Daimyo• 10 сентября 2022

Дівчата це якесь знущання((

Тільки що зайшла до особистого кабінету Нафтогаз України і була шокована.
В мене там з´явилася скажена заборгованість станом на 10.09.22 року, на суму - 1 841.04 грн.
Хоча я кожного місяця з травня, як тільки змінився постачальник з 1 по 5 передаю показники лічильника оператору ГРМ.
Та сплачую за газ, за новим особистим рахунком, який отримала від Нафтогаз.
Як вони можуть так знущатися, не розумію 🥺
Додаю скріншоти того що вони зараз роблять з українцями, на фоні того що в Україні відбувається.
Не розумію що можна зробити, та як позбавитися цієї заборгованості 🥺
Без анонімів, пробачте.
Mikulishna• 10 сентября 2022
то вам до Нафтогазу треба звертатись, хай пояснюють звідки такі нарахування
Свята• 10 сентября 2022
А сюда зачем это нести? Позвоните и сверьтесь с ними
parele• 10 сентября 2022
Зрадавсепропало.
Звоните на горячую линию и все выясняете.
ku4eravaku4erava• 10 сентября 2022
А в квитанциях не было долга?
luda-00• 10 сентября 2022
Може показники невірні подали? В меня якось ситуація з рес була, знімаючи показники вони поплутали квартири, прийшов борг близько 2тис.
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляMikulishna
Я їм написала в ФБ месенджер, поки що відповіді від них немає.
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
А в квитанциях не было долга?
Ні, не було.
Mikulishna• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
вихідні, чекайте понеділка
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляСвята
У Вас є їх номери телефонів, в мене немає
Andririna• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Так на самом сайте есть номер телефона.
Letruaa• 10 сентября 2022
А показатели совпадают?
Andririna• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
066-300-2-888 (Vodafone)
098-300-2-888 (Kyivstar)
093-300-2-888 (Lifecell)
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляluda-00
Все вірно передавала з фотофіксацією, тому помилки бути не може.
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляAndririna
Так на самом сайте есть номер телефона.
Дякую.
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляAndririna
066-300-2-888 (Vodafone)
098-300-2-888 (Kyivstar)
093-300-2-888 (Lifecell)
Дякую.
Andririna• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Дякую.
Будь-ласка!
ksusha1155• 10 сентября 2022
Це скажений борг?
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляLetruaa
А показатели совпадают?
Так, все співпадає.
ARAIL• 10 сентября 2022
Они всегда так делали. Находите адрес Нафтогаза в в своем городе и шлете им заказные письма с уведомлением о вручении. Дескать, так и этак, с какого потолка вы нарисовали эту цифру. И так же шлете эти письма на электронку, где они, иногда, будут вяло отвечать. Они нам в прошлом году нарисовали долг около 8 тыс, хотя счетчик, контролёр постоянно приходил и платили вовремя. И я их зае.ла писаниной, чтобы объяснили, откуда это появилось. В один день, задолженность просто пропала из кабинета.
znumi• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Там написано, що спожито 275 кубів - це співпадає з Вашими показниками?
Якщо ні, то ось звідси і йде якась помилка. Виясняйте, звідки ті куби взялися.
Andririna• 10 сентября 2022
Ответ дляksusha1155
Це скажений борг?
Все в сравнении.
Для кого-то - да.
Immelstorn• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Якщо ваші дані в базу вносить жива людина своїми рученятами (а це так і є) - то можливість помилки залишається завжди.
Може на цифру одну помилились, та не звернули увагу
znumi• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Так, все співпадає.
Еммм... так якщо показники правильні, то що не так?
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляksusha1155
Це скажений борг?
Для мене зараз так мама сильно хворіє, тому багато грошей йде на ліки
ksusha1155• 10 сентября 2022
Ответ дляAndririna
Все в сравнении.
Для кого-то - да.
Сорі, згадала, що це ще не зима, бо там такі цифри, що ті 1800 автора, то ще квіточки...
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляARAIL
Дякую за пораду та підтримку.
ksusha1155• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Бажаю найшвидшого виздоровлення вашій мамі! Напевне тут людський фактор, мені водоканал перераховував пару разів, теж вносили цифри невідомо звідки. В понеділок подзвоните їм і все виправлять. Не переживайте
ARAIL• 10 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Дякую за пораду та підтримку.
Все будет хорошо, не нервничайте.
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляznumi
Дякую, буду з ними розбиратися.
автор Спогад • 10 сентября 2022
Ответ дляznumi
Нарахування зайвих кубів, я користувалася лише газовою плитою в серпні місяці, сплатила їм більше ніж використала газу, а вони мені віддячили