задумчивая мордочка• 11 сентября 2022

Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна

Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
Отчебучкина• 12 сентября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Вот так и сочиняются легенды. Из Кейти-вейти, простолюдинки, Кейт Миддлтон со ’взлетающими’ юбками в породу и аристократию.
Но держится Катюха прекрасно, этого не отнять.
В пользу Кейт играют стереотипы, конечно, но в глазах обывателей она большая аристократка, чем многие внуки королевы, та же Евгения - простушка на лицо, да и большинство булочек- перекормышей, чьи фото выставляют после очередного дерби или великосветской свадьбы.
ok1904• 12 сентября 2022
Ответ дляОтчебучкина
Аристократів видає не лише зовнішній вигляд, а стиль життя. Ніколи королівські родини у світі не були близькі до простого обивателя, навіть до людей з рішми. Там стільки заморочок, як картинка так, Кейт з посмішкою і трьома нащадками не дратує, але
якби ми знали її характер, ставлення до людей, ймовірно думка про неї у багатьох була б не така позитивна.
Показушница• 12 сентября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так какие роли-то?
Вас в гугле забанили? Не способны найти страницу Википедии и прочитать фильмографию?
У кого такое было• 20 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо Кейт 50, то нормально.
Христя Орбакайте народила теж трьох, але виглядає гарно для своїх 51.
Блоге Безлєпкіна народила 4х - преурасно виглядає.
Знаю непублічних жінок, які гарно виглядають, маючи 3-4 дітей.
Лєра паше, як конь пробіжками. Правильне харчування.
Знаю її по одному форуму з 2008 року., Тоді вона ще просто фрілансер була.
Гарна жінка, супер фігура, і після 4 дітей виглядає суперово
ok1904• 20 сентября 2022
Ответ дляУ кого такое было
А це про її чоловіка?

https://www.google.com/amp/s/amp.my.ua/persons/val...