Джавеліна• 11 сентября 2022

А в чому феномен Камілли Паркер?

Меган с Кейт ми вже обіс.... ммммм... обговорили. А мене цікавить Камілла. Якщо зовнішність брати - не красуня. Але виглядає чудово. Без ботоксу, татуажу і нарощенних вій. Я б хотіла старіти як вона. Характер там теж мабуть цікавий. Чарльзові вона не набридла за стільки років. Схоже він щасливий з нею. От в чому її феномен?
Кидстаффовна• 11 сентября 2022
Ответ дляТа никада в жизни
Да,конечно.Кузьма тоже погиб случайно,Черновол совершенно случайно погиб.
Чорновола- вбили.
А Кузьма- не становив ніякої загрози, не був політиком. Не бачу сенсу його вбивати.
Кидстаффовна• 11 сентября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Не бывает в жизни случайностей. Только все начало налаживаться, ушла из семейки змей и тут авария. Не верю, бабка не разрешила жить нормальной жизнью. Так как не разрешала сыну жениться на ком хочет.
Невже Ви думаєте, що бабка могла осиротити своїх діток? Ще й заляпаьи добровільно свою репутацію вбивством?
Я скоріше повірю, що її вбила родина її кавалера
Кидстаффовна• 11 сентября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Навіть не так.
Мали вбити її кавалера, а Діана- трагічне співпадіння.
І ніякого відношення до того Єлизавета не мала
НеКонец-Света• 11 сентября 2022
Ответ дляКидстаффовна
Ой, Ви не знаете до чего может дойти человек, который тебя ненавидит и мстит.
Могу рассказать, как моя ’мать’ пыталась меня убить, ради своих штанов и его бабла.
Борщичок• 11 сентября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Да, вечно этот взгляд. И тупенькая, как тапочек: не сдать экзамен выпускной. Простой выпускной экзамен.
І не кажіть, взгляд капець, я пам´ятаю, на практику ходили в психдиспансер, саме такий погляд був у більшості пацієнтів. Зате як 4 річна дитина занудилася на нудній урочистості, то приписали психіатричні хвороби! (Це про молодшого сина уилла)
Ну і звісно ж, що тупа, принцу реально з нею було нудно.
Пушкининиана• 11 сентября 2022
А я упорно не понимаю, что такого в ’эффекте Дианы’? Чем она лучше любой другой женщины?