задумчивая мордочка• 11 сентября 2022
Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна
Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Фиктивная• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
В мене ядом?
Чи не з вас полилося яка вона морщиниста і обвисла?
Дива..))
так правду ж вона написала
виглядає на свій вік, нічого страшного в цьому нема
Дама с собачкой• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
What was Meghan Markle´s net worth before Prince Harry?
Before she married Harry, Meghan, 38, was said to have an estimated $5 million in the bank, according to Money.com.
На момент знайомства з Гаррі у Меган вже було 5 млн на рахунках. У Гаррі була зпл пілота за рік 45 тис, у Меган за один епізод - 50 тис. Так, у Гаррі були гроші, отримані у спадок від матері та за рахунок платників податків йому оплачували витрати на житло.
Але в плані фінансової самостійності перечитайте ще раз: 45 тис на рік проти 50тис за один епізод!
Меган би не пропала без Гаррі, це ж очевидно.
она может быть бы и не пропала. но такой бы бешеной популярности не имела. согласитесь. кем бы она была без него? бывшей актрисулькой? пусть и не бедной
задумчивая мордочка
• 11 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
так правду ж вона написала
Правду що Кейт обвисла?
Надувная пыль• 11 сентября 2022
Ответ дляТихомандражная
Она классная, да, но кто Вам сказал , что если не уколете себе ботокс, будете выглядеть как она?😂 у неё порода, это видно. А простым жиночкам хоть коли ботокс, хоть не коли- ничего не изменится .
И потом, не думаю что у неё нет регулярных косметологических процедур пусть даже и без ботокса
Ну, конечно, порода:)) отец пилот и мать стюардесса в прошлом, если не ошибаюсь. Простые люди из народа, выбившиеся в миллионеры. Благодаря родителям у Кейт высокий рост, астенический тип телосложения и правильные черты лица. Типичная англичанка - рост, худенькая, сухая кожа. Симпатичная, ухоженная женщина. Может, и вколола бы ботокс, и губы чуть-чуть:)) но протокол не позволяет.
Дама с собачкой• 11 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Хорошо, я не из пугливых и уже показывала себя. Сравните, мы одногодки. Фильтров нет, процедур нет

куда там Кейт до вас
задумчивая мордочка
• 11 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
так правду ж вона написала
Звісно нічого страшного нема.
Це нормально
Просто обвисання я не бачу
Це нормально
Просто обвисання я не бачу
Лукава_Кiшка• 11 сентября 2022
Ответ длямегамоСГ
От не треба - Філіп був реально красивим чоловіком.
Присмотритесь. Я раньше думал, что дети некрасивые пошли в Елизавету. Но, посмотрев их с Филиппом фото , поняла, что все дети похожи на него. Прямо красавцем он не был, но дети получились гораздо хуже.
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляДама с собачкой
Чому колишньою?
І вам не соромно за ’актрисульку’? Людина заробила пристойні гроші, не залежала від чоловіка чи батьків, була затребувана акторка. У неї якраз було все ок.
Надувная пыль• 11 сентября 2022
Ответ длямегамоСГ
В молодости вылитый бывший мой м.ч., только Филипп светлый, а тот брюнет:))
Фиктивная• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Правду що Кейт обвисла?
правда, а задирання підборіддя - відомий трюк) але у випадку ’живої’ зйомки не спрацьовує тек ефектно, як на фото. Але ще раз повторюсь, не бачу нічого в цьому трагічного, такий тип старіння. А от заперечувати очевидне - явно змахує на проблему у того, хто заперечує очевидне
На привозе• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Мені її дуже шкода, все життя на публіку,всі біди. І тримати обличчя і емоції все життя, все за етикетом. Мучати дітей цією публічністю із народження і доскону- це тяжкий тягар
Вона сама обрала цей шлях.
Хоча погоджуся, що постійна публічність, тримання обличчя и таке інше - це дуже важко.
Фиктивная• 11 сентября 2022
Ответ дляДама с собачкой

куда там Кейт до вас
ну так об’єктивно обличчя і шкіра набагато краще виглядають
А якби ще їй той весь догляд, що у Кейт...
Ручки-Крючки• 11 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Египетская сила
Безотносительно этой темы и ысех английских принцесс -кто вам стрижет этот ужасный рыжий горшок на голове? Вы проиграли карточный спор? это какая то эпитимья?
Зачем вы красивая женщина делаете этот кошмар??? Я вас прошу, сделайте нормальную прическу и цвет. Это ж просто капец какой то.
Надувная пыль• 11 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Вас снять с другим освещением, в повороте , нахмурившись - как ф.1, неизвестно, кто выиграет - вы или Кейт:))
Не раскрытый парашют• 11 сентября 2022
Ответ дляДама с собачкой
и что помешало спец службам повторить то же. что и с Дианой? аж ничего. не хотели б - не допустили б
Ну,Гарри не наследник,да и такой вопиющий случай вызвал бы нешуточный резонанс
Вумна вутка• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Їм на життя гроші дає Чарльз,відколи стався Мегзіт, не пам´ятаю з фонду якогого доходу але це було його рішення їх підтримувати фінансово.Вона і приблизно не є і не була відомою акторкою, так роль одного кіна а час біжить, це ж Джулія Робертс щоб говорити про те що вона була відомою акторкою,зрештою крім глядачів Форс мажорів хто чув про таку акторку як Маркл до того як вона вийшла заміж за Гаррі?100% ніхто, хто не бачив Форс мажори.А Меган така забезпечена що і по понад двох роках Мегзіту далі бігає по інтерв´ю, готує книгу з брудною білизною з життя в королівстві, вона і в королівській сім´ї то менше прожила як вже живе в Америці , якби щось значила сама давно б заробляла своїм іменем а не на імені королівської сім´ї , вже і скільки було спростувань іншими , чужими людьми її словам в інтерв´ю а вона далі ніяк не заспокоїться.Зрештою то видно і по її родинних стосунках ,які сама має з рідними.
Аль_де_Барановна• 11 сентября 2022
Мне она тоже очень нравится. Очень классная
Не думаю, что она прям несчастна от публичной жизни, она знала за кого выходит замуж, знала правила, ну и думаю они любят друг друга, поэтому все у нее хорошо
Видящие_помогите• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Порода, аристократія, це у всьому. Не буду така як вона, це 100%
Але також спробую процедури без ін‘єкцій. Спорт, пх, сон і тд. І головне спокійно прийняти вік і його зміни на обличчі!
От подобаються мені такі жінки.
Вот так и сочиняются легенды. Из Кейти-вейти, простолюдинки, Кейт Миддлтон со ’взлетающими’ юбками в породу и аристократию.
Но держится Катюха прекрасно, этого не отнять.
Исправлялочка• 11 сентября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Есть фото с другим освещением и в повороте. Но не считаю нужным выкладывать тут в теме кучу своих фоток. Морщин у меня на лице почти нет, процедур и ухода особого нет ) Это не моя заслуга, это генетика
Семен Семеныч• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Зашла на советчицу, тема про афганских женщин-рабыни, их жалко, у них нет права голоса, услуживать всю жизнь мужу и родителям...
Вторая тема в которую зашла-эта.
И здесь тоже самое))Ой, это не жизнь, нужно жить в угоду семье
Женщины
Вторая тема в которую зашла-эта.
Женщины
Рву и мечу• 11 сентября 2022
Конечно Кейт использует косметологию, просто аккуратно. В моменты, когда она беременна, видно, как выглядит лицо без уколов. Ну а фигура великолепная, Кейт очень спортивная, высокая, но при этом изящная. Вот у Камиллы ноль уколов красоты, но в естественном старении есть какой-то шарм.
На привозе• 11 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Я противник губ-ресничек, но Кейт неприятна. Очень какая-то старая (для ее возраста), пожамканная, зажатая. Меган Маркл нравится очень. Понятно, она младше намного, но мне кажется, она и в возрасте Кейт будет здорово выглядеть
Меган вообще другой типаж и смесь рас. Их сравнивать невозможно (именно по внешним данным)
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Ага, така відома акторка, що про неї ніхто не чув до заміжжя с Гаррі) Довелося фільмографію дивитися в інеті, щоб зрозуміти хто вона така. Просто ім´я її абсолютно нічого не говорило. Ну познімалась вона б ще в парі третьосортних фільмах. А далі що? А нічого. Вона не Ніколь Кідман чи Шерон Стоун. Забули б про неї дуже швидко. А так вдале заміжжя, скандали-інтриги
Популярність казкова)
Справедливості заради: навіть я про неї чула до Гаррі, а я не кіноман. Вона років 7 знімалася у популярному серіалі, про неї писали змі. Це було ДО Гаррі.
На мій погляд від цього шлюбу виграв Гаррі. Бо він без підтримки батька та платників податків жив би на 45 тис у рік :) а з жінкою живе у будинку за 14 млн. Але справа навіть не в фінансах. Гаррі такий простуватий, не хочу образити, але як ’лопух’ трохи. Він мужній, це правда. Але не інтелектуал. Йому така як Меган то за щастя насправді. Це така класична пара ’відмінниця і двієчник’. Але що б там не казали, а вони дійсно любляча пара. І оце головне.
Лукава_Кiшка• 11 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Меня всегда удивляло,когда на Диану говорили - красавица. Всё, что угодно: ухоженная, икона стиля, элегантная, шикарная. Но не красавица, ну не была она красавицей совсем. Даже на свадьбе. Она была молодой, в роскошном платье, но это не была невеста-загляденье.
Подобное мнение у меня и о Кейт. Она очень симпатичная, стройная, но уставшая, всё время какая-то уставшая.
Семен Семеныч• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Звичайно,в нас є воля. В неї- нічого окрім обов´язків. А якщо дійсно правдиві історії про її чоловіка та його коханку- це треш. А вона має ковтати це і посміхатися
Это вы эти же слова в теме про мусульманских женщин писали?)
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляДама с собачкой
Ви забуваєте, що це громадянка США. І дуже популярна. То не з британкою розправитися.
Жынси_на_флиси• 11 сентября 2022
Ответ дляГлаголица
Мені дуже подобається Кейт, стильна, стримана, впевнена в собі жінка. Ну і красуня.
Меган - хабалка, ’ із грязі -в князі’, навіть стилісти не допомагають.
Меган хабалка?
це звідки ви таке взяли, свідок приватних посиденьок Маркл?
Говорящая галограмма Чингисхана.• 11 сентября 2022
Ну вот свежее сравнение, Меган с Кейт одногодки, Кейт выглядит безупречно, даже оттенок колготок подобран безукоризненно, но как женщина тяжелой судьбы, а Меган светится.