, коли будете прийняті до одного із вибраних, а потім відмовитись.
автор Не куру • 10 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
В шевченка потрібно було везти документ , яких у нас немає оскільки вони в іншому вузі на конкурсі
Я подзвонила і запитала, відповідь була що або Ви привозите зараз або все
Пыхтелка• 10 сентября 2022
Ответ дляНе куру
якщо не візьме всіх

В інших вузах недобір, а тут
Обратитесь в другие, куда документы подавали даже попробуйте в те, куда не подавали. И если не секрет, что за ВУЗ такой прибаханный, договор подписали, счёт на оплату дали, но не зачислили...