Ливочка• 10 сентября 2022

135000 грн за недільний табір в наметах

Я вже звикла до цін в Британії, але трошки в шоці
sonechkook• 11 сентября 2022
Хоча, Ви ж трішки у шоці, то все ок, хизуйтеся далі

lenakarp• 11 сентября 2022
Меня вообще бесит ребенок -хочет, мало ли что он хочет. На каникулах пусть работает на свои хотелки,
Сыну покупаю только по минимуму самое необходимое,хотя ребенок очень хорошо разбирается в астрономии и компьютерах
Но баловать никогда
Елена1265• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Ви серйозно?
А я звідки з 2 дітьми тікала?
І тут ці гроші - копійки
В мене оренда з комуналкою 1350
Я же пишу - не понять вам 🤷🏻‍♀️
sonechkook• 11 сентября 2022
Ответ дляlenakarp
Но баловать никогда
Ви що, дитинство одне, пролетить і не помітиш, дітям - все найкраще! Навіть місячну зарплатню за тиждень. Це ж копійки тут
автор Ливочка • 11 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Я же пишу - не понять вам 🤷🏻‍♀️
Та вам теж.
Не зрозуміти.
lilyD• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Мене це турбує, от в питаю у адекватних
Що конкретно вас турбує?
Курс фунта до гривні?
Бо решту питань ви можете вирішити в колі сім’ї або написати заяву
lilyD• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Ви серйозно?
Одна з двома дітьми. Працюю, орендую дім...ну таке
Тут ці 2700, як у нас 10000 грн. Ви на них сильно похизуєтесь?

Дівчата, розширюйте кругозір
Дякуємо, що розширюєте нам кругозір)
То було дуже пізнавально)
Дізнатися про ваш шок))
Letruaa• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Та вам теж.
Не зрозуміти.
Нам не понять трату в 3,5 тысячи долларов за неделю сейчас, сидяв Украине
автор Ливочка • 11 сентября 2022
Ответ дляlilyD
Що конкретно вас турбує?
Курс фунта до гривні?
От вказівок ваших тут не вистачало.
Наступного разу буду дозволу питати.
Бо тут можна тільки про брови, губи, коханців в тд

lilyD• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
От вказівок ваших тут не вистачало.
Наступного разу буду дозволу питати.
Яких вказівок?
Підтримую з вами розмову
Ви ж не для того тему створили, щоб своїм шоком поділитися ?))
Mammoth• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Ви серйозно?

Дівчата, розширюйте кругозір
А що саме в Англії вдесятеро дорожче?
Ю_льчик• 11 сентября 2022
Британская осень позволяет отдых в палатках да ещё и детям?
Пы.сы. абсолютная дурость положить месячную зарплату на то что ребенок ’хочет’
debor_a• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Ви серйозно?
А я звідки з 2 дітьми тікала?
І тут ці гроші - копійки
В мене оренда з комуналкою 1350
Звідки тікали?
Black Umbrella• 11 сентября 2022
Ответ дляColor never seen before
Завжди є вихід не їхати і заспокоїти малу. Але якщо вам по грошах ок, то який сенс переживати скільки воно коштувало в Україні
Тю, а как же похвастаться?
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
Звідки тікали?
Киев. И тему строчила.
Color never seen before• 11 сентября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Тю, а как же похвастаться?
Ерунда какая-то вышла. За аренду платит по тамошним меркам не очень много как за дом. А лагерь за 2700 считает копейками. И это в то время как местные работающие семьи жалуются что садик 800 фунтов это дорого и требует родителей поднапрячься.
Миззери• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Яке бабло? Я тут одна. Моя зп, це копійки тут.
Чому ви всі тут такі злі?
Якщо хороший табір то ок.
А за намети, жаба давить.
Не факт что понравится
Мой сын куда не ездил везде нал и хотел что б его забрали
За эти деньги в размере месячной зарплаты я вам не советую , испортите настроение только
Alice_Sherman• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Тижневий
То мій суржик писав😂
Поинтересуйтесь организацией Skauty Europy. Мы в Польше

Мой малой выезжал на 3 недели под чешскую границу заплатила 300$
Жили в палатках.
Black Umbrella• 11 сентября 2022
Автор, а реально, в чем вопрос? В теме вы его не написали, в комментах тоже... На каком этапе у вас возникла трудность, что советовать?

lilyD• 11 сентября 2022
Прикольно виходить)
Автор створює тупу тему, розмова заходить не в той напрямок, куди б хотілося автору)
Всі, хто відписався - мають нерозвинений кругозор))
І закрити тему, щоб не позоритися, нема як…
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 сентября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Так шок у нее. Полным ходом. Потому вопроса то и нет. Да и не было. только хвастовство, расширение кругозора и говнецо и хамство в адрес тех, кто с открытым ртом не заглядывает автору в глаза, прочитав какие для нее копейки отправить дитятку в палатки.
lilyD• 11 сентября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я б радила не переводити фунти у гривні, якщо живеш вже пів року не в Україні
Але ж як тоді відчути себе алігатором?))
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А мне понравилось что 2700 фунтов (что больше средней зарплаты за месяц вообще то) в Англии это копейки. Как 10тыс в Украине. Это так мило и непосредственно
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 сентября 2022
Ответ дляlilyD
Если не переводить, то как же шокировать советчиц?
lilyD• 11 сентября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Ну як?
Своїм розширеним кругозором))
Peppermint Winter• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
КАМ
Переведиiть будь ласочка
Peppermint Winter• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
Ви серйозно?

Дівчата, розширюйте кругозір
Восхищаюсь Вами, Вы умничка 🙏🏻♥️
MashaizDusha• 11 сентября 2022
Це, певно, новий формат регулярних довоєнних тем ’Як прожити на 50000 гривень’? )) Тільки тепер блокбастер перемістився закордон, і ми чуємо бідкання про мало фунтів, доларів, франків, не вистачає на трюфеля, ботокс, лабутени...))
Олечка79• 11 сентября 2022
Казалось бы, что хотела сказать то?!
🙈
Кошка Маша• 11 сентября 2022
Ответ дляЛивочка
В мене виплат нема,я працюю з першого дня
А как с такой зп выживаете на аренде? Еще и можете отдать такую большую сумму за лагерь? Это существенная сумма за лагерь очень. Ведь британцы после налогов получают в среднем 3000-4500£