задумчивая мордочка• 11 сентября 2022

Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна

Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
Отчебучкина• 11 сентября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну, Доди аль-Файед египтянен. Они встречались и собирались, вроде, пожениться.
Вы что, египетские миллионеры только для потаскух. Не то что изменяющие принцы.
Силиконочка• 11 сентября 2022
Ответ дляРозбійник
Ні. Вона ніколи не стане королевою! Як чоловік Єлизавети ніколи не був королем!
чому, вона буде королевою-консорт, як і Каміла зараз
Отчебучкина• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Чому гуляща? На той момент вона була офіційно розлучена, зустрічалася з Доді аль Файєдом. З яким і загинула в автокатастрофі, до речі.
Так, писали, що вона була вагітна на момент аварії, це вийшло на загал після вскриття тіла. Писали, що королівська сім´я знала про те до аварії.
Ну про схожість Гаррі і працівника Дайани і досі пишуть) Знову ж таки - правди ми не дізнаємося, то їх справа.
А по мне, оба принца с лошадиными лицами Филиппа.
Коленная ложечка• 11 сентября 2022
Ответ дляФизрукая
Вона знала, на що йде, і ця роль їй подобається. Я бачу в Кейт королеву, таку, якою була Єлизавета.
Такой, как Елизавета, не будет.
В Елизавете стержень и твердый характер.
Кейт более мягкая и беспечная, она как раз жена за мужем.
автор задумчивая мордочка • 11 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Автор, я серьезно, никаких процедур и нет таких ужасных морщин в 40, и лицо не обвисло пока )
У неі також нема зморшок і нічого не обвисло. Не зрозуміло про що ви?
Може фото своє додасте?
Лама_мама• 11 сентября 2022
Ответ дляРозбійник
Ну и что? Думаете, расстроится, что не ей для парламента читки читать?
Живчик-счастливчик• 11 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Затребувана акторка? Не смішіть. Фільми з її участю можна на пальцях однієї руки перерахувати. Вона явний маніпулятор, причому дуже вмілий. Повторюся, Гаррі може і кохає. А для Меган то лише вдалий шлюб с багатьма вигодами.
What was Meghan Markle´s net worth before Prince Harry?
Before she married Harry, Meghan, 38, was said to have an estimated $5 million in the bank, according to Money.com.
На момент знайомства з Гаррі у Меган вже було 5 млн на рахунках. У Гаррі була зпл пілота за рік 45 тис, у Меган за один епізод - 50 тис. Так, у Гаррі були гроші, отримані у спадок від матері та за рахунок платників податків йому оплачували витрати на житло.
Але в плані фінансової самостійності перечитайте ще раз: 45 тис на рік проти 50тис за один епізод!
Меган би не пропала без Гаррі, це ж очевидно.
БеллаДонна• 11 сентября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
У Діани була купа коханців,але вона багато займалась благочинністю,була доброю.
Легко заниматься благотворительностью, тратя чужие деньги.
ИМХОля• 11 сентября 2022
Честно, единственная заслуга Кейт - она худая. Все. Ничего красивого, аристократического в ней не вижу. И выглядит она гораздо старше своего возраста, я не говорю, что ей нужно делать уколы красоты. Просто факт.
ЯкаКраля• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Не очікувала таких відповідей. Тут зазвичай захоплюються інакшими. Рада що є однодумці
Ви якась дуже дивна. Ви не виходите на вулицю і не бачите звичайних жінок віку +-40.
Я бачу багато симпатичних жінок які виглядають на свій вік і без всього того що ви описали - уколва, нігтів і т.д

Кейт гарна і доглянута, стильна, натуральна. Завжди мені подобалась.
Котя_люлю• 11 сентября 2022
не читала все, що написали, але!
колись дивилась історію їх кохання з Уільямом, то нема чому там заздрити, він любив потусити. Її обрав, як ’хорошу дівчинку’, яка буде терпіти. Шкода її - а не може бути еталоном жінка, яку шкода.
З іншого боку - це її вибір, вона до цьонго прагнула і досягла. Молодець.
Про відносини ’ за ручку’, то для мене більше кохання там, де його не видно. Якщо в ФБ чи соц.мережах чоловік пише жінці назагал, а не в лс, як він її кохає, то треба тікати :)
Ответ дляОтчебучкина
А что, разведенная женщина не может забеременеть от мужчины с которым живет ели он араб? А янголы только с белыми живут? Арабские миллионеры только для гулящих?
Я не знала що вона була розлучена. Я думала, що вона до смерті була принцесою і жінкою Черльза
мегамоСГ• 11 сентября 2022
Ответ дляОтчебучкина
От не треба - Філіп був реально красивим чоловіком.
Фиктивная• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
О, щойно згадала, що був скандал якийсь винесений на публіку. Я те інтерв‘ю і не послухала. Настільки вона мені не цікава жінка
така ’нецікава’, що про всі ’скандали’ знаєте змахує на знамените ’три дня і три ночі гналась за вами, аби сказати, які ви мені байдужі’
мегамоСГ• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не смішіть, яких £45 000..
Розбійник• 11 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
Я відповідала на те , що вона ніколи не стане королевою! Ми не говорили про її почуття на рахунок, розстроїться іткд!
Ответ дляФиктивная
Так знаю і то дуже загально, без конкретики, але не тому що цікавилася нею, а тому що набуло розголосу. І тут тема була в топі.
Дама с собачкой• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Насправді це зробила любляча сім´я Гаррі.
Вони не змогли прийняти американку та ще й темношкіру.
У них це традиційно. Почитайте, історію Віндзорів. У них вже були прецеденти, коли претендент на трон від нього відмовився і поїхав в америку за жінкою. Дайану, можливо (це одна з версій) вбили, бо вона була вагітна від араба, чого ніяк не могли допустити члени королівської сім´ї - брат чи сестра майбутнього короля просто не може бути ’не білим’.
Вам просто представили ситуацію саме так. Але ж у них то постійно повторюється...
ну и? если б не могли - то и не приняли б
Лама_мама• 11 сентября 2022
Ответ дляРозбійник
Елизавете тоже не светило как бы. Но так сложились обстоятельства, кто погиб,кто отрекся и ей подсунули обязанности. Вы же не знаете, как оно будет. Может Кейт и не станет, а станет Шарлотта
Стефанія• 11 сентября 2022
Вона не те, що нереальна, вона справжня. Істинна леді, жіночна
Не подобаються всякі белучі, які ціни собі не складуть. Що в них знаходять - хз
Кошка Мурка• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Мені її дуже шкода, все життя на публіку,всі біди. І тримати обличчя і емоції все життя, все за етикетом. Мучати дітей цією публічністю із народження і доскону- це тяжкий тягар
Але ж вона завчасно знала куда потрапить.... Але так дійсно гарна. Ще раз доводить що краса жінки - здорове волосся, здорова шкіра, доглянуті руки.
Фиктивная• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
точно-точно)))) особливо про тему в топі))) мені нецікаво, то я й не заходила навіть))) а ви ’не цікавитесь’, але все знаєте про особу і всюди вихоплюєте з потоку лиш те, що вас 2не цікавить’
Хомяк с пастой• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Вам точно 40?
Виглядаєте молодшою по писанині. Я б вам пиво не продала
Знаете, я не пью и не курю, наверное поэтому и выгляжу хорошо в свои 40++
У вас бы ничего не купила, даже мед, у вас все ядом пропитано.
Исправлялочка• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Може фото своє додасте?
Хорошо, я не из пугливых и уже показывала себя. Сравните, мы одногодки. Фильтров нет, процедур нет
Морковна• 11 сентября 2022
Ответ дляКотя_люлю
не читала все, що написали, але!
Філіп теж любив потусити, але прожили вони разом довге життя.
УраганнаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ага, така відома акторка, що про неї ніхто не чув до заміжжя с Гаррі) Довелося фільмографію дивитися в інеті, щоб зрозуміти хто вона така. Просто ім´я її абсолютно нічого не говорило. Ну познімалась вона б ще в парі третьосортних фільмах. А далі що? А нічого. Вона не Ніколь Кідман чи Шерон Стоун. Забули б про неї дуже швидко. А так вдале заміжжя, скандали-інтриги Популярність казкова)
Просериарила молодость• 11 сентября 2022
Лицо замученной женщины. которую наконец-то взяли замуж, потому что из хорошей семьи, но при этом не особо любят. Этот Уильям ей ей мозги морочил лет 15, пока бабуля не сказала жениться. Меган выглядит прекрасно в звмужестве, а Кейт уставшей и несчастной.
Ответ дляХомяк с пастой
В мене ядом?
Чи не з вас полилося яка вона морщиниста і обвисла?
Дива..))
Дама с собачкой• 11 сентября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Почитайте не лише Вікіпедію,а ще якісь джерела. Я один час цікавилась життям Діани і Віндзорів. Так,існує теорія,що Діану і того арабського коханця прибрали спецслужби. Невже ніколи не чули,шо то не аварія нещасного випадку?Діана була вагітна,брат чи сестра принців міг бути чорним арабченям. Це позорище і неприпустимо в королівській родині. Принц Гаррі це не пробачив,в в піку королівській родині,бабусі і тд привів розведену,чорношкіру хабалку! Спецом!
и что помешало спец службам повторить то же. что и с Дианой? аж ничего. не хотели б - не допустили б
Ответ дляИсправлялочка